Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеГрад/СелоКласПредметВид стипендия
1Михаела Володева ТимофееваАйдемир11 класЛитератураОсновна стипендия
2Ангел Грозданов ТодоровАйтос10 класИсторияИзключителна стипендия
3Ажда Мюмюн ЮсеинАйтос10 класЛитератураОсновна стипендия
4Деница Милкова РусеваАксаково10 класЛитератураОсновна стипендия
5Кристиян Ивайлов ВъловАксаково12 класМатематикаПоощрителна стипендия
6Трифон Георгиев АврамовАлеко Константиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
7Тереза Радева ХристоваАнтон7 класМузикаОсновна стипендия
8Цветелина Красимирова ГанчовскаАнтон9 класЛитератураОсновна стипендия
9Благой Борисов СимандовАнтон7 класМатематикаОсновна стипендия
10Йоан Стефанов СтефановАприлци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
11Преслав Благоев БлагоевАприлци12 класБиологияОсновна стипендия
12Радина Димитрова ЕмиловаАрдино11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
13Ели Данаилова КироваАсеновград11 класЛитератураОсновна стипендия
14Селин Тунджай КамберАсеновград10 класПсихологияОсновна стипендия
15Мартин Димитров ДиловАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
16Мариела Иванова БушеваАсеновград10 класФилософияОсновна стипендия
17Ваня Владимирова ГривоваАсеновград12 класЛитератураПоощрителна стипендия
18Николина Борисова ДимитроваАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
19Станислав Йорданов ПетровАсеновград11 класЛитератураПоощрителна стипендия
20Ренета Карамфилова КароваБаните12 класХимияОсновна стипендия
21Даяна Веселинова ИлиеваБаните11 класХимияОсновна стипендия
22Ралица Костадинова МаноловаБанско12 класЛитератураПоощрителна стипендия
23Георги Иванов МутафчиевБанско11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
24Даниел Александров ДаскаловБаня12 класИсторияОсновна стипендия
25Елена Георгиева ЗорковаБаховица7 класЛитератураОсновна стипендия
26Ралица Николаева НиковаБеласица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
27Василка Георгиева ХристоваБеласица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
28Елизабет Йорданова АнгеловаБелоградчик10 класЛитератураОсновна стипендия
29Христа Юлиянова ИвановаБерковица9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
30Емил Бориславов КостадиновБлагоевград10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
31Веселина Костадинова ЧотреваБлагоевград12 класИсторияПоощрителна стипендия
32Христина Димитрова ЦонковаБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
33Юлиян Василев ТасевБлагоевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
34Нели Иванова ДимитроваБлагоевград9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
35Емануил Симеонов МавродиевБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
36Виктория Тодорова ЯнковаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
37Цветелина Евгениева ТерзиеваБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
38Петя Емилова ЦветковаБлагоевград11 класХимияОсновна стипендия
39Георги Йорданов ГоцевБлагоевград11 класБиологияОсновна стипендия
40Никол Сашко ХайтоваБлагоевград12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
41Инна Сашко ХайтоваБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
42Велислава Мирославова ГаговаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
43Илиана Стефанова МиладиноваБобов дол7 класЛитератураПоощрителна стипендия
44Кристина Петрова АлександроваБобов дол8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
45Юмер Мюретинов ЮмеровБобов дол8 класФотографияОсновна стипендия
46Мерлин Джумхур МехмедБогданци12 класЛитератураОсновна стипендия
47Нехсат Сезгин ХасанБогданци10 класЛитератураПоощрителна стипендия
48Шаная Юлиянова ДерменджиеваБоголин9 класЛитератураПоощрителна стипендия
49Тахир Юмит ТахирБоил10 класИсторияОсновна стипендия
50Aйлин Реджепова ПалазановаБорино11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
51Семра Исмет КешифБориново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
52Кристиян Мирославов КараасеновБоровина9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
53Маргарита Севдалинова АндрееваБотевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
54Ириней Билянов ВасилевБотевград10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
55Георги Василев ДановБотевград8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
56Мартин Орлинов ПановБрегово9 класИсторияОсновна стипендия
57Бояна Димитрова ГруеваБрегово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
58Виктория Емилова КовачкаБрежани12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
59Христо Георгиев ТончевБургас12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
60Любомир Бойков ШойлевБургас11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
61Богомила Евгениева ЦековаБургас12 класМузикаИзключителна стипендия
62Александра Христова МукареваБургас11 класЛитератураОсновна стипендия
63Радослав Георгиев СвирецовБургас11 класФотографияСпециална стипендия
64Иван Златков ЯневБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
65Веселин Мартинов ВасилевБургас11 класФилософияОсновна стипендия
66Станислава Михайлова ДимитроваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
67Мириам Живкова ГосподиноваБургас10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
68Янулка Георгиева КиримоваБургас12 класЛитератураОсновна стипендия
69Европа Костадинова РалеваБургас11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
70Веселина Пламенова ГероваБургас12 класМатематикаПоощрителна стипендия
71Дария Олеговна Иванова-РазумоваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
72Мария Олеговна Иванова-РазумоваБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
73Даринела Валентинова ВангеловаБургас8 класМузикаОсновна стипендия
74Диана Михайлова ДимитроваБургас10 класМузикаИзключителна стипендия
75Константин Радосветов ГаровБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
76Ема Георгиева ЯнчеваБургас7 класМузикаОсновна стипендия
77Елена Светлинова ГароваБургас8 класМатематикаОсновна стипендия
78Христо Добрев ДобревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
79Лиляна Германова КотаковаБургас12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
80Мирослав Любомиров ЛамбревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
81Светослава Генкова СтаматоваБургас9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
82Симона Антонова СотироваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
83Мартин Пламенов МирчевБургас11 класФилософияСпециална стипендия
84Пламена Тодорова МанолакеваБургас9 класМузикаОсновна стипендия
85Маргарита Крумова ПаскалеваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
86Мардирос Хачик ОвагемянБургас10 класМатематикаОсновна стипендия
87Стоян Стойков ТрифоновБургас11 класИсторияСпециална стипендия
88Орлин Николаев КучумбовБургас11 класМатематикаОсновна стипендия
89Бояна Георгиева НиколоваБързия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
90Симеон Симеонов БалтаджиевБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
91Йордан Николаев ГаневБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
92Христа Ангелова ПетковаБяла река11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
93Лъчезар Йорданов ЛукановБяла Слатина9 класИсторияПоощрителна стипендия
94Йоана Атанасова ШомоваВарна10 класЛитератураПоощрителна стипендия
95Десислава Веселинова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
96Виктория Цветомирова АнтоноваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
97Аксу Йълмаз ОсманВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
98Йоана Панчева РусеваВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
99Симеон Руменов ТодорoвВарна10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
100Пламена Димитрова ДимитроваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
101Али-Джан Али АлиВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
102Виктория Станиславова МандоваВарна10 класФилософияПоощрителна стипендия
103Бояна Михайлова НиковаВарна11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
104Марта Ростиславова ТраяноваВарна12 класФилософияПоощрителна стипендия
105Камен Теодоров ГраматиковВарна12 класИсторияОсновна стипендия
106Александър Георгиев ГеоргиевВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
107Даница Руменова КостоваВарна7 класМатематикаОсновна стипендия
108Ванина Любомирова КузоваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
109Александър Тодоров ГабровскиВарна9 класЛитератураОсновна стипендия
