Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеГрад/СелоКласПредметВид стипендия
1Aйлин Реджепова ПалазановаБорино11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
2Августин Христов ДенковКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
3Аделина Георгиева ХристоваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
4Адиле Нуриева АсанкехайоваОглед9 класХимияПоощрителна стипендия
5Адриана Миленова НиколаеваРазград11 класБиологияПоощрителна стипендия
6Адриана Радославова РайковаСтара Загора10 класМатематикаОсновна стипендия
7Ажда Мюмюн ЮсеинАйтос10 класЛитератураОсновна стипендия
8Айлин Венциславова СтефановаЧепинци8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
9Айлин Халилова МусоваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
10Айнур Илхан СалиЗдравец12 класБиологияОсновна стипендия
11Айрет Бекирова ТербешеваОсиково12 класИсторияПоощрителна стипендия
12Айсун Ниязи АлиВелико Търново8 класЛитератураПоощрителна стипендия
13Айше Муса БакалГорна Дъбева11 класБиологияПоощрителна стипендия
14Аксения Богомилова ИвановаКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
15Аксу Йълмаз ОсманВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
16Албена Берюва ХаджиеваВълкосел11 класХимияПоощрителна стипендия
17Алекс Мирославов ДимитровКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
18Александра Адриянова АндрееваПаволче9 класБиологияПоощрителна стипендия
19Александра Асенова СидероваСофия11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
20Александра Георгиева ХристоваСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
21Александра Иванова ВладикинСофия7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
22Александра Мирославова ФилиповаРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
23Александра Момчилова ИвановаНесебър11 класЛитератураПоощрителна стипендия
24Александра Николаева УстамитеваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
25Александра Пепина ТаневаЯмбол10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
26Александра Пламенова ПъшеваПобеда11 класЛитератураПоощрителна стипендия
27Александра Христова МукареваБургас11 класЛитератураОсновна стипендия
28Александрина Асенова КушинчановаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
29Александрина Борисова СлавоваКаменец8 класИсторияОсновна стипендия
30Александрина Миркова ПоповаПловдив12 класМузикаОсновна стипендия
31Александър Георгиев ГеоргиевВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
32Александър Георгиев ЗайрановВарна10 класМузикаОсновна стипендия
33Александър Пламенов ПродановКазанлък8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
34Александър Сашев ГлушковКопринка8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
35Александър Тодоров ГабровскиВарна9 класЛитератураОсновна стипендия
36Алехандра Галинова ПетроваКръвеник8 класЛитератураОсновна стипендия
37Али Ниязи ХасанЛюляково12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
38Али-Джан Али АлиВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
39Алис Андреева КолеваМонтана11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
40Алиса Сергеева ПетковаВидин10 класИсторияОсновна стипендия
41Амбър Вивиан БрадшоуДъбово7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
42Амест Геворг ГлнджянЦарацово11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
43Амина Валериева БисероваСопотот9 класХимияОсновна стипендия
44Амира Нежми ЕминРибница9 класБиологияОсновна стипендия
45Анабел Ходжат МогадамСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
46Анастасия Станчева РадеваПлевен10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
47Анастасия Юриевна ВолковаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
48Ангел Ангелов ДимитровСофия11 класФилософияОсновна стипендия
49Ангел Грозданов ТодоровАйтос10 класИсторияИзключителна стипендия
50Ангел Иванов РайчевСофия8 класМатематикаПоощрителна стипендия
51Ангел Славчев ЕфтимовПанагюрище11 класИсторияОсновна стипендия
52Ангела Георгиева АнгеловаРадомир12 класЛитератураСпециална стипендия
53Ангелина Александровна Ведерникова София11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
54Ангелина Миткова АнгеловаТишевица8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
55Ангелина Стоянова АлександроваПловдив12 класЛитератураИзключителна стипендия
56Андреа Дилянова АтанасоваРусе10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
57Андрей Вълев ИвановСофия7 класХимияОсновна стипендия
58Андрей Златков ВърбановВелико Търново12 класМатематикаОсновна стипендия
59Андрея Анетова ГеоргиеваХасково10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
60Андриян Лилян АлександровГаброво12 класМатематикаОсновна стипендия
61Анелина Севдалинова АсеноваСимеоновград8 класИсторияПоощрителна стипендия
62Ани Антонова КанатоваГодешево11 класБиологияОсновна стипендия
63Ани Колева ПендашеваДолна Оряховица12 класМатематикаОсновна стипендия
64Ани Огнянова ПоповаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
65Аниса Нежми ЕминРибница8 класХимияОсновна стипендия
66Анита Аспарухова ИчоваПетрич9 класЛитератураПоощрителна стипендия
67Анна Иванова ПенчеваКърджали9 класХимияПоощрителна стипендия
68Анна Кирилова ДикеловаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
69Анна-Мария Димитрова ДоноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
70Анна-Мария Кирилова БалабановаКостенец12 класЛитератураИзключителна стипендия
71Анна-Мария Людмилова ВелиноваСофия11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
72Анна-Мария Миленова ДамяноваКапитановци9 класИсторияПоощрителна стипендия
73Антон Валентинов СтанковКюстендил11 класХимияПоощрителна стипендия
74Антония Антонова ГаневаВарна10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
75Антония Асенова ЦветковаКътина11 класБиологияПоощрителна стипендия
76Антония Константину ГюрудиСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
77Антония Николаева ТодороваСофия11 класИсторияПоощрителна стипендия
78Арзу Бюлент МехмедРусе8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
79Астефия Асенова БончеваСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
80Ася Трифонова АтанасоваКалековец9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
81Атанас Величков МинчевЯгодина11 класИсторияОсновна стипендия
82Атанас Иванов НиковКърджали9 класЛитератураПоощрителна стипендия
83Атанас Младенов БобевСофия7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
84Атанаска Костадинова ДжоголановаКопривщица12 класЛитератураСпециална стипендия
85Ахмед Ахмедов КараахмедовЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
86Белослава Върбанова ПетковаРазград7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
87Бетина Младенова ДерменджиеваСофия12 класБиологияОсновна стипендия
88Биляна Костадинова ДинковаПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
89Бисер Пламенов АтанасовСливен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
90Благовеста Антонова НейчеваДобрич10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
91Благой Борисов СимандовАнтон7 класМатематикаОсновна стипендия
92Богдан Атанасов КосевСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
93Богдан Валериев ВърбановПловдив12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
94Богомила Евгениева ЦековаБургас12 класМузикаИзключителна стипендия
95Божидар Асенов ЦветковКътина9 класИсторияОсновна стипендия
96Божидар Владимиров КузмановСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
97Божидар Емилов МинковЛъки10 класМатематикаПоощрителна стипендия
98Божидара Здравкова ПанайотоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
99Божидара Ралева ТопчиеваПросеник11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
100Борис Деянов ДечевШумен12 класЛитератураПоощрителна стипендия
101Борис Иванов ПейчиновРакитово11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
102Борис Людмилев ПетковПловдив12 класМузикаИзключителна стипендия
103Борис Митков БиковПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
104Борис Стойчев БорисовЕлхово11 класИсторияОсновна стипендия
105Борис Цветанов ВърбановСтара Загора12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
106Борислава Веселинова НиколоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
107Борислава Илиева ЧотреваВидин12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
108Борчин Мехмед ИлязПет могили9 класЛитератураПоощрителна стипендия
109Боряна Данаилова ТрайчеваЛом11 класЛитератураОсновна стипендия
