Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеГрад/СелоКласПредметВид стипендия
1Андрей Златков ВърбановВелико Търново12 класМатематикаОсновна стипендия
2Валентин Викторов ВичевВраца12 клас Основна стипендия
3Ани Колева ПендашеваДолна Оряховица12 класМатематикаОсновна стипендия
4Нери Асенова МутафоваЧепинци10 класБиологияОсновна стипендия
5Калоян Радославов КутийскиСамуилово11 класМатематикаОсновна стипендия
6Христо Георгиев ТончевБургас12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
7Рая Валентинова МанчеваХасково12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
8Ивелин Теодоров ГеоргиевРусе12 класФилософияОсновна стипендия
9Таня Христова ХристоваДимитровград11 класМатематикаОсновна стипендия
10Христо Стефанов КонакчиевГорна Липница12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
11Ивана Илиева ПетроваЗлатица10 класБиологияОсновна стипендия
12Петър Пламенов ПетровСилистра9 класХимияОсновна стипендия
13Сезгин Терзанов ИлиевВелико Търново7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
14Зоя Ивайлова КсенофоноваСофия12 класХимияОсновна стипендия
15Дилян Пеев КосевЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
16Ерик Василев ДимитровКюстендил12 класБиологияОсновна стипендия
17Преслава Руменова ХристоваОрешак12 класИсторияОсновна стипендия
18Димитър Георгиев ЧервенковСтара Загора11 класБиологияОсновна стипендия
19Радина Руменова ИлиеваВраца12 класФилософияОсновна стипендия
20Мерием Билел ЮмерПреславец7 класЛитератураОсновна стипендия
21Елонка Огнянова ХаризановаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
22Калина Светославова ДимчеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
23Елиан-Йоан Мариянов ГоцевПловдив10 класИсторияОсновна стипендия
24Симеон Симеонов БалтаджиевБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
25Елеонора Антонова ИвановаПловдив8 класМузикаОсновна стипендия
26Виктория Даниелова ГенчеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
27Екатерина Златева ВатеваПлевен12 класБиологияОсновна стипендия
28Елена Георгиева ЗорковаБаховица7 класЛитератураОсновна стипендия
29Сибел Фикретова ДжелиловаПещера12 класЛитератураОсновна стипендия
30Ирена Борисова АсеноваГорна Липница11 класФотографияОсновна стипендия
31Валерия Валериева ВърбановаСофия11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
32Айнур Илхан СалиЗдравец12 класБиологияОсновна стипендия
33Ани Антонова КанатоваГодешево11 класБиологияОсновна стипендия
34Станислав Бисеров СтояновРадомир12 класФотографияОсновна стипендия
35Адриана Радославова РайковаСтара Загора10 класМатематикаОсновна стипендия
36Руси Димитров КарарусиновСофия11 класФилософияОсновна стипендия
37Йордан Георгиев ВиденовСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
38Тереза Радева ХристоваАнтон7 класМузикаОсновна стипендия
39Станислава Николаева ВеселиноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
40Деница Димитрова СимеоноваДупница12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
41Виктория Емилова КовачкаБрежани12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
42Иван Димитров ДуховГоце Делчев10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
43Катерина Петрова КостоваСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
44Мартина Петрова ТоневаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
45Ирина Валентинова ХристоваЛисец12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
46Аксу Йълмаз ОсманВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
47Ива Красимирова ПисковаСелище11 класЛитератураОсновна стипендия
48Светослав Бисеров КръстевНеделино11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
49Ирена Стефанова ГеоргиеваСевлиево11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
50Цветелина Цветозарова СтефановаРусе10 класМатематикаОсновна стипендия
51Нели Севдалинова ИгнатоваСилистра10 класБиологияОсновна стипендия
52Николай Николаев КараивановСамоков11 класБиологияОсновна стипендия
53Мария Владиславова ЯкимоваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
54Алекс Мирославов ДимитровКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
55Кристиан Димитров ДжелевПетрич9 класИсторияОсновна стипендия
56Катерина Адел ДжоуидСофия11 класПсихологияОсновна стипендия
57Доан Ниязи ШакирКърджали10 класМатематикаОсновна стипендия
58Светлина Атанасова АнгеловаЗлатица12 класПсихологияОсновна стипендия
59Йоана Алексеева ЗеловаПлевен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
60Аделина Георгиева ХристоваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
61Иван Недков ВасилевГорна Оряховица10 класИсторияОсновна стипендия
62Таня Евгениева МазневаКазанлък11 класЛитератураОсновна стипендия
63Андриян Лилян АлександровГаброво12 класМатематикаОсновна стипендия
64Пламена Димитрова ДимитроваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
65Али-Джан Али АлиВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
66Александър Пламенов ПродановКазанлък8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
67Добри Юлиев ДимитровСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
68Александра Христова МукареваБургас11 класЛитератураОсновна стипендия
69Светозара Цветанова СъйковаСтралджа12 класФилософияОсновна стипендия
70Калоян Боянов БотевГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
71Еда Гюркан МехмедалиКърджали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
72Борис Иванов ПейчиновРакитово11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
73Магдалена Иванова СтояноваНадарево10 класЛитератураОсновна стипендия
74Елван Решат ЕмурлаГлухар12 класФилософияОсновна стипендия
75Даниел Александров ДаскаловБаня12 класИсторияОсновна стипендия
76Симеон Методиев ИгнатовПерник12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
77Камен Теодоров ГраматиковВарна12 класИсторияОсновна стипендия
78Кристофър Емилов КириловСофия9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
79Александър Георгиев ГеоргиевВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
80Еркан Хайриев МолловЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
81Ивена Тинкова СребчеваКазанлък10 класХимияОсновна стипендия
82Лия Светославова МихалковаСтара Загора7 класБиологияОсновна стипендия
83Цветелина Красимирова ГанчовскаАнтон9 класЛитератураОсновна стипендия
84Ванеса Стефанова СлавчеваЯсеново12 класБиологияОсновна стипендия
85Каролина Николаева ХристоваКазанлък8 класИсторияОсновна стипендия
86Константин-Денислав Иванов ИвановСофия7 класИсторияОсновна стипендия
87Мария Димчева НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
88Тина-Мария Димитрова БуроваСливен11 класХимияОсновна стипендия
89Мартин Орлинов ПановБрегово9 класИсторияОсновна стипендия
90Надежда Бориславова БорисоваПавликени7 класИсторияОсновна стипендия
91Светлана Янкова ВеликоваМежден11 класМузикаОсновна стипендия
92Радослав Стоянов ДимитровПловдив11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
93Христо Иванов ПаловГурково11 класИсторияОсновна стипендия
94Глория Ванева ВеселиноваЛом10 класЛитератураОсновна стипендия
95Камелия Ангелова НиколоваПазарджик11 класЛитератураОсновна стипендия
96Силвия Йорданова ИвановаСтражица12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
97Борис Стойчев БорисовЕлхово11 класИсторияОсновна стипендия
98Виктория Красимирова ЦеноваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
99Емира Реджепова МаданскаЧепинци10 класХимияОсновна стипендия
100Атанас Величков МинчевЯгодина11 класИсторияОсновна стипендия
101Елизабет Йорданова АнгеловаБелоградчик10 класЛитератураОсновна стипендия
102Теодор Христомиров БърдаровГаброво10 класИсторияОсновна стипендия
103Вилияна Димитрова ВеличковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
104Денка Танева КолеваПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
105Дойка Христова ИвановаЕлхово10 класБиологияОсновна стипендия
106Мина Росенова БоневаВладая11 класЛитератураОсновна стипендия
107Симона Йорданова ЙордановаПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
108Виктория Тотева ТотеваРозово8 класИсторияОсновна стипендия
109Васил Енчев МинковСливен12 класЛитератураОсновна стипендия
110Веселин Мартинов ВасилевБургас11 класФилософияОсновна стипендия
111Илиян Тонев ТодоровМездра12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
112Марина Милкова МихайловаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
113Киара Иванова КръстеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
114Траяна Мартинова КумановаРазград7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