110Димитър Руменов ПандевВарна8 класМатематикаОсновна стипендия
111Александър Георгиев ЗайрановВарна10 класМузикаОсновна стипендия
112Боян Велиславов ПеневВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
113Калина Добромирова АнастасоваВарна12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
114Деница Красимирова ЙосифоваВарна12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
115Виктория Ралева ГарджеваВарна10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
116Антония Антонова ГаневаВарна10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
117Силви Мартинова КойчеваВарна11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
118Наталия Димитрова ДимитроваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
119Елена Светославова СтоеваВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
120Виктория Веселинова ПанайотоваВарна8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
121Жулиета Христова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
122Константина Миткова ГеоргиеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
123Мария Руменова БенчеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
124Моника Ивайлова ЙотоваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
125Нели Минчева МинчеваВарна11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
126Никол Викторова ГошоваВасиловци10 класБиологияПоощрителна стипендия
127Джихан Исмаилов ЖевжедовВеликденче12 класХимияИзключителна стипендия
128Андрей Златков ВърбановВелико Търново12 класМатематикаОсновна стипендия
129Даниела Николаева КириловаВелико Търново12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
130Сезгин Терзанов ИлиевВелико Търново7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
131Айсун Ниязи АлиВелико Търново8 класЛитератураПоощрителна стипендия
132Елонка Огнянова ХаризановаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
133Яница Руменова СтойковаВелико Търново12 класЛитератураСпециална стипендия
134Анна Кирилова ДикеловаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
135Денислав Ивелинов БончевВелико Търново9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
136Надежда Мариянова ИвановаВелико Търново11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
137Марина Маринова ИвановаВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
138Василена Петрова ЦачеваВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
139Валентина Иванова БлажеваВелико Търново9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
140Злата Олегова КулаВелико Търново10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
141Стефан Йонков СтефановВелико Търново12 класФотографияПоощрителна стипендия
142Васил Николов ЯнакиевВелинград11 класФилософияОсновна стипендия
143Кристиян Стоянов СтояновВелинград12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
144Нелина Иванова СтойковаВетрино10 класФотографияПоощрителна стипендия
145Гергана Павлова РусковаВидин7 класЛитератураПоощрителна стипендия
146Любен Любенов ТруйковВидин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
147Мария Мартинова БойчеваВидин10 класЛитератураОсновна стипендия
148Алиса Сергеева ПетковаВидин10 класИсторияОсновна стипендия
149Борислава Илиева ЧотреваВидин12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
150Мина Росенова БоневаВладая11 класЛитератураОсновна стипендия
151Радостина Красимирова ИвановаВладимирово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
152Сайя Владимирова МирчеваВойводово12 класБиологияОсновна стипендия
153Валентин Викторов ВичевВраца12 клас Основна стипендия
154Радина Руменова ИлиеваВраца12 класФилософияОсновна стипендия
155Иван Драгомиров ГаневВраца12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
156Михаил Орлинов МитевВраца12 класЛитератураОсновна стипендия
157Елица Ивова ИвановаВраца8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
158Преслава Галинова КузоваВраца12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
159Цвети-Слава Руменова АсеноваВраца11 класИсторияОсновна стипендия
160Айлин Халилова МусоваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
161Албена Берюва ХаджиеваВълкосел11 класХимияПоощрителна стипендия
162Емине Асанова КалвичеваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
163Джанер Халединов БашчобановВълкосел11 класХимияОсновна стипендия
164Силвина Гюнезиева ДерменджиеваВълкосел11 класБиологияОсновна стипендия
165Найден Костов НайденовВълчи дол11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
166Тереза Петрова СтефановаВършец9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
167Виктория Даниелова ГенчеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
168Йоана Йорданова ЙордановаГаброво9 класЛитератураИзключителна стипендия
169Андриян Лилян АлександровГаброво12 класМатематикаОсновна стипендия
170Калоян Боянов БотевГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
171Иван Николаев ИвановГаброво8 класИсторияПоощрителна стипендия
172Теодор Христомиров БърдаровГаброво10 класИсторияОсновна стипендия
173Мартина Галинова ЙордановаГаброво11 клас Изключителна стипендия
174Калина Георгиева ВаневаГаброво10 класЛитератураПоощрителна стипендия
175Силвия Красимирова ГичеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
176Любомира Димитрова АнгеловаГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
177Мириан Светославова МетодиеваГаброво8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
178Петър Милчев ЧернокожевГаброво10 класМузикаПоощрителна стипендия
179Добрин Венциславов БашевГаброво9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
180Мартина Мартин ГеоргиеваГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
181Нанси Али СоуейдГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
182Димана Красимирова ПетковаГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
183Румен Светомиров МинчевГаброво12 класИсторияПоощрителна стипендия
184Симона Самуил СъбчеваГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
185Ива Веселинова ДенизоваГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
186Данаил Янчев ЯнчевГаброво12 класЛитератураОсновна стипендия
187Ирина Анатольевна ИвкинаГенерал Тошево11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
188Октай Месредин АлиевГлоджево11 класИсторияОсновна стипендия
189Елван Решат ЕмурлаГлухар12 класФилософияОсновна стипендия
190Ани Антонова КанатоваГодешево11 класБиологияОсновна стипендия
191Венци Георгиев ЦветковГолямо Пещене12 клас Поощрителна стипендия
192Айше Муса БакалГорна Дъбева11 класБиологияПоощрителна стипендия
193Христо Стефанов КонакчиевГорна Липница12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
194Ирена Борисова АсеноваГорна Липница11 класФотографияОсновна стипендия
195Габриел Драгомиров СлавчевГорна Митрополия8 класМузикаПоощрителна стипендия
196Иван Недков ВасилевГорна Оряховица10 класИсторияОсновна стипендия
197Калина Андреева ХаджиниколоваГорна Оряховица11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
198Милка Бориславова ЛюцоваГорна Оряховица12 класЛитератураОсновна стипендия
199Таня Атанасова СейковаГорна Оряховица11 класЛитератураПоощрителна стипендия
200Соня Цветанова ЦвятковаГорна Оряховица8 класБиологияПоощрителна стипендия
201Надежда Мирославова СтайковаГорна Оряховица7 класБиологияПоощрителна стипендия
202Пламен Стоянов МилановГорна Оряховица12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
203Иван Димитров ДуховГоце Делчев10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
204Христина Василева ФранговаГоце Делчев8 класЛитератураОсновна стипендия
205Елица Красимирова СираковаГрамаде12 класЛитератураПоощрителна стипендия
206Стефани Бисерова ЙорданчеваГулянци11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
207Христо Иванов ПаловГурково11 класИсторияОсновна стипендия
208Ива Венелинова УзуноваГълъбово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
209Елиф Саид ДаргутДебрен10 класЛитератураПоощрителна стипендия
210Надя Вескова ГадироваДебрен11 класХимияПоощрителна стипендия
211Таня Христова ХристоваДимитровград11 класМатематикаОсновна стипендия
212Иван Генчев КозаревДимитровград8 класИсторияОсновна стипендия
213Мила Валентинова ИвановаДобрич10 класХимияПоощрителна стипендия
214Виктория Калинова ГеоргиеваДобрич12 класФилософияПоощрителна стипендия
215Елена Павлинова ВутоваДобрич8 класЛитератураПоощрителна стипендия
216Снежана Тодорова СтояноваДобрич10 класЛитератураОсновна стипендия
217Мираела Мирославова КазанджиеваДобрич7 класЛитератураПоощрителна стипендия