110Боян Велиславов ПеневВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
111Боян Каменов ВълевСофия11 класБиологияПоощрителна стипендия
112Боян Николаев РайковСофия7 класМатематикаОсновна стипендия
113Боян Николаев ЯнакиевСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
114Бояна Георгиева НиколоваБързия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
115Бояна Димитрова ГруеваБрегово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
116Бояна Михайлова НиковаВарна11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
117Валентин Викторов ВичевВраца12 клас Основна стипендия
118Валентина Евгениева КлисарскаСамоков12 класФилософияПоощрителна стипендия
119Валентина Иванова БлажеваВелико Търново9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
120Валентина Трифонова ГорановаМонтана11 класЛитератураОсновна стипендия
121Валерия Валериева БогдановаПерник12 класХимияОсновна стипендия
122Валерия Валериева ВърбановаСофия11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
123Валерия Димитрова ГергановаПловдив9 класЛитератураОсновна стипендия
124Вангелия Руменова ЧорбаджийскаСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
125Ванеса Олег ДимитроваМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
126Ванеса Стефанова СлавчеваЯсеново12 класБиологияОсновна стипендия
127Ванина Любомирова КузоваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
128Ваня Владимирова ГривоваАсеновград12 класЛитератураПоощрителна стипендия
129Ваня Иванова ИвановаСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
130Васил Анастасов АнастасовСмолян12 класЛитератураОсновна стипендия
131Васил Василев ИлиевМалък Преславец8 класЛитератураПоощрителна стипендия
132Васил Енчев МинковСливен12 класЛитератураОсновна стипендия
133Васил Николов ЯнакиевВелинград11 класФилософияОсновна стипендия
134Васил Радославов РахневСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
135Василена Александрова ЦветановаПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
136Василена Горанова КолароваОмуртаг10 класЛитератураПоощрителна стипендия
137Василена Николаева БелеваПловдив11 класЛитератураСпециална стипендия
138Василена Петрова ЦачеваВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
139Василка Георгиева ХристоваБеласица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
140Велин Пенков АнтоновПавел баня8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
141Велислава Детелинова ДимитроваСливен9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
142Велислава Мирославова ГаговаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
143Велислава Олегова СтефановаОреховица7 класМузикаОсновна стипендия
144Венета Добринова ДрагневаКазанлък12 класЛитератураОсновна стипендия
145Венци Георгиев ЦветковГолямо Пещене12 клас Поощрителна стипендия
146Венцислава Венциславова ГеоргиеваКюстендил11 класФилософияПоощрителна стипендия
147Вероника Атанасова МитковаИзгрев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
148Вероника Веселинова ТодороваСливен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
149Вероника Димитрова МитроваСтара Загора11 класЛитератураПоощрителна стипендия
150Вероника Стефанова ПоповаСофия10 класМатематикаПоощрителна стипендия
151Вероника Стоянова ТодороваТополовец10 класХимияОсновна стипендия
152Веселин Мартинов ВасилевБургас11 класФилософияОсновна стипендия
153Веселин Николов СтефановОвча могила11 класМатематикаОсновна стипендия
154Веселина Василева ДимитроваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
155Веселина Димитрова ГергишановаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
156Веселина Костадинова ЧотреваБлагоевград12 класИсторияПоощрителна стипендия
157Веселина Петрова ПетроваПловдив7 класМузикаПоощрителна стипендия
158Веселина Пламенова ГероваБургас12 класМатематикаПоощрителна стипендия
159Ветина Миленова ВенковаМездра11 класБиологияОсновна стипендия
160Виктор Веселинов ДимитровПанагюрище10 класБиологияПоощрителна стипендия
161Виктор Христов КалиновПловдив12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
162Виктория Василева ВасилеваКочево12 класЛитератураОсновна стипендия
163Виктория Веселинова ПанайотоваВарна8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
164Виктория Даниелова ГенчеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
165Виктория Димитрова ВасковаПавликени8 класИсторияПоощрителна стипендия
166Виктория Емилова КовачкаБрежани12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
167Виктория Ивайлова МариноваПлевен8 класМузикаОсновна стипендия
168Виктория Калинова ГеоргиеваДобрич12 класФилософияПоощрителна стипендия
169Виктория Красимирова ЦеноваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
170Виктория Николаева МитоваСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
171Виктория Ралева ГарджеваВарна10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
172Виктория Станиславова МандоваВарна10 класФилософияПоощрителна стипендия
173Виктория Теодорова ИвановаТрявна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
174Виктория Тодорова ЯнковаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
175Виктория Тотева ТотеваРозово8 класИсторияОсновна стипендия
176Виктория Цветомирова АнтоноваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
177Вилияна Димитрова ВеличковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
178Владимир Илиев ИлиевКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
179Волен Чавдаров ДимитровПлевен11 класМузикаОсновна стипендия
180Вяра Стоянова АндоноваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
181Габриел Драгомиров СлавчевГорна Митрополия8 класМузикаПоощрителна стипендия
182Габриела Анатолиева ИлиеваПлевен11 класФотографияОсновна стипендия
183Габриела Бисерова НиколоваКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
184Габриела Венциславова МладеноваЧепинци8 класБиологияОсновна стипендия
185Габриела Георгиева ВладимироваДупница8 класЛитератураПоощрителна стипендия
186Габриела Димитрова ДамяноваЦарацово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
187Габриела Емилова ПенковаСофия12 класФотографияПоощрителна стипендия
188Габриела Нанева ДелчеваХасково11 класФотографияОсновна стипендия
189Галена Събева КосеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
190Галин Мариев КовачевДоганово11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
191Галина Христова ВълчеваМинерални бани11 класЛитератураСпециална стипендия
192Галя Георгиева ДодоваЕлин Пелин11 класЛитератураПоощрителна стипендия
193Генади Росенов ИвановДолни Цибър9 класИсторияПоощрителна стипендия
194Георги Бориславов ЧиколовПловдив8 класМузикаИзключителна стипендия
195Георги Василев ДановБотевград8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
196Георги Венциславов МихайловСофия7 класИсторияОсновна стипендия
197Георги Георгиев ГорановСмолян7 класМатематикаОсновна стипендия
198Георги Димитров ДимитровСофия11 класМузикаОсновна стипендия
199Георги Иванов ДимитровСтара Загора7 класИсторияПоощрителна стипендия
200Георги Иванов МутафчиевБанско11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
201Георги Йорданов ВасилевСептември 11 класМузикаИзключителна стипендия
202Георги Йорданов ГоцевБлагоевград11 класБиологияОсновна стипендия
203Георги Кирилов ВасевХасково11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
204Георги Мирославов АлександровСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
205Георги Янчев ЯнчевСофия7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
206Георгия Димитрова СусурковаПловдив11 класЛитератураИзключителна стипендия
207Гергана Георгиева МариноваСофия12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
208Гергана Кирилова ВасеваДупница10 класЛитератураОсновна стипендия
209Гергана Манчева КавалскаСмолян7 класИсторияПоощрителна стипендия
210Гергана Марианова ЦветановаМонтана12 класЛитератураИзключителна стипендия
211Гергана Мариянова КириловаСофия11 класФотографияПоощрителна стипендия
212Гергана Павлова РусковаВидин7 класЛитератураПоощрителна стипендия
213Гергана Радостинова СотироваКаварна12 класХимияОсновна стипендия
214Гергана Свилен МилеваПопово7 класИсторияОсновна стипендия
215Глория Ванева ВеселиноваЛом10 класЛитератураОсновна стипендия
216Давид Владимиров ИвановМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
217Далия Велинова ТерзиеваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
218Дамян Владимиров МихайловСофия12 класФилософияИзключителна стипендия
219Данаил Янчев ЯнчевГаброво12 класЛитератураОсновна стипендия