115Ветина Миленова ВенковаМездра11 класБиологияОсновна стипендия
116Габриела Анатолиева ИлиеваПлевен11 класФотографияОсновна стипендия
117Деница Милкова РусеваАксаково10 класЛитератураОсновна стипендия
118Цветелина Ивайлова БарийскаСофия7 класБиологияОсновна стипендия
119Михаела Володева ТимофееваАйдемир11 класЛитератураОсновна стипендия
120Цветалина Божидарова ЦветановаЛом12 класЛитератураОсновна стипендия
121Камелия Живкова МанчеваКнежа12 класЛитератураОсновна стипендия
122Даница Руменова КостоваВарна7 класМатематикаОсновна стипендия
123Кристина С СекулоскаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
124Гергана Кирилова ВасеваДупница10 класЛитератураОсновна стипендия
125Калина Андреева ХаджиниколоваГорна Оряховица11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
126Марина Дамянова ГосподиноваХасково7 класМатематикаОсновна стипендия
127Аксения Богомилова ИвановаКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
128Алис Андреева КолеваМонтана11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
129Катина Апостолова КондоваКазанлък11 класБиологияОсновна стипендия
130Кристина Любомирова РашеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
131Янулка Георгиева КиримоваБургас12 класЛитератураОсновна стипендия
132Маргарита Севдалинова АндрееваБотевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
133Ивайло Николаев КънчевДупница7 класМатематикаОсновна стипендия
134Любомира Петкова ДимитроваСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
135Мира Пламенова ДжантоваСандански12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
136Джем Джевад МустафаРусе9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
137Лияна Иванова ДоневаШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
138Ажда Мюмюн ЮсеинАйтос10 класЛитератураОсновна стипендия
139Назира Хайсам МаккиПловдив11 клас Основна стипендия
140Стелиана Веселинова ТеневаСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
141Александра Иванова ВладикинСофия7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
142Милка Бориславова ЛюцоваГорна Оряховица12 класЛитератураОсновна стипендия
143София Петрова ПетроваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
144Дейвид Иванов ЛавчевХарманли9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
145Александър Сашев ГлушковКопринка8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
146Светозара Огнянова БожиловаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
147Муджтаба М ЮсуфиСофия7 клас Основна стипендия
148Мария Пламенова СтаноеваСтрумяни12 класЛитератураОсновна стипендия
149Радослав Юсеинов СмаиловЧепинци12 класЛитератураОсновна стипендия
150Айлин Венциславова СтефановаЧепинци8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
151Давид Владимиров ИвановМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
152Габриела Нанева ДелчеваХасково11 класФотографияОсновна стипендия
153Радост Георгиева ТуджарскаСамоков12 класЛитератураОсновна стипендия
154Илаф Ахмад ХабабаСофия9 клас Основна стипендия
155Илина Мартинова ГрозеваПловдив11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
156Боян Николаев РайковСофия7 класМатематикаОсновна стипендия
157Нур Алхуши ОсамаСофия8 клас Основна стипендия
158Веселина Василева ДимитроваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
159Пламен Павлинов ГеновКнежа10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
160Теодор Петков ОрозовСофия9 класИсторияОсновна стипендия
161Севда Бейсим ХасанТочилари10 класЛитератураОсновна стипендия
162Георги Янчев ЯнчевСофия7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
163Йоана Руменова ЧорбаджийскаСофия12 класХимияОсновна стипендия
164Марина Емилова ИвановаКозлодуй9 класМузикаОсновна стипендия
165Ириней Билянов ВасилевБотевград10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
166Александър Тодоров ГабровскиВарна9 класЛитератураОсновна стипендия
167Петя Стефанова СтояноваЛовеч12 класФилософияОсновна стипендия
168Юлиян Василев ТасевБлагоевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
169Хусние Илияз ДормушТополово12 класФилософияОсновна стипендия
170Десита Петкова ВълчеваШивачево12 класБиологияОсновна стипендия
171Катя Тодорова ЛибяховскаМосомище12 класЛитератураОсновна стипендия
172Димитър Руменов ПандевВарна8 класМатематикаОсновна стипендия
173Михаил Орлинов МитевВраца12 класЛитератураОсновна стипендия
174Владимир Илиев ИлиевКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
175Симона Цветанова НиколоваПловдив11 класБиологияОсновна стипендия
176Стоян Христов АндреевСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
177Руска Веселинова НиколоваКараджово11 класЛитератураОсновна стипендия
178Силвия Красимирова ГичеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
179Наргес М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
180Кристиян Матеев ПоповПоморие11 класЛитератураОсновна стипендия
181Нели Иванова ДимитроваБлагоевград9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
182Светослав Димитров СтойчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
183Майа Михайлова КръстановаСофия12 класФилософияОсновна стипендия
184Мерлин Джумхур МехмедБогданци12 класЛитератураОсновна стипендия
185Тенчо Стефков КостиревДряново9 класИсторияОсновна стипендия
186Захра М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
187Марина Валентинова АндровскаСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
188Ивайло Иванов ГенчевСимеоновград11 класИсторияОсновна стипендия
189Европа Костадинова РалеваБургас11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
190Снежана Тодорова СтояноваДобрич10 класЛитератураОсновна стипендия
191Бетина Младенова ДерменджиеваСофия12 класБиологияОсновна стипендия
192Елена Тодорова ТараковаПетрич12 класЛитератураОсновна стипендия
193Амбър Вивиан БрадшоуДъбово7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
194Йоанна Найденова СтефановаРусе10 класЛитератураОсновна стипендия
195Айлин Халилова МусоваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
196Ели Данаилова КироваАсеновград11 класЛитератураОсновна стипендия
197Октай Месредин АлиевГлоджево11 класИсторияОсновна стипендия
198Йорданка Василева ВасилеваДупница12 класЛитератураОсновна стипендия
199Ваня Иванова ИвановаСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
200Екатерина Юриевна ВолковаСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
201Ивайло Георгиев БожиловСвоге12 класФотографияОсновна стипендия
202Виктория Василева ВасилеваКочево12 класЛитератураОсновна стипендия
203Дария Олеговна Иванова-РазумоваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
204Здравко Динев СтефановСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
205Мария Златкова ПалашеваСофия10 класМатематикаОсновна стипендия
206Денислав Бориславов ДимитровРусе7 класЛитератураОсновна стипендия
207Ибрахим Салих ИбрахимовЯкоруда8 класБиологияОсновна стипендия
208Маряна Карамфилова СтояноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
209Инна Десислав ДимитроваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
210Елена Димитрова ПаскалеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
211Иванна Пламенова ИвановаДунавци7 класЛитератураОсновна стипендия
212Олга Юриевна ВолковаСофия7 клас Основна стипендия
213Жанета Красимирова ПейнаМонтана7 класМузикаОсновна стипендия
214Емине Асанова КалвичеваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
215Анастасия Юриевна ВолковаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
216Джанер Халединов БашчобановВълкосел11 класХимияОсновна стипендия
217Елина Пламенова ХристоваЛозница10 класИсторияОсновна стипендия
218Селин Тунджай КамберАсеновград10 класПсихологияОсновна стипендия
219Илиян Николаев ЧервенскиСтара Загора12 класМузикаОсновна стипендия
220Иван Тодоров ИвановПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
221Гергана Радостинова СотироваКаварна12 класХимияОсновна стипендия
222Симеон Михайлов ШиндаровСофия12 класМузикаОсновна стипендия
223Радослав Радославов ГеоргиевСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
224Нели Радин ДелеваХасково7 класЛитератураОсновна стипендия
225Мария Янева БабалиеваКарнобат10 класБиологияОсновна стипендия
226Даринела Валентинова ВангеловаБургас8 класМузикаОсновна стипендия
227Божидар Асенов ЦветковКътина9 класИсторияОсновна стипендия
228Александър Георгиев ЗайрановВарна10 класМузикаОсновна стипендия
229Биляна Костадинова ДинковаПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