218Петър Атанасов ЦоневДобрич11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
219Иван Николаев ДрумевДобрич8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
220Елица Пламенова БояджиеваДобрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
221Евгения Павлова ПаскаловаДобрич12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
222Неда Пейчева КолеваДобрич9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
223Благовеста Антонова НейчеваДобрич10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
224Жулиета Стефанова ИвановаДобрич12 класФотографияОсновна стипендия
225Галин Мариев КовачевДоганово11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
226Снежана Мариева КовачеваДоганово9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
227Ани Колева ПендашеваДолна Оряховица12 класМатематикаОсновна стипендия
228Мария-Йоана Ивова ДонковаДолни Дъбник11 класЛитератураОсновна стипендия
229Генади Росенов ИвановДолни Цибър9 класИсторияПоощрителна стипендия
230Ивелина Николаева ЧобановаДолно Осеново11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
231Манка Мигленова КичиковаДрагиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
232Тенчо Стефков КостиревДряново9 класИсторияОсновна стипендия
233Светослава Стоянова СтояноваДулово11 класФилософияПоощрителна стипендия
234Иванна Пламенова ИвановаДунавци7 класЛитератураОсновна стипендия
235Деница Димитрова СимеоноваДупница12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
236Гергана Кирилова ВасеваДупница10 класЛитератураОсновна стипендия
237Ивайло Николаев КънчевДупница7 класМатематикаОсновна стипендия
238Йорданка Василева ВасилеваДупница12 класЛитератураОсновна стипендия
239Йоана Владимирова ГеоргиеваДупница10 класЛитератураПоощрителна стипендия
240Теа Валери ИлиеваДупница7 класЛитератураПоощрителна стипендия
241Йоана Иванова БорисоваДупница11 класЛитератураОсновна стипендия
242Ния Николаева ЯневаДупница12 класФотографияПоощрителна стипендия
243Полина Николаева ФотеваДупница11 класХимияОсновна стипендия
244Габриела Георгиева ВладимироваДупница8 класЛитератураПоощрителна стипендия
245Амбър Вивиан БрадшоуДъбово7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
246Севилай Мердан СалимДядовско7 класИсторияПоощрителна стипендия
247Галя Георгиева ДодоваЕлин Пелин11 класЛитератураПоощрителна стипендия
248Радослав Василев ВасилевЕлин Пелин8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
249Яна Емилова СтаменоваЕлин Пелин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
250София Валериева БрънзеловаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
251Деница Славчева ИвановаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
252Денимира Мишева МиховаЕлхово10 класИсторияПоощрителна стипендия
253Борис Стойчев БорисовЕлхово11 класИсторияОсновна стипендия
254Дойка Христова ИвановаЕлхово10 класБиологияОсновна стипендия
255Карина Мартинова ТоневаЕлхово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
256Мария Борисова КумановаЕтрополе8 класЛитератураОсновна стипендия
257Катерина Иванова ЖелеваЖитница12 класЛитератураОсновна стипендия
258Краси Розалинов ХаджиевЖълтуша11 класБиологияОсновна стипендия
259Риза Кемал ТалибЗвенимир10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
260Кирил Богданов БалдевЗвъничево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
261Айнур Илхан СалиЗдравец12 класБиологияОсновна стипендия
262Петър Трифонов КирчевЗлатарица11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
263Ивана Илиева ПетроваЗлатица10 класБиологияОсновна стипендия
264Светлина Атанасова АнгеловаЗлатица12 класПсихологияОсновна стипендия
265Елена Феликсова БашеваЗлатоград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
266Вероника Атанасова МитковаИзгрев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
267Емре Серхат ВеждиевИскра8 класФотографияПоощрителна стипендия
268Есин Рефик ШакирИсперих10 класМатематикаПоощрителна стипендия
269Мария Валентинова НиколоваКаварна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
270Гергана Радостинова СотироваКаварна12 класХимияОсновна стипендия
271Йоанна Росенова ЯкимоваКавракирово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
272Димитър Димитров ЦоневКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
273Алекс Мирославов ДимитровКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
274Таня Евгениева МазневаКазанлък11 класЛитератураОсновна стипендия
275Александър Пламенов ПродановКазанлък8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
276Ивена Тинкова СребчеваКазанлък10 класХимияОсновна стипендия
277Каролина Николаева ХристоваКазанлък8 класИсторияОсновна стипендия
278Катина Апостолова КондоваКазанлък11 класБиологияОсновна стипендия
279Лилия Деанова КолеваКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
280Иван Георгиев ИвановКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
281Ина Цветанова ГеоргиеваКазанлък9 класЛитератураОсновна стипендия
282Цвета Добрева ДобреваКазанлък12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
283Климент Дианов КостовКазанлък11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
284Константин Живков МъгевКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
285Деница Диян ИвановаКазанлък10 класЛитератураПоощрителна стипендия
286Августин Христов ДенковКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
287Кирил Тотев КацаровКазанлък10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
288Венета Добринова ДрагневаКазанлък12 класЛитератураОсновна стипендия
289Михаела Кирилова ИвановаКазичене10 класПсихологияПоощрителна стипендия
290Ася Трифонова АтанасоваКалековец9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
291Мария Иванова ТончеваКалугерово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
292Александрина Борисова СлавоваКаменец8 класИсторияОсновна стипендия
293Анна-Мария Миленова ДамяноваКапитановци9 класИсторияПоощрителна стипендия
294Руска Веселинова НиколоваКараджово11 класЛитератураОсновна стипендия
295Иванка Мариева ПетроваКараджово8 класЛитератураПоощрителна стипендия
296Елена Николаева ГенчеваКарлово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
297Владимир Илиев ИлиевКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
298Мария Янева БабалиеваКарнобат10 класБиологияОсновна стипендия
299Галена Събева КосеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
300Таня Живкова СтояноваКарнобат12 класБиологияПоощрителна стипендия
301Ива Димитрова СтаневаКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
302Димана Тихомирова РадеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
303Камелия Живкова МанчеваКнежа12 класЛитератураОсновна стипендия
304Пламен Павлинов ГеновКнежа10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
305Пламена Генова ГеоргиеваКозаревец11 класЛитератураПоощрителна стипендия
306Марина Емилова ИвановаКозлодуй9 класМузикаОсновна стипендия
307Севастиян Севделинов СанковКойнаре8 класЛитератураОсновна стипендия
308Атанаска Костадинова ДжоголановаКопривщица12 класЛитератураСпециална стипендия
309Нели Радославова МлъчковаКопривщица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
310Александър Сашев ГлушковКопринка8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
311Ферай Сенайф РизаКопринка9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
312Стефан Димитров ВелевКортен10 класИсторияОсновна стипендия
313Йоанна Живкова МитеваКостенец10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
314Анна-Мария Кирилова БалабановаКостенец12 класЛитератураИзключителна стипендия
315Доника Михайлова БогдановаКотел11 класПсихологияПоощрителна стипендия
316Стефани Иванова ИвановаКотел11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
317Деница Валентинова БъчвароваКотел10 класЛитератураПоощрителна стипендия
318Виктория Василева ВасилеваКочево12 класЛитератураОсновна стипендия
319Радослав Михайлов КърнолскиКрайници7 класИсторияПоощрителна стипендия
320Никита Николаева НиколоваКранево9 класЛитератураПоощрителна стипендия
321Иван Кирилов МанчевКресна9 класБиологияПоощрителна стипендия
322Алехандра Галинова ПетроваКръвеник8 класЛитератураОсновна стипендия
323Румяна Кирилова ДимитроваКукорево11 класЛитератураПоощрителна стипендия
324Иван Василев СакаджиевКуртово Конаре12 класБиологияОсновна стипендия
325Анна Иванова ПенчеваКърджали9 класХимияПоощрителна стипендия
326Доан Ниязи ШакирКърджали10 класМатематикаОсновна стипендия
327Еда Гюркан МехмедалиКърджали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