220Даниел Александров ДаскаловБаня12 класИсторияОсновна стипендия
221Даниел Иванов ВлаховСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
222Даниел Ивелинов ИвановРусе8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
223Даниел Милчев БумбаловХаново10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
224Даниела Николаева КириловаВелико Търново12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
225Даница Руменова КостоваВарна7 класМатематикаОсновна стипендия
226Дарена Георгиева ГеоргиеваХасково8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
227Дарина Деянова ДиловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
228Дарина Пламенова БорисоваОмуртаг11 класБиологияОсновна стипендия
229Даринела Валентинова ВангеловаБургас8 класМузикаОсновна стипендия
230Дария Олеговна Иванова-РазумоваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
231Даяна Веселинова ИлиеваБаните11 класХимияОсновна стипендия
232Даяна Димитрова КироваОряхово7 класЛитератураПоощрителна стипендия
233Даяна Красимирова ТодороваТихомир11 класЛитератураПоощрителна стипендия
234Даяна Пламенова СпиридоноваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
235Дейвид Иванов ЛавчевХарманли9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
236Деляна Ранкова РайковаЯмбол10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
237Деметра Красимирова ГригороваСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
238Демяна Димитрова ЙосифоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
239Дениза Фикретова ДуреваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
240Денимира Мишева МиховаЕлхово10 класИсторияПоощрителна стипендия
241Денислав Бориславов ДимитровРусе7 класЛитератураОсновна стипендия
242Денислав Вакрилов АнгеловМадан9 класИсторияПоощрителна стипендия
243Денислав Ивелинов БончевВелико Търново9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
244Денислав Николаев НиколовСтара Загора7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
245Деница Валентинова БъчвароваКотел10 класЛитератураПоощрителна стипендия
246Деница Димитрова СимеоноваДупница12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
247Деница Диян ИвановаКазанлък10 класЛитератураПоощрителна стипендия
248Деница Красимирова ЙосифоваВарна12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
249Деница Маринова ДрагановаСандрово8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
250Деница Милкова РусеваАксаково10 класЛитератураОсновна стипендия
251Деница Михайлова МетодиеваСтара Загора7 класЛитератураСпециална стипендия
252Деница Славчева ИвановаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
253Деница Стилиянова МладеноваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
254Денка Танева КолеваПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
255Десислава Веселинова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
256Десислава Евгениева ЖелязковаРазград12 класМатематикаПоощрителна стипендия
257Десислава Мирославова ДинчеваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
258Десислава Стефанова КолеваПловдив12 класЛитератураОсновна стипендия
259Десита Петкова ВълчеваШивачево12 класБиологияОсновна стипендия
260Дефне Руменова ДимоваТърговище11 класЛитератураПоощрителна стипендия
261Деян Миленов МилчевПерник9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
262Джанер Халединов БашчобановВълкосел11 класХимияОсновна стипендия
263Джем Джевад МустафаРусе9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
264Джихан Исмаилов ЖевжедовВеликденче12 класХимияИзключителна стипендия
265Диана Георгиева ГеоргиеваЯмбол10 класПсихологияОсновна стипендия
266Диана Михайлова ДимитроваБургас10 класМузикаИзключителна стипендия
267Дилян Пеев КосевЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
268Димана Бориславова КрумоваКюстендил7 класМузикаОсновна стипендия
269Димана Красимирова ПетковаГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
270Димана Стилиянова СтойчеваТърговище10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
271Димана Стоянова МанчеваПловдив12 класЛитератураПоощрителна стипендия
272Димана Тихомирова РадеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
273Димитър Атанасов ЧакъровПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
274Димитър Божидаров ЧоторовСофия10 класФотографияПоощрителна стипендия
275Димитър Георгиев КойчевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
276Димитър Георгиев ЧервенковСтара Загора11 класБиологияОсновна стипендия
277Димитър Димитров СпасовСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
278Димитър Димитров ЦоневКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
279Димитър Николаев НиколовСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
280Димитър Руменов ПандевВарна8 класМатематикаОсновна стипендия
281Димитър Тодоров БойкиновПазарджик10 класФотографияОсновна стипендия
282Димка Лазарова НонковаПаталеница9 класЛитератураПоощрителна стипендия
283Дионисий Светославов МарковСилистра11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
284Диян Росицов ХристовНикола Козлево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
285Доан Ниязи ШакирКърджали10 класМатематикаОсновна стипендия
286Добри Юлиев ДимитровСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
287Добрин Венциславов БашевГаброво9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
288Добрин Марианов БараковПлевен10 класМатематикаИзключителна стипендия
289Добромир Василев ЗдравковЛом12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
290Дойка Христова ИвановаЕлхово10 класБиологияОсновна стипендия
291Доника Михайлова БогдановаКотел11 класПсихологияПоощрителна стипендия
292Ева Веселинова ХанджиеваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
293Ева Тодорова ТодороваРусе9 класИсторияОсновна стипендия
294Евгени Стаев КайряковПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
295Евгения Павлова ПаскаловаДобрич12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
296Европа Костадинова РалеваБургас11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
297Еда Гюркан МехмедалиКърджали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
298Екатерина Георгиева ГеоргиеваПловдив10 класХимияОсновна стипендия
299Екатерина Георгиева ТоноваУстина12 класЛитератураПоощрителна стипендия
300Екатерина Златева ВатеваПлевен12 класБиологияОсновна стипендия
301Екатерина Юриевна ВолковаСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
302Елван Решат ЕмурлаГлухар12 класФилософияОсновна стипендия
303Елена Бисерова РайковаПлевен11 класФилософияСпециална стипендия
304Елена Георгиева ЗорковаБаховица7 класЛитератураОсновна стипендия
305Елена Димитрова ПаскалеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
306Елена Николаева ГенчеваКарлово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
307Елена Павлинова ВутоваДобрич8 класЛитератураПоощрителна стипендия
308Елена Светлинова ГароваБургас8 класМатематикаОсновна стипендия
309Елена Светославова СтоеваВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
310Елена Тодорова ТараковаПетрич12 класЛитератураОсновна стипендия
311Елена Феликсова БашеваЗлатоград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
312Елеонора Антонова ИвановаПловдив8 класМузикаОсновна стипендия
313Ели Данаилова КироваАсеновград11 класЛитератураОсновна стипендия
314Елиан-Йоан Мариянов ГоцевПловдив10 класИсторияОсновна стипендия
315Елизабет Георгиева ИвановаСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
316Елизабет Йорданова АнгеловаБелоградчик10 класЛитератураОсновна стипендия
317Елина Николаева ТодороваСофия8 класБиологияОсновна стипендия
318Елина Пламенова ХристоваЛозница10 класИсторияОсновна стипендия
319Елина Стефанова СимеоноваСвищов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
320Елиф Саид ДаргутДебрен10 класЛитератураПоощрителна стипендия
321Елица Ивова ИвановаВраца8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
322Елица Илиева КръстеваСофия7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
323Елица Климентова СавоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
324Елица Красимирова СираковаГрамаде12 класЛитератураПоощрителна стипендия
325Елица Миленова КамарашеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
326Елица Пламенова БояджиеваДобрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
327Елица Светославова ГаневаСофия8 класБиологияСпециална стипендия
328Елия Иванова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
329Елонка Огнянова ХаризановаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