230Милена Диянова МилчеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
231Андреа Дилянова АтанасоваРусе10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
232Йоана Георгиева ЧубриеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
233Ина Цветанова ГеоргиеваКазанлък9 класЛитератураОсновна стипендия
234Галин Мариев КовачевДоганово11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
235Димитър Тодоров БойкиновПазарджик10 класФотографияОсновна стипендия
236Ивайло Симеонов КостадиновСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
237Снежана Мариева КовачеваДоганово9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
238Мария Димитрова КоковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
239Еманоела Пламенова МинчеваНови пазар9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
240Калина Кирилова ИлиеваСофия8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
241Ирина Иванова БлагоеваСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
242Таня Огнянова БорисоваХасково9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
243Лъчезар Иванов ВълчевСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
244Марта Константинова КарамфиловаПлевен9 класМузикаОсновна стипендия
245Мария Борисова КумановаЕтрополе8 класЛитератураОсновна стипендия
246Ванеса Олег ДимитроваМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
247Роберта Тони ДимитроваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
248Константин Радосветов ГаровБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
249Станислава Христова ДеневаТюркмен11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
250Таня Иванова ОцетароваПловдив12 класМатематикаОсновна стипендия
251Мериам Асанова СтаревскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
252Мартин Любомиров ЛозановСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
253Ани Огнянова ПоповаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
254Георги Василев ДановБотевград8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
255Георги Георгиев ГорановСмолян7 класМатематикаОсновна стипендия
256Ема Георгиева ЯнчеваБургас7 класМузикаОсновна стипендия
257Евгени Стаев КайряковПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
258Пламен Тодоров ИвановСофия11 класМатематикаОсновна стипендия
259Йоан Найденов НайденовСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
260Деница Красимирова ЙосифоваВарна12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
261Елена Светлинова ГароваБургас8 класМатематикаОсновна стипендия
262Христо Добрев ДобревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
263Валерия Валериева БогдановаПерник12 класХимияОсновна стипендия
264Ивана Александрова СираковаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
265Ангелина Александровна Ведерникова София11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
266Илияна Илиянова СимеоноваРазград12 класЛитератураОсновна стипендия
267Бисер Пламенов АтанасовСливен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
268Анна-Мария Димитрова ДоноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
269Анабел Ходжат МогадамСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
270Росица Миленова ИвановаШумен12 класБиологияОсновна стипендия
271Сияна Светлозарова ВасилеваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
272Ирина Георгиева КуртеваСилистра12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
273Анна Кирилова ДикеловаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
274Ирина Анатольевна ИвкинаГенерал Тошево11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
275Климент Дианов КостовКазанлък11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
276Тихомир Трифонов МихайловПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
277Мартин Димитров ДиловАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
278Ивета Валентинова МакедонскаСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
279Ния Николаева ВалентиноваСофия11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
280Мартин Бисеров БлагоевСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
281Борис Цветанов ВърбановСтара Загора12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
282Борис Митков БиковПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
283Стефани Иванова ИвановаКотел11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
284Никола Мартинов СтайковСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
285Иван Красимиров ИвановПолски Тръмбеш12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
286Божидар Владимиров КузмановСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
287Синем Нежми МюмюнПрилепци12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
288Атанас Младенов БобевСофия7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
289Кристиян Пламенов БорисовСофия12 класБиологияОсновна стипендия
290Бояна Георгиева НиколоваБързия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
291Богдан Валериев ВърбановПловдив12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
292Петя Валентинова ПетроваСофия12 класИсторияОсновна стипендия
293Виктория Ивайлова МариноваПлевен8 класМузикаОсновна стипендия
294Мая Дичева ДичеваСтралджа11 класЛитератураОсновна стипендия
295Георги Димитров ДимитровСофия11 класМузикаОсновна стипендия
296Денислав Ивелинов БончевВелико Търново9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
297Мария Мартинова БойчеваВидин10 класЛитератураОсновна стипендия
298Ангел Славчев ЕфтимовПанагюрище11 класИсторияОсновна стипендия
299Мелиса Тунчерова ШерифоваПристое12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
300Туан Анх НгуенСофия12 класМатематикаОсновна стипендия
301Мирослав Любомиров ЛамбревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
302Мариела Иванова БушеваАсеновград10 класФилософияОсновна стипендия
303Мартина Мартин ГеоргиеваГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
304Сиел Риен ШефкетоваКърджали12 класМатематикаОсновна стипендия
305Георги Кирилов ВасевХасково11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
306Силви Мартинова КойчеваВарна11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
307Мая Данаилова ТрайчеваЛом9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
308Димана Красимирова ПетковаГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
309Станислав Иванов ИвановХасково8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
310Иван Василев СакаджиевКуртово Конаре12 класБиологияОсновна стипендия
311Синди Руменова ИвановаСливен11 класБиологияОсновна стипендия
312Светослава Генкова СтаматоваБургас9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
313Силвия Сергеева ЛацеваСофия12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
314Петър Иванов ДюлгеровСофия9 класМузикаОсновна стипендия
315Симона Адрианова ПетроваРусе12 класФилософияОсновна стипендия
316Андрея Анетова ГеоргиеваХасково10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
317Христа Ангелова ПетковаБяла река11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
318Симона Антонова СотироваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
319Надежда Мариянова ИвановаВелико Търново11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
320Йоана Иванова БорисоваДупница11 класЛитератураОсновна стипендия
321Десислава Мирославова ДинчеваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
322Цветелина Живкова КумановаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
323Емануил Симеонов МавродиевБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
324Александрина Борисова СлавоваКаменец8 класИсторияОсновна стипендия
325Христиан Станимиров ЖелязковСвиленград10 класБиологияОсновна стипендия
326Елина Николаева ТодороваСофия8 класБиологияОсновна стипендия
327Йордан Крумов КюркчийскиСофия12 класФилософияОсновна стипендия
328Марина Маринова ИвановаВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
329Василена Петрова ЦачеваВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
330Мария Николаева ХубеноваПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
331Ева Веселинова ХанджиеваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
332Ралица Георгиева ШайковаПетрич11 класФилософияОсновна стипендия
333Васил Анастасов АнастасовСмолян12 класЛитератураОсновна стипендия
334Кристиян Добромиров ДелчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
335Мария Димитрова ФроликоваТополница12 класФилософияОсновна стипендия
336Сияна Ивова КалояноваСевлиево12 класМузикаОсновна стипендия