328Лия Делчева СтамболиеваКърджали11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
329Сиел Риен ШефкетоваКърджали12 класМатематикаОсновна стипендия
330Михаела Виктор АтанасоваКърджали10 класЛитератураПоощрителна стипендия
331Зинети Мерджан ЙетимКърджали12 класЛитератураОсновна стипендия
332Атанас Иванов НиковКърджали9 класЛитератураПоощрителна стипендия
333Станислав Валентинов КаревКърджали8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
334Божидар Асенов ЦветковКътина9 класИсторияОсновна стипендия
335Антония Асенова ЦветковаКътина11 класБиологияПоощрителна стипендия
336Ерик Василев ДимитровКюстендил12 класБиологияОсновна стипендия
337Аксения Богомилова ИвановаКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
338Венцислава Венциславова ГеоргиеваКюстендил11 класФилософияПоощрителна стипендия
339Кристияна Ивова КръстеваКюстендил11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
340Антон Валентинов СтанковКюстендил11 класХимияПоощрителна стипендия
341Габриела Бисерова НиколоваКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
342Димана Бориславова КрумоваКюстендил7 класМузикаОсновна стипендия
343Ирина Валентинова ХристоваЛисец12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
344Камелия Данаилова НиколоваЛовеч7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
345Петя Стефанова СтояноваЛовеч12 класФилософияОсновна стипендия
346Михаела Станиславова ХитковаЛовеч10 класМузикаПоощрителна стипендия
347Елина Пламенова ХристоваЛозница10 класИсторияОсновна стипендия
348Глория Ванева ВеселиноваЛом10 класЛитератураОсновна стипендия
349Цветалина Божидарова ЦветановаЛом12 класЛитератураОсновна стипендия
350Мая Данаилова ТрайчеваЛом9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
351Боряна Данаилова ТрайчеваЛом11 класЛитератураОсновна стипендия
352Добромир Василев ЗдравковЛом12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
353Михаела Николаева ЦоковаЛуковит9 класЛитератураОсновна стипендия
354Божидар Емилов МинковЛъки10 класМатематикаПоощрителна стипендия
355Кремена Здравкова ЧакъроваЛъки10 класЛитератураПоощрителна стипендия
356Живко Димитров КиришевЛюбимец12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
357Али Ниязи ХасанЛюляково12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
358Денислав Вакрилов АнгеловМадан9 класИсторияПоощрителна стипендия
359Васил Василев ИлиевМалък Преславец8 класЛитератураПоощрителна стипендия
360Светлана Янкова ВеликоваМежден11 класМузикаОсновна стипендия
361Илиян Тонев ТодоровМездра12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
362Киара Иванова КръстеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
363Ветина Миленова ВенковаМездра11 класБиологияОсновна стипендия
364Кристина Любомирова РашеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
365Мария Гошова ПетроваМездра11 класБиологияПоощрителна стипендия
366Румен Росенов АсеновМикрево12 класЛитератураПоощрителна стипендия
367Галина Христова ВълчеваМинерални бани11 класЛитератураСпециална стипендия
368Кристиян Георгиев АврамовМонтана10 класИсторияПоощрителна стипендия
369Алис Андреева КолеваМонтана11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
370Симеон Константинов МарковМонтана8 класИсторияПоощрителна стипендия
371Давид Владимиров ИвановМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
372Жанета Красимирова ПейнаМонтана7 класМузикаОсновна стипендия
373Ванеса Олег ДимитроваМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
374Деница Стилиянова МладеноваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
375Снежана Светозарова ГригороваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
376Валентина Трифонова ГорановаМонтана11 класЛитератураОсновна стипендия
377Гергана Марианова ЦветановаМонтана12 класЛитератураИзключителна стипендия
378Катя Тодорова ЛибяховскаМосомище12 класЛитератураОсновна стипендия
379Магдалена Иванова СтояноваНадарево10 класЛитератураОсновна стипендия
380Светослав Бисеров КръстевНеделино11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
381Александра Момчилова ИвановаНесебър11 класЛитератураПоощрителна стипендия
382Диян Росицов ХристовНикола Козлево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
383Тихомир Делянов ПродановНова Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
384Еманоела Пламенова МинчеваНови пазар9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
385Емануел Марианов ТоневНови пазар11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
386Жулиен Илиев ПоповОброчище7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
387Веселин Николов СтефановОвча могила11 класМатематикаОсновна стипендия
388Адиле Нуриева АсанкехайоваОглед9 класХимияПоощрителна стипендия
389Пънар Тахсин ВаидОкорш12 класЛитератураСпециална стипендия
390Василена Горанова КолароваОмуртаг10 класЛитератураПоощрителна стипендия
391Дарина Пламенова БорисоваОмуртаг11 класБиологияОсновна стипендия
392Велислава Олегова СтефановаОреховица7 класМузикаОсновна стипендия
393Преслава Руменова ХристоваОрешак12 класИсторияОсновна стипендия
394Ивелина Пламенова МондешкаОрешак11 класИсторияПоощрителна стипендия
395Даяна Димитрова КироваОряхово7 класЛитератураПоощрителна стипендия
396Кадрие Ахмед АдемОсетеново11 класХимияСпециална стипендия
397Айрет Бекирова ТербешеваОсиково12 класИсторияПоощрителна стипендия
398Каролина Алиева ДоспатлиеваОсина11 класЛитератураПоощрителна стипендия
399Велин Пенков АнтоновПавел баня8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
400Надежда Бориславова БорисоваПавликени7 класИсторияОсновна стипендия
401Виктория Димитрова ВасковаПавликени8 класИсторияПоощрителна стипендия
402Александра Адриянова АндрееваПаволче9 класБиологияПоощрителна стипендия
403Николета Ненкова ДжингароваПазарджик11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
404Камелия Ангелова НиколоваПазарджик11 класЛитератураОсновна стипендия
405Мирослав Димитров ПехлевПазарджик10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
406Йордан Василев ВасилевПазарджик12 класБиологияИзключителна стипендия
407Димитър Тодоров БойкиновПазарджик10 класФотографияОсновна стипендия
408Петър Райков ВасилевПанагюрище10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
409Ангел Славчев ЕфтимовПанагюрище11 класИсторияОсновна стипендия
410Виктор Веселинов ДимитровПанагюрище10 класБиологияПоощрителна стипендия
411Димка Лазарова НонковаПаталеница9 класЛитератураПоощрителна стипендия
412Свилен Свиленов ВасилевПерник8 класМатематикаПоощрителна стипендия
413Симеон Методиев ИгнатовПерник12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
414Наталия Росенова ЯкимоваПерник11 класПсихологияПоощрителна стипендия
415Йоана Атанасова ЗахариеваПерник11 класЛитератураСпециална стипендия
416Валерия Валериева БогдановаПерник12 класХимияОсновна стипендия
417Деян Миленов МилчевПерник9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
418Мария Лазарова ЛиловаПеснопой11 класЛитератураПоощрителна стипендия
419Борчин Мехмед ИлязПет могили9 класЛитератураПоощрителна стипендия
420Анита Аспарухова ИчоваПетрич9 класЛитератураПоощрителна стипендия
421Кристиан Димитров ДжелевПетрич9 класИсторияОсновна стипендия
422Мария-Антонина Христова ЙовчеваПетрич12 класФотографияПоощрителна стипендия
423Елена Тодорова ТараковаПетрич12 класЛитератураОсновна стипендия
424Ралица Георгиева ШайковаПетрич11 класФилософияОсновна стипендия
425Кирилка Петрова ГогушеваПетрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
426Сибел Фикретова ДжелиловаПещера12 класЛитератураОсновна стипендия
427Иванела Йорданова СираковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
428Недялка Тодорова НедялковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
429Мария Венциславова ПетковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
430Анастасия Станчева РадеваПлевен10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
431Екатерина Златева ВатеваПлевен12 класБиологияОсновна стипендия
432Елица Миленова КамарашеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
433Елена Бисерова РайковаПлевен11 класФилософияСпециална стипендия
434Йоана Алексеева ЗеловаПлевен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
435Йоана Ивайлова СтояноваПлевен10 класИсторияПоощрителна стипендия
436Габриела Анатолиева ИлиеваПлевен11 класФотографияОсновна стипендия
437Жанин Фахд Ал-ШаргабиПлевен11 класЛитератураСпециална стипендия
438Кристина Ивайлова ПееваПлевен12 класЛитератураИзключителна стипендия
439Марта Константинова КарамфиловаПлевен9 класМузикаОсновна стипендия