330Ема Георгиева ЯнчеваБургас7 класМузикаОсновна стипендия
331Еманоела Пламенова МинчеваНови пазар9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
332Емануел Марианов ТоневНови пазар11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
333Емануил Симеонов МавродиевБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
334Емил Бориславов КостадиновБлагоевград10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
335Емил Любомиров МирчевСофия12 класИсторияИзключителна стипендия
336Емине Асанова КалвичеваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
337Емине Бейрамова АхмедоваХума12 класЛитератураПоощрителна стипендия
338Емира Реджепова МаданскаЧепинци10 класХимияОсновна стипендия
339Емре Серхат ВеждиевИскра8 класФотографияПоощрителна стипендия
340Ерик Василев ДимитровКюстендил12 класБиологияОсновна стипендия
341Еркан Хайриев МолловЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
342Есин Рефик ШакирИсперих10 класМатематикаПоощрителна стипендия
343Жанета Красимирова ПейнаМонтана7 класМузикаОсновна стипендия
344Жанин Фахд Ал-ШаргабиПлевен11 класЛитератураСпециална стипендия
345Жени Христова КаракашеваШумен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
346Живко Димитров КиришевЛюбимец12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
347Жулиен Илиев ПоповОброчище7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
348Жулиета Стефанова ИвановаДобрич12 класФотографияОсновна стипендия
349Жулиета Христова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
350Захра М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
351Звездин Борисов БесарабовСофия11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
352Здравко Динев СтефановСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
353Зинети Мерджан ЙетимКърджали12 класЛитератураОсновна стипендия
354Злата Олегова КулаВелико Търново10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
355Зоя Ивайлова КсенофоноваСофия12 класХимияОсновна стипендия
356Ибрахим Салих ИбрахимовЯкоруда8 класБиологияОсновна стипендия
357Ива Атанасова СтояноваРъждак8 класЛитератураОсновна стипендия
358Ива Венелинова УзуноваГълъбово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
359Ива Веселинова ДенизоваГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
360Ива Димитрова СтаневаКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
361Ива Ивалинова ИвановаПлевен11 класМатематикаСпециална стипендия
362Ива Красимирова ПисковаСелище11 класЛитератураОсновна стипендия
363Ивайла Пламенова МариноваСимеоновград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
364Ивайло Василев НалбантовПървомай11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
365Ивайло Георгиев БожиловСвоге12 класФотографияОсновна стипендия
366Ивайло Иванов ГенчевСимеоновград11 класИсторияОсновна стипендия
367Ивайло Ивелинов КойчевШумен11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
368Ивайло Николаев КънчевДупница7 класМатематикаОсновна стипендия
369Ивайло Петров ПетровСтара Загора12 класМатематикаИзключителна стипендия
370Ивайло Симеонов КостадиновСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
371Иван Василев СакаджиевКуртово Конаре12 класБиологияОсновна стипендия
372Иван Генчев КозаревДимитровград8 класИсторияОсновна стипендия
373Иван Георгиев ИвановКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
374Иван Даниелов ИвановСофия12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
375Иван Данчев КабаджовПловдив12 класМатематикаПоощрителна стипендия
376Иван Деянов СлавовСофия8 класИсторияОсновна стипендия
377Иван Димитров ДуховГоце Делчев10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
378Иван Драгомиров ГаневВраца12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
379Иван Златков ЯневБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
380Иван Кирилов МанчевКресна9 класБиологияПоощрителна стипендия
381Иван Красимиров ИвановПолски Тръмбеш12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
382Иван Недков ВасилевГорна Оряховица10 класИсторияОсновна стипендия
383Иван Николаев ДрумевДобрич8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
384Иван Николаев ИвановГаброво8 класИсторияПоощрителна стипендия
385Иван Тихомиров ТеневСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
386Иван Тодоров ИвановПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
387Ивана Александрова СираковаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
388Ивана Илиева ПетроваЗлатица10 класБиологияОсновна стипендия
389Ивана Илиян ЯневаЯмбол11 класЛитератураПоощрителна стипендия
390Иванела Йорданова СираковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
391Иванина Дечева МинковаПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
392Иванка Мариева ПетроваКараджово8 класЛитератураПоощрителна стипендия
393Иванна Пламенова ИвановаДунавци7 класЛитератураОсновна стипендия
394Ивелин Теодоров ГеоргиевРусе12 класФилософияОсновна стипендия
395Ивелина Иванова ВладоваРусе9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
396Ивелина Николаева ЧобановаДолно Осеново11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
397Ивелина Пламенова МондешкаОрешак11 класИсторияПоощрителна стипендия
398Ивелина Руменова МитреваПловдив11 класЛитератураПоощрителна стипендия
399Ивена Тинкова СребчеваКазанлък10 класХимияОсновна стипендия
400Ивет Венциславова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
401Ивета Валентинова МакедонскаСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
402Ивилина Янева ПетроваПловдив11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
403Иво Ивов Христов Радомир10 класЛитератураИзключителна стипендия
404Илаф Ахмад ХабабаСофия9 клас Основна стипендия
405Илиана Стефанова МиладиноваБобов дол7 класЛитератураПоощрителна стипендия
406Илин Агоп ПапазянСливен12 класМузикаОсновна стипендия
407Илина Ленкова МиховаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
408Илина Мартинова ГрозеваПловдив11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
409Илия Николаев ДаскаловПловдив12 класИсторияОсновна стипендия
410Илиян Николаев ЧервенскиСтара Загора12 класМузикаОсновна стипендия
411Илиян Тонев ТодоровМездра12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
412Илияна Илиянова СимеоноваРазград12 класЛитератураОсновна стипендия
413Ина Цветанова ГеоргиеваКазанлък9 класЛитератураОсновна стипендия
414Инна Десислав ДимитроваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
415Инна Сашко ХайтоваБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
416Иптисам Фалах ХасанСофия12 клас Поощрителна стипендия
417Ирена Борисова АсеноваГорна Липница11 класФотографияОсновна стипендия
418Ирена Стефанова ГеоргиеваСевлиево11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
419Ирина Анатольевна ИвкинаГенерал Тошево11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
420Ирина Валентинова ХристоваЛисец12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
421Ирина Георгиева КуртеваСилистра12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
422Ирина Иванова БлагоеваСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
423Ириней Билянов ВасилевБотевград10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
424Искра Красимирова РомановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
425Исмигюл Фехмиева ХаджиеминоваЧепинци11 класБиологияОсновна стипендия
426Йоан Антониов РадоевСофия7 класИсторияОсновна стипендия
427Йоан Георгиев ВасилевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
428Йоан Найденов НайденовСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
429Йоан Стефанов СтефановАприлци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
430Йоана Алексеева ЗеловаПлевен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
431Йоана Атанасова ЗахариеваПерник11 класЛитератураСпециална стипендия
432Йоана Атанасова ШомоваВарна10 класЛитератураПоощрителна стипендия
433Йоана Владимирова ГеоргиеваДупница10 класЛитератураПоощрителна стипендия
434Йоана Георгиева ЧубриеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
435Йоана Ивайлова СтояноваПлевен10 класИсторияПоощрителна стипендия
436Йоана Иванова БорисоваДупница11 класЛитератураОсновна стипендия
437Йоана Йорданова ЙордановаГаброво9 класЛитератураИзключителна стипендия
438Йоана Панчева РусеваВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
439Йоана Руменова ЧорбаджийскаСофия12 класХимияОсновна стипендия
440Йоанна Живкова МитеваКостенец10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