337Ангел Ангелов ДимитровСофия11 класФилософияОсновна стипендия
338Катерина Иванова ЖелеваЖитница12 класЛитератураОсновна стипендия
339Галена Събева КосеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
340Вяра Стоянова АндоноваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
341Валентина Иванова БлажеваВелико Търново9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
342Боряна Данаилова ТрайчеваЛом11 класЛитератураОсновна стипендия
343Габриела Венциславова МладеноваЧепинци8 класБиологияОсновна стипендия
344Елена Светославова СтоеваВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
345Краси Розалинов ХаджиевЖълтуша11 класБиологияОсновна стипендия
346Цветелина Евгениева ТерзиеваБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
347Полина Николаева ФотеваДупница11 класХимияОсновна стипендия
348Виктория Веселинова ПанайотоваВарна8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
349Николина Борисова ДимитроваАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
350Петя Емилова ЦветковаБлагоевград11 класХимияОсновна стипендия
351Петя Владимирова КръстеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
352Десислава Стефанова КолеваПловдив12 класЛитератураОсновна стипендия
353Ренета Карамфилова КароваБаните12 класХимияОсновна стипендия
354Волен Чавдаров ДимитровПлевен11 класМузикаОсновна стипендия
355Исмигюл Фехмиева ХаджиеминоваЧепинци11 класБиологияОсновна стипендия
356Емануел Марианов ТоневНови пазар11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
357Силвина Гюнезиева ДерменджиеваВълкосел11 класБиологияОсновна стипендия
358Медина Неджетова УшеваТърън7 класЛитератураОсновна стипендия
359Георги Йорданов ГоцевБлагоевград11 класБиологияОсновна стипендия
360Алиса Сергеева ПетковаВидин10 класИсторияОсновна стипендия
361Петър Петров ГенчевСофия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
362Иванина Дечева МинковаПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
363Михаела Николаева ЦоковаЛуковит9 класЛитератураОсновна стипендия
364Пламена Тодорова МанолакеваБургас9 класМузикаОсновна стипендия
365Августин Христов ДенковКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
366Георги Мирославов АлександровСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
367Даяна Пламенова СпиридоноваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
368Екатерина Георгиева ГеоргиеваПловдив10 класХимияОсновна стипендия
369Евгения Павлова ПаскаловаДобрич12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
370Деница Маринова ДрагановаСандрово8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
371Теодор Грозданов КаракачановСозопол12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
372Валентина Трифонова ГорановаМонтана11 класЛитератураОсновна стипендия
373Тони Мартинова БояджиеваСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
374Стела Йорданова СпасоваПловдив12 класФотографияОсновна стипендия
375Неда Пейчева КолеваДобрич9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
376Денислав Николаев НиколовСтара Загора7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
377Гергана Свилен МилеваПопово7 класИсторияОсновна стипендия
378Христина Василева ФранговаГоце Делчев8 класЛитератураОсновна стипендия
379Сайя Владимирова МирчеваВойводово12 класБиологияОсновна стипендия
380Ива Димитрова СтаневаКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
381Арзу Бюлент МехмедРусе8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
382Дарина Пламенова БорисоваОмуртаг11 класБиологияОсновна стипендия
383Зинети Мерджан ЙетимКърджали12 класЛитератураОсновна стипендия
384Даяна Веселинова ИлиеваБаните11 класХимияОсновна стипендия
385Йордан Николаев ГаневБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
386Амина Валериева БисероваСопотот9 класХимияОсновна стипендия
387Валерия Димитрова ГергановаПловдив9 класЛитератураОсновна стипендия
388Божидара Ралева ТопчиеваПросеник11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
389Георги Венциславов МихайловСофия7 класИсторияОсновна стипендия
390Георги Иванов МутафчиевБанско11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
391Стефан Димитров ВелевКортен10 класИсторияОсновна стипендия
392Цвети-Слава Руменова АсеноваВраца11 класИсторияОсновна стипендия
393Людмила Николаева ПавловаПлевен12 класМатематикаОсновна стипендия
394Мардирос Хачик ОвагемянБургас10 класМатематикаОсновна стипендия
395Габриела Бисерова НиколоваКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
396Ася Трифонова АтанасоваКалековец9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
397Борислава Илиева ЧотреваВидин12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
398Димана Тихомирова РадеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
399Алехандра Галинова ПетроваКръвеник8 класЛитератураОсновна стипендия
400Сабел Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
401Мария-Йоана Ивова ДонковаДолни Дъбник11 класЛитератураОсновна стипендия
402Аниса Нежми ЕминРибница8 класХимияОсновна стипендия
403Селин Рамаданова КайлитскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
404Амира Нежми ЕминРибница9 класБиологияОсновна стипендия
405Пламен Стоянов МилановГорна Оряховица12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
406Веселин Николов СтефановОвча могила11 класМатематикаОсновна стипендия
407Тахир Юмит ТахирБоил10 класИсторияОсновна стипендия
408Никол Сашко ХайтоваБлагоевград12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
409Благовеста Антонова НейчеваДобрич10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
410Христо Николаев КолевПловдив11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
411Злата Олегова КулаВелико Търново10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
412Кристиян Мирославов КараасеновБоровина9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
413Христа Юлиянова ИвановаБерковица9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
414Александрина Миркова ПоповаПловдив12 класМузикаОсновна стипендия
415Марк Стефанов ТомовСофия9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
416Диана Георгиева ГеоргиеваЯмбол10 класПсихологияОсновна стипендия
417Йордан Желев ДиневЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
418Преслав Благоев БлагоевАприлци12 класБиологияОсновна стипендия
419Иван Деянов СлавовСофия8 класИсторияОсновна стипендия
420Велислава Олегова СтефановаОреховица7 класМузикаОсновна стипендия
421Ахмед Ахмедов КараахмедовЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
422Цветелина Цветанова БожурскаТърнава11 класЛитератураОсновна стипендия
423Андрей Вълев ИвановСофия7 класХимияОсновна стипендия
424Кристина Петрова АлександроваБобов дол8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
425Вероника Стоянова ТодороваТополовец10 класХимияОсновна стипендия
426Марта Мартинова БояджиеваХубавене10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
427Йоан Антониов РадоевСофия7 класИсторияОсновна стипендия
428Натали Дирухи АрпаджиянПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
429Мария Руменова БенчеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
430Симеон Стоилов СтойчевСилистра7 класМатематикаОсновна стипендия
431Севастиян Севделинов СанковКойнаре8 класЛитератураОсновна стипендия
432Орлин Николаев КучумбовБургас11 класМатематикаОсновна стипендия
433Юмер Мюретинов ЮмеровБобов дол8 класФотографияОсновна стипендия
434Сюзън Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
435Венета Добринова ДрагневаКазанлък12 класЛитератураОсновна стипендия
436Николета Володиева МишеваСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
437Николета Владимирова СтефановаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
438Митко Златанов ТатаровПловдив11 класФилософияОсновна стипендия
439Лора Мартинова МарковаСофия8 класМузикаОсновна стипендия
440Васил Николов ЯнакиевВелинград11 класФилософияОсновна стипендия
441Добромир Василев ЗдравковЛом12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
442Илин Агоп ПапазянСливен12 класМузикаОсновна стипендия
443Неда Светославова НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
444Богдан Атанасов КосевСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
445Ива Атанасова СтояноваРъждак8 класЛитератураОсновна стипендия
446Ева Тодорова ТодороваРусе9 класИсторияОсновна стипендия
447Димана Бориславова КрумоваКюстендил7 класМузикаОсновна стипендия
448Данаил Янчев ЯнчевГаброво12 класЛитератураОсновна стипендия
449Кристиян Стоянов СтояновВелинград12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