440Добрин Марианов БараковПлевен10 класМатематикаИзключителна стипендия
441Моника Пламенова БояджиеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
442Виктория Ивайлова МариноваПлевен8 класМузикаОсновна стипендия
443Чавдар Цветанов ЛаловПлевен11 класМатематикаИзключителна стипендия
444Волен Чавдаров ДимитровПлевен11 класМузикаОсновна стипендия
445Людмила Николаева ПавловаПлевен12 класМатематикаОсновна стипендия
446Калина Петрова ДиковаПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
447Огняна Валериева АрабаджиеваПлевен9 класМузикаПоощрителна стипендия
448Ива Ивалинова ИвановаПлевен11 класМатематикаСпециална стипендия
449Красимира Николова РангеловаПловдив11 класФилософияПоощрителна стипендия
450Елиан-Йоан Мариянов ГоцевПловдив10 класИсторияОсновна стипендия
451Елеонора Антонова ИвановаПловдив8 класМузикаОсновна стипендия
452Ивелина Руменова МитреваПловдив11 класЛитератураПоощрителна стипендия
453Ангелина Стоянова АлександроваПловдив12 класЛитератураИзключителна стипендия
454Иван Данчев КабаджовПловдив12 класМатематикаПоощрителна стипендия
455Кирил Василев ВасилевПловдив10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
456Радослав Стоянов ДимитровПловдив11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
457Димитър Атанасов ЧакъровПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
458Ивилина Янева ПетроваПловдив11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
459Мия Василева ДимитроваПловдив10 класЛитератураПоощрителна стипендия
460Назира Хайсам МаккиПловдив11 клас Основна стипендия
461Илина Мартинова ГрозеваПловдив11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
462Георгия Димитрова СусурковаПловдив11 класЛитератураИзключителна стипендия
463Веселина Василева ДимитроваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
464Симона Цветанова НиколоваПловдив11 класБиологияОсновна стипендия
465Елена Димитрова ПаскалеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
466Иван Тодоров ИвановПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
467Биляна Костадинова ДинковаПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
468Милена Диянова МилчеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
469Меглена Емилова КостоваПловдив10 класМузикаПоощрителна стипендия
470Николай Мариянов МариновПловдив10 класМузикаИзключителна стипендия
471Таня Иванова ОцетароваПловдив12 класМатематикаОсновна стипендия
472Василена Александрова ЦветановаПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
473Евгени Стаев КайряковПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
474Георги Бориславов ЧиколовПловдив8 класМузикаИзключителна стипендия
475Виктор Христов КалиновПловдив12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
476Борис Митков БиковПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
477Камелия Николаева АджелароваПловдив12 класФотографияПоощрителна стипендия
478Богдан Валериев ВърбановПловдив12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
479Катерина Стелианова БожиловаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
480Стефани Росенова ИсаковаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
481Димана Стоянова МанчеваПловдив12 класЛитератураПоощрителна стипендия
482Мария Николаева ХубеноваПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
483Десислава Стефанова КолеваПловдив12 класЛитератураОсновна стипендия
484Иванина Дечева МинковаПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
485Екатерина Георгиева ГеоргиеваПловдив10 класХимияОсновна стипендия
486Стела Йорданова СпасоваПловдив12 класФотографияОсновна стипендия
487Валерия Димитрова ГергановаПловдив9 класЛитератураОсновна стипендия
488Борис Людмилев ПетковПловдив12 класМузикаИзключителна стипендия
489Христо Николаев КолевПловдив11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
490Александрина Миркова ПоповаПловдив12 класМузикаОсновна стипендия
491Василена Николаева БелеваПловдив11 класЛитератураСпециална стипендия
492Натали Дирухи АрпаджиянПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
493Митко Златанов ТатаровПловдив11 класФилософияОсновна стипендия
494Веселина Петрова ПетроваПловдив7 класМузикаПоощрителна стипендия
495Илия Николаев ДаскаловПловдив12 класИсторияОсновна стипендия
496Александра Пламенова ПъшеваПобеда11 класЛитератураПоощрителна стипендия
497Тихомир Трифонов МихайловПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
498Никълъс Крисчън БринтнолПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
499Иван Красимиров ИвановПолски Тръмбеш12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
500Пресияна Даниел ПетроваПолски Тръмбеш9 класИсторияПоощрителна стипендия
501Кристиян Матеев ПоповПоморие11 класЛитератураОсновна стипендия
502Руслана Щерионова ПапуловаПоморие11 класЛитератураПоощрителна стипендия
503Гергана Свилен МилеваПопово7 класИсторияОсновна стипендия
504Мерием Билел ЮмерПреславец7 класЛитератураОсновна стипендия
505Синем Нежми МюмюнПрилепци12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
506Мелиса Тунчерова ШерифоваПристое12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
507Божидара Ралева ТопчиеваПросеник11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
508Надежда Иванова КалофероваПървенец11 класЛитератураСпециална стипендия
509Ивайло Василев НалбантовПървомай11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
510Денка Танева КолеваПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
511Симона Йорданова ЙордановаПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
512Християн Иванов ДинковПъстрен8 класБиологияСпециална стипендия
513Станислав Бисеров СтояновРадомир12 класФотографияОсновна стипендия
514Иво Ивов Христов Радомир10 класЛитератураИзключителна стипендия
515Ангела Георгиева АнгеловаРадомир12 класЛитератураСпециална стипендия
516Станимира Начева НачеваРазград8 класЛитератураПоощрителна стипендия
517Траяна Мартинова КумановаРазград7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
518Адриана Миленова НиколаеваРазград11 класБиологияПоощрителна стипендия
519Тереза Свиленова ИлиеваРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
520Десислава Евгениева ЖелязковаРазград12 класМатематикаПоощрителна стипендия
521Илияна Илиянова СимеоноваРазград12 класЛитератураОсновна стипендия
522Белослава Върбанова ПетковаРазград7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
523Александра Мирославова ФилиповаРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
524Борис Иванов ПейчиновРакитово11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
525Миглена Божкова БогдановаРаковски10 класЛитератураПоощрителна стипендия
526Аниса Нежми ЕминРибница8 класХимияОсновна стипендия
527Амира Нежми ЕминРибница9 класБиологияОсновна стипендия
528Невсе Реджепова УлановаРибново12 класБиологияПоощрителна стипендия
529Виктория Тотева ТотеваРозово8 класИсторияОсновна стипендия
530Теодора-Софи . ЕнчеваРусе7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
531Даниел Ивелинов ИвановРусе8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
532Ивелин Теодоров ГеоргиевРусе12 класФилософияОсновна стипендия
533Цветелина Цветозарова СтефановаРусе10 класМатематикаОсновна стипендия
534Ивелина Иванова ВладоваРусе9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
535Джем Джевад МустафаРусе9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
536Йоанна Найденова СтефановаРусе10 класЛитератураОсновна стипендия
537Денислав Бориславов ДимитровРусе7 класЛитератураОсновна стипендия
538Христина Пламенова ИларионоваРусе7 класЛитератураПоощрителна стипендия
539Андреа Дилянова АтанасоваРусе10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
540Мария Александрова КириловаРусе7 класМатематикаПоощрителна стипендия
541Стефан Димитров СтефановРусе11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
542София Руменова ЕнчеваРусе10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
543Симона Адрианова ПетроваРусе12 класФилософияОсновна стипендия
544Арзу Бюлент МехмедРусе8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
545Катрин Николаева ТодороваРусе12 класЛитератураПоощрителна стипендия
546Ева Тодорова ТодороваРусе9 класИсторияОсновна стипендия
547Ива Атанасова СтояноваРъждак8 класЛитератураОсновна стипендия
548Николай Николаев КараивановСамоков11 класБиологияОсновна стипендия
549Радост Георгиева ТуджарскаСамоков12 класЛитератураОсновна стипендия
550Валентина Евгениева КлисарскаСамоков12 класФилософияПоощрителна стипендия
551Калоян Радославов КутийскиСамуилово11 класМатематикаОсновна стипендия