441Йоанна Найденова СтефановаРусе10 класЛитератураОсновна стипендия
442Йоанна Росенова ЯкимоваКавракирово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
443Йордан Василев ВасилевПазарджик12 класБиологияИзключителна стипендия
444Йордан Георгиев ВиденовСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
445Йордан Желев ДиневЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
446Йордан Крумов КюркчийскиСофия12 класФилософияОсновна стипендия
447Йордан Николаев ГаневБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
448Йорданка Василева ВасилеваДупница12 класЛитератураОсновна стипендия
449Кадрие Ахмед АдемОсетеново11 класХимияСпециална стипендия
450Калина Андреева ХаджиниколоваГорна Оряховица11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
451Калина Антонова РайчеваСофия12 класПсихологияСпециална стипендия
452Калина Георгиева ВаневаГаброво10 класЛитератураПоощрителна стипендия
453Калина Добромирова АнастасоваВарна12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
454Калина Евгениева ИвановаСтара Загора12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
455Калина Кирилова ИлиеваСофия8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
456Калина Красимирова ЕковаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
457Калина Петрова ДиковаПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
458Калина Светославова ДимчеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
459Калоян Боянов БотевГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
460Калоян Радославов КутийскиСамуилово11 класМатематикаОсновна стипендия
461Калояна Кирилова АнгеловаСофия9 класЛитератураПоощрителна стипендия
462Камелия Ангелова НиколоваПазарджик11 класЛитератураОсновна стипендия
463Камелия Данаилова НиколоваЛовеч7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
464Камелия Живкова МанчеваКнежа12 класЛитератураОсновна стипендия
465Камелия Николаева АджелароваПловдив12 класФотографияПоощрителна стипендия
466Камен Теодоров ГраматиковВарна12 класИсторияОсновна стипендия
467Карина Мартинова ТоневаЕлхово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
468Каролина Алиева ДоспатлиеваОсина11 класЛитератураПоощрителна стипендия
469Каролина Николаева ХристоваКазанлък8 класИсторияОсновна стипендия
470Катерина Адел ДжоуидСофия11 класПсихологияОсновна стипендия
471Катерина Иванова ЖелеваЖитница12 класЛитератураОсновна стипендия
472Катерина Костадинова КостадиноваШумен9 класМатематикаПоощрителна стипендия
473Катерина Петрова КостоваСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
474Катерина Петрова ПетроваСтара Загора12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
475Катерина Стелианова БожиловаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
476Катерина Христина Кирилова РадеваСофия8 класМузикаПоощрителна стипендия
477Катина Апостолова КондоваКазанлък11 класБиологияОсновна стипендия
478Катрин Николаева ТодороваРусе12 класЛитератураПоощрителна стипендия
479Катя Тодорова ЛибяховскаМосомище12 класЛитератураОсновна стипендия
480Киара Иванова КръстеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
481Кирил Богданов БалдевЗвъничево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
482Кирил Василев ВасилевПловдив10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
483Кирил Василев ГоловСандански12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
484Кирил Тотев КацаровКазанлък10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
485Кирилка Петрова ГогушеваПетрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
486Климент Дианов КостовКазанлък11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
487Константин Георгиев МихайловСофия8 класЛитератураПоощрителна стипендия
488Константин Живков МъгевКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
489Константин Радосветов ГаровБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
490Константин-Денислав Иванов ИвановСофия7 класИсторияОсновна стипендия
491Константина Миткова ГеоргиеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
492Косара Живкова ЖековаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
493Краси Розалинов ХаджиевЖълтуша11 класБиологияОсновна стипендия
494Красимир Виолетов МасларовСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
495Красимир Севдалинов КалояновШумен11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
496Красимира Николова РангеловаПловдив11 класФилософияПоощрителна стипендия
497Кремена Здравкова ЧакъроваЛъки10 класЛитератураПоощрителна стипендия
498Кристиан Димитров ДжелевПетрич9 класИсторияОсновна стипендия
499Кристиана Красимирова КъневаСливен10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
500Кристина Владимирова ЦачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
501Кристина Ивайлова ПееваПлевен12 класЛитератураИзключителна стипендия
502Кристина Любомирова РашеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
503Кристина Петрова АлександроваБобов дол8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
504Кристина С СекулоскаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
505Кристиян Георгиев АврамовМонтана10 класИсторияПоощрителна стипендия
506Кристиян Добромиров ДелчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
507Кристиян Ивайлов ВъловАксаково12 класМатематикаПоощрителна стипендия
508Кристиян Матеев ПоповПоморие11 класЛитератураОсновна стипендия
509Кристиян Мирославов КараасеновБоровина9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
510Кристиян Пламенов БорисовСофия12 класБиологияОсновна стипендия
511Кристиян Стоянов СтояновВелинград12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
512Кристияна Ивова КръстеваКюстендил11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
513Кристофър Емилов КириловСофия9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
514Лилия Деанова КолеваКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
515Лиляна Германова КотаковаБургас12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
516Лия Делчева СтамболиеваКърджали11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
517Лия Иво ИвановаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
518Лия Светославова МихалковаСтара Загора7 класБиологияОсновна стипендия
519Лияна Иванова ДоневаШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
520Лора Мартинова МарковаСофия8 класМузикаОсновна стипендия
521Лъчезар Иванов ВълчевСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
522Лъчезар Йорданов ЛукановБяла Слатина9 класИсторияПоощрителна стипендия
523Любен Любенов ТруйковВидин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
524Любомир Бойков ШойлевБургас11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
525Любомира Димитрова АнгеловаГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
526Любомира Петкова ДимитроваСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
527Любослав Божидаров СтанковСофия7 класМатематикаПоощрителна стипендия
528Людмила Николаева ПавловаПлевен12 класМатематикаОсновна стипендия
529Магдалена Иванова СтояноваНадарево10 класЛитератураОсновна стипендия
530Магдалена Недялкова НеделчеваСтара Загора11 класМатематикаСпециална стипендия
531Майа Михайлова КръстановаСофия12 класФилософияОсновна стипендия
532Манка Мигленова КичиковаДрагиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
533Манол Николаев РужиновСмолян7 класЛитератураПоощрителна стипендия
534Маргарита Илиянова ПетроваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
535Маргарита Крумова ПаскалеваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
536Маргарита Севдалинова АндрееваБотевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
537Мардирос Хачик ОвагемянБургас10 класМатематикаОсновна стипендия
538Мариела Иванова БушеваАсеновград10 класФилософияОсновна стипендия
539Мариела Иванова ИвановаСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
540Марина Валентинова АндровскаСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
541Марина Дамянова ГосподиноваХасково7 класМатематикаОсновна стипендия
542Марина Емилова ИвановаКозлодуй9 класМузикаОсновна стипендия
543Марина Маринова ИвановаВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
544Марина Милкова МихайловаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
545Мария Димитрова КоковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
546Мария Златкова ПалашеваСофия10 класМатематикаОсновна стипендия
547Мария Александрова КириловаРусе7 класМатематикаПоощрителна стипендия
548Мария Бойкова БлагоеваСофия11 класПсихологияПоощрителна стипендия