450Деляна Ранкова РайковаЯмбол10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
451Нели Минчева МинчеваВарна11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
452Иван Генчев КозаревДимитровград8 класИсторияОсновна стипендия
453Жулиета Стефанова ИвановаДобрич12 класФотографияОсновна стипендия
454Илия Николаев ДаскаловПловдив12 класИсторияОсновна стипендия
455Благой Борисов СимандовАнтон7 класМатематикаОсновна стипендия
456Теодора-Софи . ЕнчеваРусе7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
457Светослава Стоянова СтояноваДулово11 класФилософияПоощрителна стипендия
458Анна Иванова ПенчеваКърджали9 класХимияПоощрителна стипендия
459Анита Аспарухова ИчоваПетрич9 класЛитератураПоощрителна стипендия
460Даниел Ивелинов ИвановРусе8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
461Димитър Димитров ЦоневКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
462Айсун Ниязи АлиВелико Търново8 класЛитератураПоощрителна стипендия
463Красимира Николова РангеловаПловдив11 класФилософияПоощрителна стипендия
464Анастасия Станчева РадеваПлевен10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
465Aйлин Реджепова ПалазановаБорино11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
466Мария Валентинова НиколоваКаварна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
467Кристиян Георгиев АврамовМонтана10 класИсторияПоощрителна стипендия
468Мария Илиева ВеликоваСтара Загора10 класЛитератураПоощрителна стипендия
469Невена Стоянова ИвановаЯмбол12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
470Михаела Първанова ПървановаЯмбол10 класЛитератураПоощрителна стипендия
471Дефне Руменова ДимоваТърговище11 класЛитератураПоощрителна стипендия
472Астефия Асенова БончеваСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
473Каролина Алиева ДоспатлиеваОсина11 класЛитератураПоощрителна стипендия
474Ивелина Руменова МитреваПловдив11 класЛитератураПоощрителна стипендия
475Йоана Атанасова ШомоваВарна10 класЛитератураПоощрителна стипендия
476Искра Красимирова РомановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
477Йоан Стефанов СтефановАприлци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
478Стилиана Веселинова КовачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
479Денислав Вакрилов АнгеловМадан9 класИсторияПоощрителна стипендия
480Десислава Веселинова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
481Али Ниязи ХасанЛюляково12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
482Катерина Петрова ПетроваСтара Загора12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
483Боян Николаев ЯнакиевСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
484Радостина Красимирова ИвановаВладимирово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
485Виктория Цветомирова АнтоноваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
486Елица Миленова КамарашеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
487Манол Николаев РужиновСмолян7 класЛитератураПоощрителна стипендия
488Божидар Емилов МинковЛъки10 класМатематикаПоощрителна стипендия
489Йоана Панчева РусеваВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
490Милица Славова МихалеваСтара Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
491Христина Горанова ШалеваСкрът7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
492Мартин Светославов АнгеловСтара Загора12 класИсторияПоощрителна стипендия
493Веселина Костадинова ЧотреваБлагоевград12 класИсторияПоощрителна стипендия
494Павела Велинова КостоваСамуилово11 класБиологияПоощрителна стипендия
495Симеон Руменов ТодорoвВарна10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
496Ясен Пламенов ДрънговСвиленград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
497Мария Лазарова ЛиловаПеснопой11 класЛитератураПоощрителна стипендия
498Михаела Кирилова ИвановаКазичене10 класПсихологияПоощрителна стипендия
499Косара Живкова ЖековаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
500Емине Бейрамова АхмедоваХума12 класЛитератураПоощрителна стипендия
501Ивелина Иванова ВладоваРусе9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
502Мила Валентинова ИвановаДобрич10 класХимияПоощрителна стипендия
503Снежана Илиева ИлиеваЯмбол11 класФилософияПоощрителна стипендия
504Свилен Свиленов ВасилевПерник8 класМатематикаПоощрителна стипендия
505Виктория Станиславова МандоваВарна10 класФилософияПоощрителна стипендия
506Далия Велинова ТерзиеваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
507Иван Данчев КабаджовПловдив12 класМатематикаПоощрителна стипендия
508Виктория Калинова ГеоргиеваДобрич12 класФилософияПоощрителна стипендия
509Румяна Иванова ПанджароваСливен12 класФилософияПоощрителна стипендия
510Симона Емануилова СтояноваШумен12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
511Марта Ростиславова ТраяноваВарна12 класФилософияПоощрителна стипендия
512Иван Златков ЯневБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
513Даниел Иванов ВлаховСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
514Гергана Мариянова КириловаСофия11 класФотографияПоощрителна стипендия
515Ралица Николаева НиковаБеласица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
516Никола Ивайлов ЙордановСофия11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
517Живко Димитров КиришевЛюбимец12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
518Георги Иванов ДимитровСтара Загора7 класИсторияПоощрителна стипендия
519Ивайла Пламенова МариноваСимеоновград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
520Жени Христова КаракашеваШумен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
521Севилай Мердан СалимДядовско7 класИсторияПоощрителна стипендия
522Стефани Бисерова ЙорданчеваГулянци11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
523Димитър Божидаров ЧоторовСофия10 класФотографияПоощрителна стипендия
524Боян Каменов ВълевСофия11 класБиологияПоощрителна стипендия
525Ивелина Пламенова МондешкаОрешак11 класИсторияПоощрителна стипендия
526Дениза Фикретова ДуреваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
527Манка Мигленова КичиковаДрагиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
528Петър Райков ВасилевПанагюрище10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
529Габриела Димитрова ДамяноваЦарацово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
530Доника Михайлова БогдановаКотел11 класПсихологияПоощрителна стипендия
531Станимира Начева НачеваРазград8 класЛитератураПоощрителна стипендия
532Емре Серхат ВеждиевИскра8 класФотографияПоощрителна стипендия
533Айрет Бекирова ТербешеваОсиково12 класИсторияПоощрителна стипендия
534Кремена Здравкова ЧакъроваЛъки10 класЛитератураПоощрителна стипендия
535Антония Николаева ТодороваСофия11 класИсторияПоощрителна стипендия
536Йоана Ивайлова СтояноваПлевен10 класИсторияПоощрителна стипендия
537Иван Николаев ИвановГаброво8 класИсторияПоощрителна стипендия
538Йоанна Живкова МитеваКостенец10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
539Ивелина Николаева ЧобановаДолно Осеново11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
540Лъчезар Йорданов ЛукановБяла Слатина9 класИсторияПоощрителна стипендия
541Лия Делчева СтамболиеваКърджали11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
542Денимира Мишева МиховаЕлхово10 класИсторияПоощрителна стипендия
543Ния-Сирма Мариян ПетроваСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
544Елица Илиева КръстеваСофия7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
545Адиле Нуриева АсанкехайоваОглед9 класХимияПоощрителна стипендия
546Камелия Данаилова НиколоваЛовеч7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
547Ивайло Василев НалбантовПървомай11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
548Никол Викторова ГошоваВасиловци10 класБиологияПоощрителна стипендия
549Муамер Ахмед МехмедСнягово8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
550Гергана Павлова РусковаВидин7 класЛитератураПоощрителна стипендия
551Елена Павлинова ВутоваДобрич8 класЛитератураПоощрителна стипендия
552Христина Димитрова ЦонковаБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
553Елия Иванова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
554Ивилина Янева ПетроваПловдив11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
555Адриана Миленова НиколаеваРазград11 класБиологияПоощрителна стипендия
556Станислава Михайлова ДимитроваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
557Бояна Димитрова ГруеваБрегово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