552Павела Велинова КостоваСамуилово11 класБиологияПоощрителна стипендия
553Мира Пламенова ДжантоваСандански12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
554Наталия Димитрова СтояноваСандански12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
555Кирил Василев ГоловСандански12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
556Деница Маринова ДрагановаСандрово8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
557Ясен Пламенов ДрънговСвиленград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
558Христиан Станимиров ЖелязковСвиленград10 класБиологияОсновна стипендия
559Стоян Димитров МалининСвиленград9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
560Любомира Петкова ДимитроваСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
561Ваня Иванова ИвановаСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
562Елина Стефанова СимеоноваСвищов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
563Ивайло Георгиев БожиловСвоге12 класФотографияОсновна стипендия
564Ирена Стефанова ГеоргиеваСевлиево11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
565Сияна Ивова КалояноваСевлиево12 класМузикаОсновна стипендия
566Ива Красимирова ПисковаСелище11 класЛитератураОсновна стипендия
567Георги Йорданов ВасилевСептември 11 класМузикаИзключителна стипендия
568Петър Пламенов ПетровСилистра9 класХимияОсновна стипендия
569Нели Севдалинова ИгнатоваСилистра10 класБиологияОсновна стипендия
570Дионисий Светославов МарковСилистра11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
571Ирина Георгиева КуртеваСилистра12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
572Симеон Стоилов СтойчевСилистра7 класМатематикаОсновна стипендия
573Ивайла Пламенова МариноваСимеоновград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
574Ивайло Иванов ГенчевСимеоновград11 класИсторияОсновна стипендия
575Анелина Севдалинова АсеноваСимеоновград8 класИсторияПоощрителна стипендия
576Христина Горанова ШалеваСкрът7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
577Мариела Иванова ИвановаСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
578Никол Росенова ХристоваСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
579Румяна Иванова ПанджароваСливен12 класФилософияПоощрителна стипендия
580Даниел Иванов ВлаховСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
581Тина-Мария Димитрова БуроваСливен11 класХимияОсновна стипендия
582Васил Енчев МинковСливен12 класЛитератураОсновна стипендия
583Вероника Веселинова ТодороваСливен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
584Велислава Детелинова ДимитроваСливен9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
585Бисер Пламенов АтанасовСливен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
586Синди Руменова ИвановаСливен11 класБиологияОсновна стипендия
587Кристиана Красимирова КъневаСливен10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
588Иван Тихомиров ТеневСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
589Илин Агоп ПапазянСливен12 класМузикаОсновна стипендия
590Манол Николаев РужиновСмолян7 класЛитератураПоощрителна стипендия
591Никола Георгиев КуцевСмолян10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
592Георги Георгиев ГорановСмолян7 класМатематикаОсновна стипендия
593Васил Анастасов АнастасовСмолян12 класЛитератураОсновна стипендия
594Гергана Манчева КавалскаСмолян7 класИсторияПоощрителна стипендия
595Мариян Димитров ГорцевСмолян11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
596Муамер Ахмед МехмедСнягово8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
597Теодор Грозданов КаракачановСозопол12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
598Амина Валериева БисероваСопотот9 класХимияОсновна стипендия
599Калина Антонова РайчеваСофия12 класПсихологияСпециална стипендия
600Зоя Ивайлова КсенофоноваСофия12 класХимияОсновна стипендия
601Калина Светославова ДимчеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
602Валерия Валериева ВърбановаСофия11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
603Астефия Асенова БончеваСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
604Руси Димитров КарарусиновСофия11 класФилософияОсновна стипендия
605Искра Красимирова РомановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
606Йордан Георгиев ВиденовСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
607Стилиана Веселинова КовачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
608Станислава Николаева ВеселиноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
609Боян Николаев ЯнакиевСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
610Катерина Петрова КостоваСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
611Мартина Петрова ТоневаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
612Мария Владиславова ЯкимоваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
613Катерина Адел ДжоуидСофия11 класПсихологияОсновна стипендия
614Косара Живкова ЖековаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
615Аделина Георгиева ХристоваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
616Добри Юлиев ДимитровСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
617Гергана Мариянова КириловаСофия11 класФотографияПоощрителна стипендия
618Кристофър Емилов КириловСофия9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
619Никола Ивайлов ЙордановСофия11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
620Лия Иво ИвановаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
621Димитър Божидаров ЧоторовСофия10 класФотографияПоощрителна стипендия
622Боян Каменов ВълевСофия11 класБиологияПоощрителна стипендия
623Константин-Денислав Иванов ИвановСофия7 класИсторияОсновна стипендия
624Мария Димчева НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
625Антония Николаева ТодороваСофия11 класИсторияПоощрителна стипендия
626Ния-Сирма Мариян ПетроваСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
627Виктория Красимирова ЦеноваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
628Елица Илиева КръстеваСофия7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
629Вилияна Димитрова ВеличковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
630Марина Милкова МихайловаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
631Елия Иванова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
632Цветелина Ивайлова БарийскаСофия7 класБиологияОсновна стипендия
633Кристина С СекулоскаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
634Димитър Николаев НиколовСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
635Антония Константину ГюрудиСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
636Александра Иванова ВладикинСофия7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
637Маргарита Илиянова ПетроваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
638София Петрова ПетроваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
639Светозара Огнянова БожиловаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
640Муджтаба М ЮсуфиСофия7 клас Основна стипендия
641Любослав Божидаров СтанковСофия7 класМатематикаПоощрителна стипендия
642Илаф Ахмад ХабабаСофия9 клас Основна стипендия
643Боян Николаев РайковСофия7 класМатематикаОсновна стипендия
644Нур Алхуши ОсамаСофия8 клас Основна стипендия
645Васил Радославов РахневСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
646Теодор Петков ОрозовСофия9 класИсторияОсновна стипендия
647Георги Янчев ЯнчевСофия7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
648Йоана Руменова ЧорбаджийскаСофия12 класХимияОсновна стипендия
649Иптисам Фалах ХасанСофия12 клас Поощрителна стипендия
650Мустафа Фалах ХасанСофия8 клас Поощрителна стипендия
651Стоян Христов АндреевСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
652Наргес М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
653Вангелия Руменова ЧорбаджийскаСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
654Светослав Димитров СтойчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
655Майа Михайлова КръстановаСофия12 класФилософияОсновна стипендия
656Александра Георгиева ХристоваСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
657Борислава Веселинова НиколоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
658Захра М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
659Марина Валентинова АндровскаСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
660Бетина Младенова ДерменджиеваСофия12 класБиологияОсновна стипендия
661Габриела Емилова ПенковаСофия12 класФотографияПоощрителна стипендия