549Мария Борисова КумановаЕтрополе8 класЛитератураОсновна стипендия
550Мария Валентинова НиколоваКаварна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
551Мария Венциславова ПетковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
552Мария Владиславова ЯкимоваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
553Мария Гошова ПетроваМездра11 класБиологияПоощрителна стипендия
554Мария Димитрова ФроликоваТополница12 класФилософияОсновна стипендия
555Мария Димчева НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
556Мария Иванова АрабскаХисаря7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
557Мария Иванова ТончеваКалугерово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
558Мария Илиева ВеликоваСтара Загора10 класЛитератураПоощрителна стипендия
559Мария Лазарова ЛиловаПеснопой11 класЛитератураПоощрителна стипендия
560Мария Мартинова БойчеваВидин10 класЛитератураОсновна стипендия
561Мария Николаева ХубеноваПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
562Мария Олеговна Иванова-РазумоваБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
563Мария Пламенова СтаноеваСтрумяни12 класЛитератураОсновна стипендия
564Мария Руменова БенчеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
565Мария Тенева МинчеваСтара Загора10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
566Мария Янева БабалиеваКарнобат10 класБиологияОсновна стипендия
567Мария-Антонина Христова ЙовчеваПетрич12 класФотографияПоощрителна стипендия
568Мария-Йоана Ивова ДонковаДолни Дъбник11 класЛитератураОсновна стипендия
569Мария-Тияна Христова СтойковаСофия8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
570Мариян Димитров ГорцевСмолян11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
571Марк Стефанов ТомовСофия9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
572Марта Ростиславова ТраяноваВарна12 класФилософияПоощрителна стипендия
573Марта Константинова КарамфиловаПлевен9 класМузикаОсновна стипендия
574Марта Мартинова БояджиеваХубавене10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
575Мартин Бисеров БлагоевСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
576Мартин Димитров ДиловАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
577Мартин Любомиров ЛозановСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
578Мартин Орлинов ПановБрегово9 класИсторияОсновна стипендия
579Мартин Пламенов МирчевБургас11 класФилософияСпециална стипендия
580Мартин Светославов АнгеловСтара Загора12 класИсторияПоощрителна стипендия
581Мартина Галинова ЙордановаГаброво11 клас Изключителна стипендия
582Мартина Мартин ГеоргиеваГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
583Мартина Петева ТодороваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
584Мартина Петрова ТоневаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
585Маряна Карамфилова СтояноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
586Мая Данаилова ТрайчеваЛом9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
587Мая Дичева ДичеваСтралджа11 класЛитератураОсновна стипендия
588Меглена Емилова КостоваПловдив10 класМузикаПоощрителна стипендия
589Медина Неджетова УшеваТърън7 класЛитератураОсновна стипендия
590Мелиса Бисерова МаджироваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
591Мелиса Тунчерова ШерифоваПристое12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
592Мериам Асанова СтаревскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
593Мерием Билел ЮмерПреславец7 класЛитератураОсновна стипендия
594Мерлин Джумхур МехмедБогданци12 класЛитератураОсновна стипендия
595Миглена Божкова БогдановаРаковски10 класЛитератураПоощрителна стипендия
596Мила Валентинова ИвановаДобрич10 класХимияПоощрителна стипендия
597Милена Диянова МилчеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
598Милица Славова МихалеваСтара Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
599Милка Бориславова ЛюцоваГорна Оряховица12 класЛитератураОсновна стипендия
600Мина Росенова БоневаВладая11 класЛитератураОсновна стипендия
601Мира Пламенова ДжантоваСандански12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
602Мираела Мирославова КазанджиеваДобрич7 класЛитератураПоощрителна стипендия
603Мириам Живкова ГосподиноваБургас10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
604Мириан Светославова МетодиеваГаброво8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
605Мирослав Димитров ПехлевПазарджик10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
606Мирослав Любомиров ЛамбревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
607Мирослава Галинова ГрозеваЯмбол11 класБиологияИзключителна стипендия
608Митко Златанов ТатаровПловдив11 класФилософияОсновна стипендия
609Михаела Виктор АтанасоваКърджали10 класЛитератураПоощрителна стипендия
610Михаела Володева ТимофееваАйдемир11 класЛитератураОсновна стипендия
611Михаела Кирилова ИвановаКазичене10 класПсихологияПоощрителна стипендия
612Михаела Николаева ЦоковаЛуковит9 класЛитератураОсновна стипендия
613Михаела Първанова ПървановаЯмбол10 класЛитератураПоощрителна стипендия
614Михаела Станиславова ХитковаЛовеч10 класМузикаПоощрителна стипендия
615Михаела Стефанова БожиловаСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
616Михаил Георгиев ГеоргиевСофия12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
617Михаил Орлинов МитевВраца12 класЛитератураОсновна стипендия
618Мия Василева ДимитроваПловдив10 класЛитератураПоощрителна стипендия
619Моника Ивайлова ЙотоваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
620Моника Пламенова БояджиеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
621Муамер Ахмед МехмедСнягово8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
622Муджтаба М ЮсуфиСофия7 клас Основна стипендия
623Мустафа Фалах ХасанСофия8 клас Поощрителна стипендия
624Надежда Бориславова БорисоваПавликени7 класИсторияОсновна стипендия
625Надежда Иванова КалофероваПървенец11 класЛитератураСпециална стипендия
626Надежда Мариянова ИвановаВелико Търново11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
627Надежда Мирославова СтайковаГорна Оряховица7 класБиологияПоощрителна стипендия
628Надя Вескова ГадироваДебрен11 класХимияПоощрителна стипендия
629Назира Хайсам МаккиПловдив11 клас Основна стипендия
630Найден Костов НайденовВълчи дол11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
631Нанси Али СоуейдГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
632Наргес М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
633Натали Дирухи АрпаджиянПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
634Наталия Димитрова ДимитроваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
635Наталия Димитрова СтояноваСандански12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
636Наталия Росенова ЯкимоваПерник11 класПсихологияПоощрителна стипендия
637Невена Борисова АндоноваТърговище10 класЛитератураПоощрителна стипендия
638Невена Стоянова ИвановаЯмбол12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
639Невсе Реджепова УлановаРибново12 класБиологияПоощрителна стипендия
640Неда Йорданова ШишмановаСтойките12 класФилософияПоощрителна стипендия
641Неда Пейчева КолеваДобрич9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
642Неда Светославова НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
643Недялка Тодорова НедялковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
644Нели Велинова ИвановаСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
645Нели Иванова ДимитроваБлагоевград9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
646Нели Минчева МинчеваВарна11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
647Нели Радин ДелеваХасково7 класЛитератураОсновна стипендия
648Нели Радославова МлъчковаКопривщица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
649Нели Севдалинова ИгнатоваСилистра10 класБиологияОсновна стипендия
650Нелина Иванова СтойковаВетрино10 класФотографияПоощрителна стипендия
651Нери Асенова МутафоваЧепинци10 класБиологияОсновна стипендия
652Нехсат Сезгин ХасанБогданци10 класЛитератураПоощрителна стипендия
653Никита Николаева НиколоваКранево9 класЛитератураПоощрителна стипендия
654Никол Викторова ГошоваВасиловци10 класБиологияПоощрителна стипендия
655Никол Росенова ХристоваСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
656Никол Сашко ХайтоваБлагоевград12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
657Никола Георгиев КуцевСмолян10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
658Никола Ивайлов ЙордановСофия11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