558Иванела Йорданова СираковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
559Нелина Иванова СтойковаВетрино10 класФотографияПоощрителна стипендия
560Ванина Любомирова КузоваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
561Мия Василева ДимитроваПловдив10 класЛитератураПоощрителна стипендия
562Мириам Живкова ГосподиноваБургас10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
563Димитър Николаев НиколовСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
564Антония Константину ГюрудиСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
565Мирослав Димитров ПехлевПазарджик10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
566Маргарита Илиянова ПетроваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
567Елица Красимирова СираковаГрамаде12 класЛитератураПоощрителна стипендия
568Кирил Богданов БалдевЗвъничево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
569Калина Георгиева ВаневаГаброво10 класЛитератураПоощрителна стипендия
570София Цанкова ПлачковаХасково9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
571Симеон Константинов МарковМонтана8 класИсторияПоощрителна стипендия
572Цветелина Мирославова КръстеваЧелопеч10 класИсторияПоощрителна стипендия
573Виктория Теодорова ИвановаТрявна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
574Любослав Божидаров СтанковСофия7 класМатематикаПоощрителна стипендия
575Вероника Веселинова ТодороваСливен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
576Васил Радославов РахневСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
577Мария-Антонина Христова ЙовчеваПетрич12 класФотографияПоощрителна стипендия
578Никола Георгиев КуцевСмолян10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
579Иптисам Фалах ХасанСофия12 клас Поощрителна стипендия
580Наталия Росенова ЯкимоваПерник11 класПсихологияПоощрителна стипендия
581Таня Атанасова СейковаГорна Оряховица11 класЛитератураПоощрителна стипендия
582Мустафа Фалах ХасанСофия8 клас Поощрителна стипендия
583Вероника Атанасова МитковаИзгрев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
584Ивана Илиян ЯневаЯмбол11 класЛитератураПоощрителна стипендия
585Недялка Тодорова НедялковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
586Вангелия Руменова ЧорбаджийскаСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
587Александра Георгиева ХристоваСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
588Борислава Веселинова НиколоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
589Иван Кирилов МанчевКресна9 класБиологияПоощрителна стипендия
590Любомира Димитрова АнгеловаГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
591Галя Георгиева ДодоваЕлин Пелин11 класЛитератураПоощрителна стипендия
592Лилия Деанова КолеваКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
593Елиф Саид ДаргутДебрен10 класЛитератураПоощрителна стипендия
594Габриела Емилова ПенковаСофия12 класФотографияПоощрителна стипендия
595Веселина Пламенова ГероваБургас12 класМатематикаПоощрителна стипендия
596Иван Георгиев ИвановКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
597Мария Олеговна Иванова-РазумоваБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
598Мария Тенева МинчеваСтара Загора10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
599Василка Георгиева ХристоваБеласица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
600Радослав Василев ВасилевЕлин Пелин8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
601Димана Стилиянова СтойчеваТърговище10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
602Ангелина Миткова АнгеловаТишевица8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
603Албена Берюва ХаджиеваВълкосел11 класХимияПоощрителна стипендия
604Румяна Кирилова ДимитроваКукорево11 класЛитератураПоощрителна стипендия
605Михаела Станиславова ХитковаЛовеч10 класМузикаПоощрителна стипендия
606Елена Феликсова БашеваЗлатоград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
607Мираела Мирославова КазанджиеваДобрич7 класЛитератураПоощрителна стипендия
608Венцислава Венциславова ГеоргиеваКюстендил11 класФилософияПоощрителна стипендия
609Васил Василев ИлиевМалък Преславец8 класЛитератураПоощрителна стипендия
610Катерина Христина Кирилова РадеваСофия8 класМузикаПоощрителна стипендия
611Даяна Димитрова КироваОряхово7 класЛитератураПоощрителна стипендия
612Явор Младенов ИлиевСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
613Елена Николаева ГенчеваКарлово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
614Боян Велиславов ПеневВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
615Ферай Сенайф РизаКопринка9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
616Христина Пламенова ИларионоваРусе7 класЛитератураПоощрителна стипендия
617Илиана Стефанова МиладиноваБобов дол7 класЛитератураПоощрителна стипендия
618Демяна Димитрова ЙосифоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
619Илина Ленкова МиховаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
620Мириан Светославова МетодиеваГаброво8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
621Стефани Йорданова ПетроваЧомаковци12 класЛитератураПоощрителна стипендия
622Тереза Свиленова ИлиеваРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
623Елица Ивова ИвановаВраца8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
624Николина Иванова АпостоловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
625Янаки Александров КръстевСофия10 класИсторияПоощрителна стипендия
626Ралица Стефанова ПрокопиеваСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
627Меглена Емилова КостоваПловдив10 класМузикаПоощрителна стипендия
628Дионисий Светославов МарковСилистра11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
629Петър Милчев ЧернокожевГаброво10 класМузикаПоощрителна стипендия
630Вероника Стефанова ПоповаСофия10 класМатематикаПоощрителна стипендия
631Габриел Драгомиров СлавчевГорна Митрополия8 класМузикаПоощрителна стипендия
632Борис Деянов ДечевШумен12 класЛитератураПоощрителна стипендия
633Велислава Детелинова ДимитроваСливен9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
634Александра Николаева УстамитеваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
635Мария Александрова КириловаРусе7 класМатематикаПоощрителна стипендия
636Генади Росенов ИвановДолни Цибър9 класИсторияПоощрителна стипендия
637Калина Добромирова АнастасоваВарна12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
638Севил Гюлек РешадСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
639Добрин Венциславов БашевГаброво9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
640Елица Климентова СавоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
641Деница Стилиянова МладеноваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
642Кристиян Ивайлов ВъловАксаково12 класМатематикаПоощрителна стипендия
643Десислава Евгениева ЖелязковаРазград12 класМатематикаПоощрителна стипендия
644Антония Асенова ЦветковаКътина11 класБиологияПоощрителна стипендия
645Димка Лазарова НонковаПаталеница9 класЛитератураПоощрителна стипендия
646Йоана Владимирова ГеоргиеваДупница10 класЛитератураПоощрителна стипендия
647Стефан Димитров СтефановРусе11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
648Цвета Добрева ДобреваКазанлък12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
649Теа Валери ИлиеваДупница7 класЛитератураПоощрителна стипендия
650Невсе Реджепова УлановаРибново12 класБиологияПоощрителна стипендия
651Белослава Върбанова ПетковаРазград7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
652Валентина Евгениева КлисарскаСамоков12 класФилософияПоощрителна стипендия
653Моника Пламенова БояджиеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
654Любен Любенов ТруйковВидин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
655Виктор Христов КалиновПловдив12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
656Анелина Севдалинова АсеноваСимеоновград8 класИсторияПоощрителна стипендия
657Ралица Костадинова МаноловаБанско12 класЛитератураПоощрителна стипендия
658Мартина Петева ТодороваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
659Сабиха Али ШанковаЯкоруда11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
660Кристина Владимирова ЦачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
661Никълъс Крисчън БринтнолПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
662Камелия Николаева АджелароваПловдив12 класФотографияПоощрителна стипендия
663Калояна Кирилова АнгеловаСофия9 класЛитератураПоощрителна стипендия