662Екатерина Юриевна ВолковаСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
663Мария Златкова ПалашеваСофия10 класМатематикаОсновна стипендия
664Маряна Карамфилова СтояноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
665Инна Десислав ДимитроваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
666Олга Юриевна ВолковаСофия7 клас Основна стипендия
667Анастасия Юриевна ВолковаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
668Катерина Христина Кирилова РадеваСофия8 класМузикаПоощрителна стипендия
669Анна-Мария Людмилова ВелиноваСофия11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
670Симеон Михайлов ШиндаровСофия12 класМузикаОсновна стипендия
671Радослав Радославов ГеоргиевСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
672Явор Младенов ИлиевСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
673Дамян Владимиров МихайловСофия12 класФилософияИзключителна стипендия
674Демяна Димитрова ЙосифоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
675Илина Ленкова МиховаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
676Йоана Георгиева ЧубриеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
677Ивайло Симеонов КостадиновСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
678Мария Димитрова КоковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
679Калина Кирилова ИлиеваСофия8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
680Ирина Иванова БлагоеваСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
681Николина Иванова АпостоловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
682Лъчезар Иванов ВълчевСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
683Янаки Александров КръстевСофия10 класИсторияПоощрителна стипендия
684Ралица Стефанова ПрокопиеваСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
685Роберта Тони ДимитроваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
686Калина Красимирова ЕковаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
687Вероника Стефанова ПоповаСофия10 класМатематикаПоощрителна стипендия
688Мартин Любомиров ЛозановСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
689Ани Огнянова ПоповаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
690Александра Николаева УстамитеваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
691Севил Гюлек РешадСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
692Христо Георгиев ДобриковСофия11 класМатематикаСпециална стипендия
693Елица Климентова СавоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
694Деметра Красимирова ГригороваСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
695Пламен Тодоров ИвановСофия11 класМатематикаОсновна стипендия
696Йоан Найденов НайденовСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
697Ивана Александрова СираковаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
698Ангелина Александровна Ведерникова София11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
699Анна-Мария Димитрова ДоноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
700Анабел Ходжат МогадамСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
701Сияна Светлозарова ВасилеваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
702Тодор Константинов РабаджийскиСофия12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
703Никола Матеев ПейковСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
704Ивета Валентинова МакедонскаСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
705Ния Николаева ВалентиноваСофия11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
706Мартин Бисеров БлагоевСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
707Мартина Петева ТодороваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
708Кристина Владимирова ЦачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
709Никола Мартинов СтайковСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
710Божидар Владимиров КузмановСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
711Калояна Кирилова АнгеловаСофия9 класЛитератураПоощрителна стипендия
712Божидара Здравкова ПанайотоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
713Атанас Младенов БобевСофия7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
714Кристиян Пламенов БорисовСофия12 класБиологияОсновна стипендия
715Радена Цветозарова ЦоневаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
716Петя Валентинова ПетроваСофия12 класИсторияОсновна стипендия
717Мария Бойкова БлагоеваСофия11 класПсихологияПоощрителна стипендия
718Гергана Георгиева МариноваСофия12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
719Георги Димитров ДимитровСофия11 класМузикаОсновна стипендия
720Ния Любомирова ЦенковаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
721Теодор Емилов ПазовСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
722Туан Анх НгуенСофия12 класМатематикаОсновна стипендия
723Александрина Асенова КушинчановаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
724Йоан Георгиев ВасилевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
725Дарина Деянова ДиловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
726Симеон Бориславов СимеоновСофия12 класМузикаПоощрителна стипендия
727Димитър Димитров СпасовСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
728Виктория Николаева МитоваСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
729Елица Светославова ГаневаСофия8 класБиологияСпециална стипендия
730Нели Велинова ИвановаСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
731Стела Бисерова ПоповаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
732Силвия Сергеева ЛацеваСофия12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
733Петър Иванов ДюлгеровСофия9 класМузикаОсновна стипендия
734Иван Даниелов ИвановСофия12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
735Мария-Тияна Христова СтойковаСофия8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
736Десислава Мирославова ДинчеваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
737Цветелина Живкова КумановаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
738Михаил Георгиев ГеоргиевСофия12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
739Теодора Бориславова ХристоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
740Елина Николаева ТодороваСофия8 класБиологияОсновна стипендия
741Йордан Крумов КюркчийскиСофия12 класФилософияОсновна стипендия
742Ева Веселинова ХанджиеваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
743Кристиян Добромиров ДелчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
744Емил Любомиров МирчевСофия12 класИсторияИзключителна стипендия
745Ангел Ангелов ДимитровСофия11 класФилософияОсновна стипендия
746Константин Георгиев МихайловСофия8 класЛитератураПоощрителна стипендия
747Вяра Стоянова АндоноваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
748Ангел Иванов РайчевСофия8 класМатематикаПоощрителна стипендия
749Красимир Виолетов МасларовСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
750Петя Владимирова КръстеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
751Звездин Борисов БесарабовСофия11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
752Петър Петров ГенчевСофия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
753Георги Мирославов АлександровСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
754Даяна Пламенова СпиридоноваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
755Тони Мартинова БояджиеваСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
756Георги Венциславов МихайловСофия7 класИсторияОсновна стипендия
757Ивет Венциславова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
758Веселина Димитрова ГергишановаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
759Елизабет Георгиева ИвановаСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
760Димитър Георгиев КойчевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
761Ралица Николаева РайковаСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
762Марк Стефанов ТомовСофия9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
763Александра Асенова СидероваСофия11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
764Иван Деянов СлавовСофия8 класИсторияОсновна стипендия
765Андрей Вълев ИвановСофия7 класХимияОсновна стипендия
766Йоан Антониов РадоевСофия7 класИсторияОсновна стипендия
767Николета Володиева МишеваСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
768Николета Владимирова СтефановаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
769Лора Мартинова МарковаСофия8 класМузикаОсновна стипендия