659Никола Мартинов СтайковСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
660Никола Матеев ПейковСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
661Николай Атанасов АтанасовСтралджа12 класИсторияПоощрителна стипендия
662Николай Мариянов МариновПловдив10 класМузикаИзключителна стипендия
663Николай Николаев КараивановСамоков11 класБиологияОсновна стипендия
664Николета Владимирова СтефановаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
665Николета Володиева МишеваСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
666Николета Ненкова ДжингароваПазарджик11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
667Николина Борисова ДимитроваАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
668Николина Иванова АпостоловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
669Никълъс Крисчън БринтнолПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
670Ния Любомирова ЦенковаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
671Ния Николаева ВалентиноваСофия11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
672Ния Николаева ЯневаДупница12 класФотографияПоощрителна стипендия
673Ния-Сирма Мариян ПетроваСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
674Нур Алхуши ОсамаСофия8 клас Основна стипендия
675Огняна Валериева АрабаджиеваПлевен9 класМузикаПоощрителна стипендия
676Октай Месредин АлиевГлоджево11 класИсторияОсновна стипендия
677Олга Юриевна ВолковаСофия7 клас Основна стипендия
678Орлин Николаев КучумбовБургас11 класМатематикаОсновна стипендия
679Павела Велинова КостоваСамуилово11 класБиологияПоощрителна стипендия
680Павлин Георгиев ДимитровСушица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
681Петър Атанасов ЦоневДобрич11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
682Петър Иванов ДюлгеровСофия9 класМузикаОсновна стипендия
683Петър Милчев ЧернокожевГаброво10 класМузикаПоощрителна стипендия
684Петър Петров ГенчевСофия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
685Петър Пламенов ПетровСилистра9 класХимияОсновна стипендия
686Петър Райков ВасилевПанагюрище10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
687Петър Трифонов КирчевЗлатарица11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
688Петя Валентинова ПетроваСофия12 класИсторияОсновна стипендия
689Петя Владимирова КръстеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
690Петя Емилова ЦветковаБлагоевград11 класХимияОсновна стипендия
691Петя Светозарова ИвановаТроян10 класЛитератураПоощрителна стипендия
692Петя Стефанова СтояноваЛовеч12 класФилософияОсновна стипендия
693Пламен Павлинов ГеновКнежа10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
694Пламен Стоянов МилановГорна Оряховица12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
695Пламен Тодоров ИвановСофия11 класМатематикаОсновна стипендия
696Пламена Генова ГеоргиеваКозаревец11 класЛитератураПоощрителна стипендия
697Пламена Димитрова ДимитроваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
698Пламена Тодорова МанолакеваБургас9 класМузикаОсновна стипендия
699Полина Николаева ФотеваДупница11 класХимияОсновна стипендия
700Пресияна Даниел ПетроваПолски Тръмбеш9 класИсторияПоощрителна стипендия
701Преслав Благоев БлагоевАприлци12 класБиологияОсновна стипендия
702Преслава Галинова КузоваВраца12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
703Преслава Руменова ХристоваОрешак12 класИсторияОсновна стипендия
704Преслава Тонева ТеллаловаШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
705Пънар Тахсин ВаидОкорш12 класЛитератураСпециална стипендия
706Радена Цветозарова ЦоневаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
707Радина Димитрова ЕмиловаАрдино11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
708Радина Руменова ИлиеваВраца12 класФилософияОсновна стипендия
709Радослав Василев ВасилевЕлин Пелин8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
710Радослав Георгиев СвирецовБургас11 класФотографияСпециална стипендия
711Радослав Михайлов КърнолскиКрайници7 класИсторияПоощрителна стипендия
712Радослав Радославов ГеоргиевСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
713Радослав Стоянов ДимитровПловдив11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
714Радослав Юсеинов СмаиловЧепинци12 класЛитератураОсновна стипендия
715Радост Георгиева ТуджарскаСамоков12 класЛитератураОсновна стипендия
716Радостина Красимирова ИвановаВладимирово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
717Ралица Георгиева ШайковаПетрич11 класФилософияОсновна стипендия
718Ралица Костадинова МаноловаБанско12 класЛитератураПоощрителна стипендия
719Ралица Николаева НиковаБеласица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
720Ралица Николаева РайковаСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
721Ралица Стефанова ПрокопиеваСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
722Рая Валентинова МанчеваХасково12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
723Ренета Карамфилова КароваБаните12 класХимияОсновна стипендия
724Риза Кемал ТалибЗвенимир10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
725Роберта Тони ДимитроваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
726Росица Миленова ИвановаШумен12 класБиологияОсновна стипендия
727Румен Росенов АсеновМикрево12 класЛитератураПоощрителна стипендия
728Румен Светомиров МинчевГаброво12 класИсторияПоощрителна стипендия
729Румяна Иванова ПанджароваСливен12 класФилософияПоощрителна стипендия
730Румяна Кирилова ДимитроваКукорево11 класЛитератураПоощрителна стипендия
731Руси Димитров КарарусиновСофия11 класФилософияОсновна стипендия
732Руска Веселинова НиколоваКараджово11 класЛитератураОсновна стипендия
733Руслана Щерионова ПапуловаПоморие11 класЛитератураПоощрителна стипендия
734Сабел Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
735Сабел Реджеп БашеваЯкоруда10 класЛитератураПоощрителна стипендия
736Сабиха Али ШанковаЯкоруда11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
737Сава Николаев ХаджиминчевШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
738Сайя Владимирова МирчеваВойводово12 класБиологияОсновна стипендия
739Самина Захариева ДемироваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
740Светлана Янкова ВеликоваМежден11 класМузикаОсновна стипендия
741Светлина Атанасова АнгеловаЗлатица12 класПсихологияОсновна стипендия
742Светозара Огнянова БожиловаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
743Светозара Цветанова СъйковаСтралджа12 класФилософияОсновна стипендия
744Светослав Бисеров КръстевНеделино11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
745Светослав Димитров СтойчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
746Светослава Генкова СтаматоваБургас9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
747Светослава Стоянова СтояноваДулово11 класФилософияПоощрителна стипендия
748Свилен Свиленов ВасилевПерник8 класМатематикаПоощрителна стипендия
749Севастиян Севделинов СанковКойнаре8 класЛитератураОсновна стипендия
750Севда Бейсим ХасанТочилари10 класЛитератураОсновна стипендия
751Севил Гюлек РешадСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
752Севилай Мердан СалимДядовско7 класИсторияПоощрителна стипендия
753Сезгин Терзанов ИлиевВелико Търново7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
754Селин Рамаданова КайлитскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
755Селин Тунджай КамберАсеновград10 класПсихологияОсновна стипендия
756Семра Исмет КешифБориново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
757Сибел Фикретова ДжелиловаПещера12 класЛитератураОсновна стипендия
758Сиел Риен ШефкетоваКърджали12 класМатематикаОсновна стипендия
759Силви Мартинова КойчеваВарна11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
760Силвина Гюнезиева ДерменджиеваВълкосел11 класБиологияОсновна стипендия
761Силвия Димитрова НиколоваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
762Силвия Йорданова ИвановаСтражица12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
763Силвия Красимирова ГичеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
764Силвия Сергеева ЛацеваСофия12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
765Симеон Бориславов СимеоновСофия12 класМузикаПоощрителна стипендия
766Симеон Константинов МарковМонтана8 класИсторияПоощрителна стипендия
767Симеон Методиев ИгнатовПерник12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
768Симеон Михайлов ШиндаровСофия12 класМузикаОсновна стипендия