664Вероника Димитрова МитроваСтара Загора11 класЛитератураПоощрителна стипендия
665Нехсат Сезгин ХасанБогданци10 класЛитератураПоощрителна стипендия
666Божидара Здравкова ПанайотоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
667Преслава Галинова КузоваВраца12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
668Лиляна Германова КотаковаБургас12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
669Радена Цветозарова ЦоневаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
670Яна Емилова СтаменоваЕлин Пелин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
671Мария Бойкова БлагоеваСофия11 класПсихологияПоощрителна стипендия
672Гергана Георгиева МариноваСофия12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
673София Валериева БрънзеловаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
674Деница Славчева ИвановаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
675Никита Николаева НиколоваКранево9 класЛитератураПоощрителна стипендия
676Павлин Георгиев ДимитровСушица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
677Ния Любомирова ЦенковаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
678Диян Росицов ХристовНикола Козлево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
679Цветина Кирилова ГеоргиеваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
680Пламена Генова ГеоргиеваКозаревец11 класЛитератураПоощрителна стипендия
681Александрина Асенова КушинчановаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
682Дарена Георгиева ГеоргиеваХасково8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
683Невена Борисова АндоноваТърговище10 класЛитератураПоощрителна стипендия
684Йоан Георгиев ВасилевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
685Виктория Ралева ГарджеваВарна10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
686Дарина Деянова ДиловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
687Елина Стефанова СимеоноваСвищов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
688Симеон Бориславов СимеоновСофия12 класМузикаПоощрителна стипендия
689Нанси Али СоуейдГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
690Димитър Димитров СпасовСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
691Виктория Николаева МитоваСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
692Виктор Веселинов ДимитровПанагюрище10 класБиологияПоощрителна стипендия
693Наталия Димитрова СтояноваСандански12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
694Нели Велинова ИвановаСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
695Стела Бисерова ПоповаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
696Катерина Стелианова БожиловаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
697Семра Исмет КешифБориново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
698Снежана Светозарова ГригороваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
699Александра Пламенова ПъшеваПобеда11 класЛитератураПоощрителна стипендия
700Стефани Росенова ИсаковаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
701Миглена Божкова БогдановаРаковски10 класЛитератураПоощрителна стипендия
702Деница Валентинова БъчвароваКотел10 класЛитератураПоощрителна стипендия
703Амест Геворг ГлнджянЦарацово11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
704Ваня Владимирова ГривоваАсеновград12 класЛитератураПоощрителна стипендия
705Катерина Костадинова КостадиноваШумен9 класМатематикаПоощрителна стипендия
706Кристияна Ивова КръстеваКюстендил11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
707Мария-Тияна Христова СтойковаСофия8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
708Константин Живков МъгевКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
709Иван Николаев ДрумевДобрич8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
710Димана Стоянова МанчеваПловдив12 класЛитератураПоощрителна стипендия
711Соня Цветанова ЦвятковаГорна Оряховица8 класБиологияПоощрителна стипендия
712Теодора Бориславова ХристоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
713Александра Адриянова АндрееваПаволче9 класБиологияПоощрителна стипендия
714Михаела Виктор АтанасоваКърджали10 класЛитератураПоощрителна стипендия
715Нели Радославова МлъчковаКопривщица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
716Николай Атанасов АтанасовСтралджа12 класИсторияПоощрителна стипендия
717Мария Гошова ПетроваМездра11 класБиологияПоощрителна стипендия
718Кристиана Красимирова КъневаСливен10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
719Анна-Мария Миленова ДамяноваКапитановци9 класИсторияПоощрителна стипендия
720Мария Венциславова ПетковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
721Виктория Тодорова ЯнковаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
722Тихомир Делянов ПродановНова Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
723Константин Георгиев МихайловСофия8 класЛитератураПоощрителна стипендия
724Мария Иванова ТончеваКалугерово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
725Ангел Иванов РайчевСофия8 класМатематикаПоощрителна стипендия
726Ния Николаева ЯневаДупница12 класФотографияПоощрителна стипендия
727Наталия Димитрова ДимитроваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
728Красимир Виолетов МасларовСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
729Антон Валентинов СтанковКюстендил11 класХимияПоощрителна стипендия
730Деница Диян ИвановаКазанлък10 класЛитератураПоощрителна стипендия
731Румен Светомиров МинчевГаброво12 класИсторияПоощрителна стипендия
732Таня Живкова СтояноваКарнобат12 класБиологияПоощрителна стипендия
733Елица Пламенова БояджиеваДобрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
734Венци Георгиев ЦветковГолямо Пещене12 клас Поощрителна стипендия
735Жулиен Илиев ПоповОброчище7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
736Борчин Мехмед ИлязПет могили9 класЛитератураПоощрителна стипендия
737Ива Венелинова УзуноваГълъбово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
738Йоанна Росенова ЯкимоваКавракирово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
739Василена Горанова КолароваОмуртаг10 класЛитератураПоощрителна стипендия
740Тереза Петрова СтефановаВършец9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
741Шаная Юлиянова ДерменджиеваБоголин9 класЛитератураПоощрителна стипендия
742Александра Момчилова ИвановаНесебър11 класЛитератураПоощрителна стипендия
743Деян Миленов МилчевПерник9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
744Мария Иванова АрабскаХисаря7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
745Тодор Марианов МитевХасково11 класИсторияПоощрителна стипендия
746Ивайло Ивелинов КойчевШумен11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
747Екатерина Георгиева ТоноваУстина12 класЛитератураПоощрителна стипендия
748Гергана Манчева КавалскаСмолян7 класИсторияПоощрителна стипендия
749Габриела Георгиева ВладимироваДупница8 класЛитератураПоощрителна стипендия
750Самина Захариева ДемироваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
751Айше Муса БакалГорна Дъбева11 класБиологияПоощрителна стипендия
752Даяна Красимирова ТодороваТихомир11 класЛитератураПоощрителна стипендия
753Маргарита Крумова ПаскалеваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
754Сава Николаев ХаджиминчевШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
755Ивет Венциславова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
756Кирил Василев ГоловСандански12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
757Веселина Димитрова ГергишановаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
758Елизабет Георгиева ИвановаСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
759Радослав Михайлов КърнолскиКрайници7 класИсторияПоощрителна стипендия
760Калина Петрова ДиковаПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
761Огняна Валериева АрабаджиеваПлевен9 класМузикаПоощрителна стипендия
762Сабел Реджеп БашеваЯкоруда10 класЛитератураПоощрителна стипендия
763Преслава Тонева ТеллаловаШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
764Риза Кемал ТалибЗвенимир10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
765Станислав Йорданов ПетровАсеновград11 класЛитератураПоощрителна стипендия
766Надежда Мирославова СтайковаГорна Оряховица7 класБиологияПоощрителна стипендия
767Радина Димитрова ЕмиловаАрдино11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
768Красимир Севдалинов КалояновШумен11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
769Карина Мартинова ТоневаЕлхово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
770Катрин Николаева ТодороваРусе12 класЛитератураПоощрителна стипендия
771Димитър Георгиев КойчевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
772Симона Самуил СъбчеваГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
773Неда Йорданова ШишмановаСтойките12 класФилософияПоощрителна стипендия
774Инна Сашко ХайтоваБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
775Силвия Димитрова НиколоваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
776Александра Асенова СидероваСофия11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
777Стефан Йонков СтефановВелико Търново12 класФотографияПоощрителна стипендия
778Кирил Тотев КацаровКазанлък10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
779Трифон Георгиев АврамовАлеко Константиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
780Ива Веселинова ДенизоваГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
781Велислава Мирославова ГаговаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
782Стоян Димитров МалининСвиленград9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
783Веселина Петрова ПетроваПловдив7 класМузикаПоощрителна стипендия
784Иван Тихомиров ТеневСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
785Пресияна Даниел ПетроваПолски Тръмбеш9 класИсторияПоощрителна стипендия
786Кирилка Петрова ГогушеваПетрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
787Петя Светозарова ИвановаТроян10 класЛитератураПоощрителна стипендия
788Иванка Мариева ПетроваКараджово8 класЛитератураПоощрителна стипендия
789Надя Вескова ГадироваДебрен11 класХимияПоощрителна стипендия
790Атанас Иванов НиковКърджали9 класЛитератураПоощрителна стипендия
791Мелиса Бисерова МаджироваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
792Станислав Валентинов КаревКърджали8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
793Руслана Щерионова ПапуловаПоморие11 класЛитератураПоощрителна стипендия
794Александра Мирославова ФилиповаРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
795Михаела Стефанова БожиловаСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
796Велин Пенков АнтоновПавел баня8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
797Румен Росенов АсеновМикрево12 класЛитератураПоощрителна стипендия
798Есин Рефик ШакирИсперих10 класМатематикаПоощрителна стипендия
799Виктория Димитрова ВасковаПавликени8 класИсторияПоощрителна стипендия
800Любомир Бойков ШойлевБургас11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
801Мариела Иванова ИвановаСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
802Никол Росенова ХристоваСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
803Богомила Евгениева ЦековаБургас12 класМузикаИзключителна стипендия
804Александра Пепина ТаневаЯмбол10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
805Иво Ивов Христов Радомир10 класЛитератураИзключителна стипендия
806Йоана Йорданова ЙордановаГаброво9 класЛитератураИзключителна стипендия
807Ангелина Стоянова АлександроваПловдив12 класЛитератураИзключителна стипендия
808Кирил Василев ВасилевПловдив10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
809Ангел Грозданов ТодоровАйтос10 класИсторияИзключителна стипендия
810Иван Драгомиров ГаневВраца12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
811Мартина Галинова ЙордановаГаброво11 клас Изключителна стипендия
812Найден Костов НайденовВълчи дол11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
813Георгия Димитрова СусурковаПловдив11 класЛитератураИзключителна стипендия
814Ивайло Петров ПетровСтара Загора12 класМатематикаИзключителна стипендия
815Йордан Василев ВасилевПазарджик12 класБиологияИзключителна стипендия
816Кристина Ивайлова ПееваПлевен12 класЛитератураИзключителна стипендия
817Дамян Владимиров МихайловСофия12 класФилософияИзключителна стипендия
818Диана Михайлова ДимитроваБургас10 класМузикаИзключителна стипендия
819Николай Мариянов МариновПловдив10 класМузикаИзключителна стипендия
820Добрин Марианов БараковПлевен10 класМатематикаИзключителна стипендия
821Деметра Красимирова ГригороваСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
822Георги Бориславов ЧиколовПловдив8 класМузикаИзключителна стипендия
823Мирослава Галинова ГрозеваЯмбол11 класБиологияИзключителна стипендия
824Тодор Константинов РабаджийскиСофия12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
825Никола Матеев ПейковСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
826Теодор Емилов ПазовСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
827Чавдар Цветанов ЛаловПлевен11 класМатематикаИзключителна стипендия
828Георги Йорданов ВасилевСептември 11 класМузикаИзключителна стипендия
829Михаил Георгиев ГеоргиевСофия12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
830Емил Любомиров МирчевСофия12 класИсторияИзключителна стипендия
831Даниел Милчев БумбаловХаново10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
832Петър Трифонов КирчевЗлатарица11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
833Борис Людмилев ПетковПловдив12 класМузикаИзключителна стипендия
834Джихан Исмаилов ЖевжедовВеликденче12 класХимияИзключителна стипендия
835Жулиета Христова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
836Ралица Николаева РайковаСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
837Гергана Марианова ЦветановаМонтана12 класЛитератураИзключителна стипендия
838Анна-Мария Кирилова БалабановаКостенец12 класЛитератураИзключителна стипендия
839Моника Ивайлова ЙотоваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
840Калина Антонова РайчеваСофия12 класПсихологияСпециална стипендия
841Даниела Николаева КириловаВелико Търново12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
842Николета Ненкова ДжингароваПазарджик11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
843Емил Бориславов КостадиновБлагоевград10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
844Магдалена Недялкова НеделчеваСтара Загора11 класМатематикаСпециална стипендия
845Елена Бисерова РайковаПлевен11 класФилософияСпециална стипендия
846Деница Михайлова МетодиеваСтара Загора7 класЛитератураСпециална стипендия
847Християн Иванов ДинковПъстрен8 класБиологияСпециална стипендия
848Бояна Михайлова НиковаВарна11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
849Радослав Георгиев СвирецовБургас11 класФотографияСпециална стипендия
850Лия Иво ИвановаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
851Димитър Атанасов ЧакъровПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
852Калина Евгениева ИвановаСтара Загора12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
853Яница Руменова СтойковаВелико Търново12 класЛитератураСпециална стипендия
854Жанин Фахд Ал-ШаргабиПлевен11 класЛитератураСпециална стипендия
855Атанаска Костадинова ДжоголановаКопривщица12 класЛитератураСпециална стипендия
856Анна-Мария Людмилова ВелиноваСофия11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
857Йоана Атанасова ЗахариеваПерник11 класЛитератураСпециална стипендия
858Надежда Иванова КалофероваПървенец11 класЛитератураСпециална стипендия
859Калина Красимирова ЕковаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
860Пънар Тахсин ВаидОкорш12 класЛитератураСпециална стипендия
861Василена Александрова ЦветановаПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
862Христо Георгиев ДобриковСофия11 класМатематикаСпециална стипендия
863Петър Атанасов ЦоневДобрич11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
864София Руменова ЕнчеваРусе10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
865Антония Антонова ГаневаВарна10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
866Елица Светославова ГаневаСофия8 класБиологияСпециална стипендия
867Иван Даниелов ИвановСофия12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
868Мартин Пламенов МирчевБургас11 класФилософияСпециална стипендия
869Звездин Борисов БесарабовСофия11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
870Галина Христова ВълчеваМинерални бани11 класЛитератураСпециална стипендия
871Ива Ивалинова ИвановаПлевен11 класМатематикаСпециална стипендия
872Ангела Георгиева АнгеловаРадомир12 класЛитератураСпециална стипендия
873Стоян Стойков ТрифоновБургас11 класИсторияСпециална стипендия
874Мариян Димитров ГорцевСмолян11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
875Константина Миткова ГеоргиеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
876Василена Николаева БелеваПловдив11 класЛитератураСпециална стипендия
877Кадрие Ахмед АдемОсетеново11 класХимияСпециална стипендия