770Неда Светославова НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
771Михаела Стефанова БожиловаСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
772Димитър Георгиев ЧервенковСтара Загора11 класБиологияОсновна стипендия
773Мария Илиева ВеликоваСтара Загора10 класЛитератураПоощрителна стипендия
774Магдалена Недялкова НеделчеваСтара Загора11 класМатематикаСпециална стипендия
775Адриана Радославова РайковаСтара Загора10 класМатематикаОсновна стипендия
776Катерина Петрова ПетроваСтара Загора12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
777Милица Славова МихалеваСтара Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
778Мартин Светославов АнгеловСтара Загора12 класИсторияПоощрителна стипендия
779Деница Михайлова МетодиеваСтара Загора7 класЛитератураСпециална стипендия
780Георги Иванов ДимитровСтара Загора7 класИсторияПоощрителна стипендия
781Лия Светославова МихалковаСтара Загора7 класБиологияОсновна стипендия
782Калина Евгениева ИвановаСтара Загора12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
783Стелиана Веселинова ТеневаСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
784Ивайло Петров ПетровСтара Загора12 класМатематикаИзключителна стипендия
785Здравко Динев СтефановСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
786Мария Тенева МинчеваСтара Загора10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
787Илиян Николаев ЧервенскиСтара Загора12 класМузикаОсновна стипендия
788Борис Цветанов ВърбановСтара Загора12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
789Вероника Димитрова МитроваСтара Загора11 класЛитератураПоощрителна стипендия
790Денислав Николаев НиколовСтара Загора7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
791Богдан Атанасов КосевСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
792Неда Йорданова ШишмановаСтойките12 класФилософияПоощрителна стипендия
793Силвия Йорданова ИвановаСтражица12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
794Светозара Цветанова СъйковаСтралджа12 класФилософияОсновна стипендия
795Мая Дичева ДичеваСтралджа11 класЛитератураОсновна стипендия
796Николай Атанасов АтанасовСтралджа12 класИсторияПоощрителна стипендия
797Мария Пламенова СтаноеваСтрумяни12 класЛитератураОсновна стипендия
798Павлин Георгиев ДимитровСушица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
799Даяна Красимирова ТодороваТихомир11 класЛитератураПоощрителна стипендия
800Ангелина Миткова АнгеловаТишевица8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
801Мария Димитрова ФроликоваТополница12 класФилософияОсновна стипендия
802Вероника Стоянова ТодороваТополовец10 класХимияОсновна стипендия
803Хусние Илияз ДормушТополово12 класФилософияОсновна стипендия
804Севда Бейсим ХасанТочилари10 класЛитератураОсновна стипендия
805Петя Светозарова ИвановаТроян10 класЛитератураПоощрителна стипендия
806Виктория Теодорова ИвановаТрявна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
807Дефне Руменова ДимоваТърговище11 класЛитератураПоощрителна стипендия
808Димана Стилиянова СтойчеваТърговище10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
809Невена Борисова АндоноваТърговище10 класЛитератураПоощрителна стипендия
810Цветелина Цветанова БожурскаТърнава11 класЛитератураОсновна стипендия
811Медина Неджетова УшеваТърън7 класЛитератураОсновна стипендия
812Станислава Христова ДеневаТюркмен11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
813Екатерина Георгиева ТоноваУстина12 класЛитератураПоощрителна стипендия
814Даниел Милчев БумбаловХаново10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
815Дейвид Иванов ЛавчевХарманли9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
816Рая Валентинова МанчеваХасково12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
817Марина Дамянова ГосподиноваХасково7 класМатематикаОсновна стипендия
818София Цанкова ПлачковаХасково9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
819Габриела Нанева ДелчеваХасково11 класФотографияОсновна стипендия
820Нели Радин ДелеваХасково7 класЛитератураОсновна стипендия
821Таня Огнянова БорисоваХасково9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
822Дарена Георгиева ГеоргиеваХасково8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
823Георги Кирилов ВасевХасково11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
824Станислав Иванов ИвановХасково8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
825Андрея Анетова ГеоргиеваХасково10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
826Тодор Марианов МитевХасково11 класИсторияПоощрителна стипендия
827Мария Иванова АрабскаХисаря7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
828Марта Мартинова БояджиеваХубавене10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
829Емине Бейрамова АхмедоваХума12 класЛитератураПоощрителна стипендия
830Габриела Димитрова ДамяноваЦарацово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
831Амест Геворг ГлнджянЦарацово11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
832Цветелина Мирославова КръстеваЧелопеч10 класИсторияПоощрителна стипендия
833Цветина Кирилова ГеоргиеваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
834Силвия Димитрова НиколоваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
835Нери Асенова МутафоваЧепинци10 класБиологияОсновна стипендия
836Далия Велинова ТерзиеваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
837Еркан Хайриев МолловЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
838Дениза Фикретова ДуреваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
839Емира Реджепова МаданскаЧепинци10 класХимияОсновна стипендия
840Радослав Юсеинов СмаиловЧепинци12 класЛитератураОсновна стипендия
841Айлин Венциславова СтефановаЧепинци8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
842Мериам Асанова СтаревскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
843Габриела Венциславова МладеноваЧепинци8 класБиологияОсновна стипендия
844Исмигюл Фехмиева ХаджиеминоваЧепинци11 класБиологияОсновна стипендия
845Самина Захариева ДемироваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
846Селин Рамаданова КайлитскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
847Ахмед Ахмедов КараахмедовЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
848Мелиса Бисерова МаджироваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
849Стефани Йорданова ПетроваЧомаковци12 класЛитератураПоощрителна стипендия
850Лияна Иванова ДоневаШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
851Сабел Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
852Сюзън Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
853Десита Петкова ВълчеваШивачево12 класБиологияОсновна стипендия
854Симона Емануилова СтояноваШумен12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
855Жени Христова КаракашеваШумен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
856Борис Деянов ДечевШумен12 класЛитератураПоощрителна стипендия
857Росица Миленова ИвановаШумен12 класБиологияОсновна стипендия
858Катерина Костадинова КостадиноваШумен9 класМатематикаПоощрителна стипендия
859Ивайло Ивелинов КойчевШумен11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
860Сава Николаев ХаджиминчевШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
861Преслава Тонева ТеллаловаШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
862Красимир Севдалинов КалояновШумен11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
863Атанас Величков МинчевЯгодина11 класИсторияОсновна стипендия
864Ибрахим Салих ИбрахимовЯкоруда8 класБиологияОсновна стипендия
865Сабиха Али ШанковаЯкоруда11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
866Сабел Реджеп БашеваЯкоруда10 класЛитератураПоощрителна стипендия
867Дилян Пеев КосевЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
868Невена Стоянова ИвановаЯмбол12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
869Михаела Първанова ПървановаЯмбол10 класЛитератураПоощрителна стипендия
870Александра Пепина ТаневаЯмбол10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
871Снежана Илиева ИлиеваЯмбол11 класФилософияПоощрителна стипендия
872Ивана Илиян ЯневаЯмбол11 класЛитератураПоощрителна стипендия
873Мирослава Галинова ГрозеваЯмбол11 класБиологияИзключителна стипендия
874Диана Георгиева ГеоргиеваЯмбол10 класПсихологияОсновна стипендия
875Йордан Желев ДиневЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
876Деляна Ранкова РайковаЯмбол10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
877Ванеса Стефанова СлавчеваЯсеново12 класБиологияОсновна стипендия