769Симеон Руменов ТодорoвВарна10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
770Симеон Симеонов БалтаджиевБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
771Симеон Стоилов СтойчевСилистра7 класМатематикаОсновна стипендия
772Симона Адрианова ПетроваРусе12 класФилософияОсновна стипендия
773Симона Антонова СотироваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
774Симона Емануилова СтояноваШумен12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
775Симона Йорданова ЙордановаПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
776Симона Самуил СъбчеваГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
777Симона Цветанова НиколоваПловдив11 класБиологияОсновна стипендия
778Синди Руменова ИвановаСливен11 класБиологияОсновна стипендия
779Синем Нежми МюмюнПрилепци12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
780Сияна Ивова КалояноваСевлиево12 класМузикаОсновна стипендия
781Сияна Светлозарова ВасилеваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
782Снежана Илиева ИлиеваЯмбол11 класФилософияПоощрителна стипендия
783Снежана Мариева КовачеваДоганово9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
784Снежана Светозарова ГригороваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
785Снежана Тодорова СтояноваДобрич10 класЛитератураОсновна стипендия
786Соня Цветанова ЦвятковаГорна Оряховица8 класБиологияПоощрителна стипендия
787София Валериева БрънзеловаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
788София Петрова ПетроваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
789София Руменова ЕнчеваРусе10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
790София Цанкова ПлачковаХасково9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
791Станимира Начева НачеваРазград8 класЛитератураПоощрителна стипендия
792Станислав Бисеров СтояновРадомир12 класФотографияОсновна стипендия
793Станислав Валентинов КаревКърджали8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
794Станислав Иванов ИвановХасково8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
795Станислав Йорданов ПетровАсеновград11 класЛитератураПоощрителна стипендия
796Станислава Михайлова ДимитроваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
797Станислава Николаева ВеселиноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
798Станислава Христова ДеневаТюркмен11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
799Стела Бисерова ПоповаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
800Стела Йорданова СпасоваПловдив12 класФотографияОсновна стипендия
801Стелиана Веселинова ТеневаСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
802Стефан Димитров ВелевКортен10 класИсторияОсновна стипендия
803Стефан Димитров СтефановРусе11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
804Стефан Йонков СтефановВелико Търново12 класФотографияПоощрителна стипендия
805Стефани Бисерова ЙорданчеваГулянци11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
806Стефани Иванова ИвановаКотел11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
807Стефани Йорданова ПетроваЧомаковци12 класЛитератураПоощрителна стипендия
808Стефани Росенова ИсаковаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
809Стилиана Веселинова КовачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
810Стоян Димитров МалининСвиленград9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
811Стоян Стойков ТрифоновБургас11 класИсторияСпециална стипендия
812Стоян Христов АндреевСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
813Сюзън Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
814Таня Атанасова СейковаГорна Оряховица11 класЛитератураПоощрителна стипендия
815Таня Евгениева МазневаКазанлък11 класЛитератураОсновна стипендия
816Таня Живкова СтояноваКарнобат12 класБиологияПоощрителна стипендия
817Таня Иванова ОцетароваПловдив12 класМатематикаОсновна стипендия
818Таня Огнянова БорисоваХасково9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
819Таня Христова ХристоваДимитровград11 класМатематикаОсновна стипендия
820Тахир Юмит ТахирБоил10 класИсторияОсновна стипендия
821Теа Валери ИлиеваДупница7 класЛитератураПоощрителна стипендия
822Тенчо Стефков КостиревДряново9 класИсторияОсновна стипендия
823Теодор Грозданов КаракачановСозопол12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
824Теодор Емилов ПазовСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
825Теодор Петков ОрозовСофия9 класИсторияОсновна стипендия
826Теодор Христомиров БърдаровГаброво10 класИсторияОсновна стипендия
827Теодора Бориславова ХристоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
828Теодора-Софи . ЕнчеваРусе7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
829Тереза Петрова СтефановаВършец9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
830Тереза Радева ХристоваАнтон7 класМузикаОсновна стипендия
831Тереза Свиленова ИлиеваРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
832Тина-Мария Димитрова БуроваСливен11 класХимияОсновна стипендия
833Тихомир Делянов ПродановНова Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
834Тихомир Трифонов МихайловПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
835Тодор Константинов РабаджийскиСофия12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
836Тодор Марианов МитевХасково11 класИсторияПоощрителна стипендия
837Тони Мартинова БояджиеваСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
838Траяна Мартинова КумановаРазград7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
839Трифон Георгиев АврамовАлеко Константиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
840Туан Анх НгуенСофия12 класМатематикаОсновна стипендия
841Ферай Сенайф РизаКопринка9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
842Христа Ангелова ПетковаБяла река11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
843Христа Юлиянова ИвановаБерковица9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
844Христиан Станимиров ЖелязковСвиленград10 класБиологияОсновна стипендия
845Христина Василева ФранговаГоце Делчев8 класЛитератураОсновна стипендия
846Христина Горанова ШалеваСкрът7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
847Христина Димитрова ЦонковаБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
848Христина Пламенова ИларионоваРусе7 класЛитератураПоощрителна стипендия
849Християн Иванов ДинковПъстрен8 класБиологияСпециална стипендия
850Христо Георгиев ДобриковСофия11 класМатематикаСпециална стипендия
851Христо Георгиев ТончевБургас12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
852Христо Добрев ДобревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
853Христо Иванов ПаловГурково11 класИсторияОсновна стипендия
854Христо Николаев КолевПловдив11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
855Христо Стефанов КонакчиевГорна Липница12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
856Хусние Илияз ДормушТополово12 класФилософияОсновна стипендия
857Цвета Добрева ДобреваКазанлък12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
858Цветалина Божидарова ЦветановаЛом12 класЛитератураОсновна стипендия
859Цветелина Живкова КумановаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
860Цветелина Евгениева ТерзиеваБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
861Цветелина Ивайлова БарийскаСофия7 класБиологияОсновна стипендия
862Цветелина Красимирова ГанчовскаАнтон9 класЛитератураОсновна стипендия
863Цветелина Мирославова КръстеваЧелопеч10 класИсторияПоощрителна стипендия
864Цветелина Цветанова БожурскаТърнава11 класЛитератураОсновна стипендия
865Цветелина Цветозарова СтефановаРусе10 класМатематикаОсновна стипендия
866Цвети-Слава Руменова АсеноваВраца11 класИсторияОсновна стипендия
867Цветина Кирилова ГеоргиеваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
868Чавдар Цветанов ЛаловПлевен11 класМатематикаИзключителна стипендия
869Шаная Юлиянова ДерменджиеваБоголин9 класЛитератураПоощрителна стипендия
870Юлиян Василев ТасевБлагоевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
871Юмер Мюретинов ЮмеровБобов дол8 класФотографияОсновна стипендия
872Явор Младенов ИлиевСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
873Яна Емилова СтаменоваЕлин Пелин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
874Янаки Александров КръстевСофия10 класИсторияПоощрителна стипендия
875Яница Руменова СтойковаВелико Търново12 класЛитератураСпециална стипендия
876Янулка Георгиева КиримоваБургас12 класЛитератураОсновна стипендия
877Ясен Пламенов ДрънговСвиленград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия