Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеГрад/СелоКласПредметВид стипендия
1Нери Асенова МутафоваЧепинци10 класБиологияОсновна стипендия
2Ивана Илиева ПетроваЗлатица10 класБиологияОсновна стипендия
3Анастасия Станчева РадеваПлевен10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
4Елиан-Йоан Мариянов ГоцевПловдив10 класИсторияОсновна стипендия
5Кристиян Георгиев АврамовМонтана10 класИсторияПоощрителна стипендия
6Емил Бориславов КостадиновБлагоевград10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
7Мария Илиева ВеликоваСтара Загора10 класЛитератураПоощрителна стипендия
8Михаела Първанова ПървановаЯмбол10 класЛитератураПоощрителна стипендия
9Адриана Радославова РайковаСтара Загора10 класМатематикаОсновна стипендия
10Йоана Атанасова ШомоваВарна10 класЛитератураПоощрителна стипендия
11Йордан Георгиев ВиденовСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
12Александра Пепина ТаневаЯмбол10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
13Иво Ивов Христов Радомир10 класЛитератураИзключителна стипендия
14Иван Димитров ДуховГоце Делчев10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
15Божидар Емилов МинковЛъки10 класМатематикаПоощрителна стипендия
16Цветелина Цветозарова СтефановаРусе10 класМатематикаОсновна стипендия
17Нели Севдалинова ИгнатоваСилистра10 класБиологияОсновна стипендия
18Симеон Руменов ТодорoвВарна10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
19Ясен Пламенов ДрънговСвиленград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
20Михаела Кирилова ИвановаКазичене10 класПсихологияПоощрителна стипендия
21Доан Ниязи ШакирКърджали10 класМатематикаОсновна стипендия
22Косара Живкова ЖековаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
23Иван Недков ВасилевГорна Оряховица10 класИсторияОсновна стипендия
24Мила Валентинова ИвановаДобрич10 класХимияПоощрителна стипендия
25Виктория Станиславова МандоваВарна10 класФилософияПоощрителна стипендия
26Кирил Василев ВасилевПловдив10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
27Магдалена Иванова СтояноваНадарево10 класЛитератураОсновна стипендия
28Ралица Николаева НиковаБеласица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
29Ивена Тинкова СребчеваКазанлък10 класХимияОсновна стипендия
30Димитър Божидаров ЧоторовСофия10 класФотографияПоощрителна стипендия
31Ангел Грозданов ТодоровАйтос10 класИсторияИзключителна стипендия
32Петър Райков ВасилевПанагюрище10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
33Кремена Здравкова ЧакъроваЛъки10 класЛитератураПоощрителна стипендия
34Йоана Ивайлова СтояноваПлевен10 класИсторияПоощрителна стипендия
35Йоанна Живкова МитеваКостенец10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
36Глория Ванева ВеселиноваЛом10 класЛитератураОсновна стипендия
37Димитър Атанасов ЧакъровПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
38Денимира Мишева МиховаЕлхово10 класИсторияПоощрителна стипендия
39Ния-Сирма Мариян ПетроваСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
40Виктория Красимирова ЦеноваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
41Емира Реджепова МаданскаЧепинци10 класХимияОсновна стипендия
42Елизабет Йорданова АнгеловаБелоградчик10 класЛитератураОсновна стипендия
43Теодор Христомиров БърдаровГаброво10 класИсторияОсновна стипендия
44Никол Викторова ГошоваВасиловци10 класБиологияПоощрителна стипендия
45Дойка Христова ИвановаЕлхово10 класБиологияОсновна стипендия
46Христина Димитрова ЦонковаБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
47Деница Милкова РусеваАксаково10 класЛитератураОсновна стипендия
48Кристина С СекулоскаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
49Гергана Кирилова ВасеваДупница10 класЛитератураОсновна стипендия
50Бояна Димитрова ГруеваБрегово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
51Нелина Иванова СтойковаВетрино10 класФотографияПоощрителна стипендия
52Мия Василева ДимитроваПловдив10 класЛитератураПоощрителна стипендия
53Мириам Живкова ГосподиноваБургас10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
54Любомира Петкова ДимитроваСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
55Ажда Мюмюн ЮсеинАйтос10 класЛитератураОсновна стипендия
56Антония Константину ГюрудиСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
57Мирослав Димитров ПехлевПазарджик10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
58Кирил Богданов БалдевЗвъничево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
59Калина Георгиева ВаневаГаброво10 класЛитератураПоощрителна стипендия
60Цветелина Мирославова КръстеваЧелопеч10 класИсторияПоощрителна стипендия
61Пламен Павлинов ГеновКнежа10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
62Севда Бейсим ХасанТочилари10 класЛитератураОсновна стипендия
63Никола Георгиев КуцевСмолян10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
64Ириней Билянов ВасилевБотевград10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
65Марина Валентинова АндровскаСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
66Снежана Тодорова СтояноваДобрич10 класЛитератураОсновна стипендия
67Йоанна Найденова СтефановаРусе10 класЛитератураОсновна стипендия
68Елиф Саид ДаргутДебрен10 класЛитератураПоощрителна стипендия
69Ваня Иванова ИвановаСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
70Дария Олеговна Иванова-РазумоваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
71Мария Златкова ПалашеваСофия10 класМатематикаОсновна стипендия
72Мария Тенева МинчеваСтара Загора10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
73Димана Стилиянова СтойчеваТърговище10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
74Михаела Станиславова ХитковаЛовеч10 класМузикаПоощрителна стипендия
75Елина Пламенова ХристоваЛозница10 класИсторияОсновна стипендия
76Селин Тунджай КамберАсеновград10 класПсихологияОсновна стипендия
77Иван Тодоров ИвановПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
78Мария Янева БабалиеваКарнобат10 класБиологияОсновна стипендия
79Явор Младенов ИлиевСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
80Александър Георгиев ЗайрановВарна10 класМузикаОсновна стипендия
81Диана Михайлова ДимитроваБургас10 класМузикаИзключителна стипендия
82Андреа Дилянова АтанасоваРусе10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
83Илина Ленкова МиховаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
84Димитър Тодоров БойкиновПазарджик10 класФотографияОсновна стипендия
85Янаки Александров КръстевСофия10 класИсторияПоощрителна стипендия
86Меглена Емилова КостоваПловдив10 класМузикаПоощрителна стипендия
87Николай Мариянов МариновПловдив10 класМузикаИзключителна стипендия
88Петър Милчев ЧернокожевГаброво10 класМузикаПоощрителна стипендия
89Вероника Стефанова ПоповаСофия10 класМатематикаПоощрителна стипендия
90Ани Огнянова ПоповаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
91Добрин Марианов БараковПлевен10 класМатематикаИзключителна стипендия
92Василена Александрова ЦветановаПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
93Евгени Стаев КайряковПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
94Сияна Светлозарова ВасилеваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
95Йоана Владимирова ГеоргиеваДупница10 класЛитератураПоощрителна стипендия
96Тихомир Трифонов МихайловПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
97Мартин Димитров ДиловАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
98София Руменова ЕнчеваРусе10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
99Никълъс Крисчън БринтнолПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
100Нехсат Сезгин ХасанБогданци10 класЛитератураПоощрителна стипендия
101Павлин Георгиев ДимитровСушица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
102Диян Росицов ХристовНикола Козлево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
103Мария Мартинова БойчеваВидин10 класЛитератураОсновна стипендия
104Цветина Кирилова ГеоргиеваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
105Мариела Иванова БушеваАсеновград10 класФилософияОсновна стипендия
106Александрина Асенова КушинчановаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
107Невена Борисова АндоноваТърговище10 класЛитератураПоощрителна стипендия
108Йоан Георгиев ВасилевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
109Виктория Ралева ГарджеваВарна10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
110Антония Антонова ГаневаВарна10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
111Димитър Димитров СпасовСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
112Виктория Николаева МитоваСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
113Виктор Веселинов ДимитровПанагюрище10 класБиологияПоощрителна стипендия
114Миглена Божкова БогдановаРаковски10 класЛитератураПоощрителна стипендия
115Андрея Анетова ГеоргиеваХасково10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
116Деница Валентинова БъчвароваКотел10 класЛитератураПоощрителна стипендия
117Симона Антонова СотироваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
118Михаела Виктор АтанасоваКърджали10 класЛитератураПоощрителна стипендия
119Христиан Станимиров ЖелязковСвиленград10 класБиологияОсновна стипендия
120Кристиана Красимирова КъневаСливен10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
121Мария Иванова ТончеваКалугерово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
122Николина Борисова ДимитроваАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
123Деница Диян ИвановаКазанлък10 класЛитератураПоощрителна стипендия
124Елица Пламенова БояджиеваДобрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
125Алиса Сергеева ПетковаВидин10 класИсторияОсновна стипендия
126Йоанна Росенова ЯкимоваКавракирово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
127Василена Горанова КолароваОмуртаг10 класЛитератураПоощрителна стипендия
128Иванина Дечева МинковаПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
129Даниел Милчев БумбаловХаново10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
130Екатерина Георгиева ГеоргиеваПловдив10 класХимияОсновна стипендия
131Стефан Димитров ВелевКортен10 класИсторияОсновна стипендия
132Веселина Димитрова ГергишановаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
133Мардирос Хачик ОвагемянБургас10 класМатематикаОсновна стипендия
134Сабел Реджеп БашеваЯкоруда10 класЛитератураПоощрителна стипендия
135Риза Кемал ТалибЗвенимир10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
136Димитър Георгиев КойчевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
137Тахир Юмит ТахирБоил10 класИсторияОсновна стипендия
138Благовеста Антонова НейчеваДобрич10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
139Инна Сашко ХайтоваБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
140Силвия Димитрова НиколоваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
141Злата Олегова КулаВелико Търново10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
142Диана Георгиева ГеоргиеваЯмбол10 класПсихологияОсновна стипендия
143Кирил Тотев КацаровКазанлък10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
144Вероника Стоянова ТодороваТополовец10 класХимияОсновна стипендия
145Марта Мартинова БояджиеваХубавене10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
146Натали Дирухи АрпаджиянПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
147Кирилка Петрова ГогушеваПетрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
148Петя Светозарова ИвановаТроян10 класЛитератураПоощрителна стипендия
149Деляна Ранкова РайковаЯмбол10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
150Есин Рефик ШакирИсперих10 класМатематикаПоощрителна стипендия
151Светослава Стоянова СтояноваДулово11 класФилософияПоощрителна стипендия
152Калоян Радославов КутийскиСамуилово11 класМатематикаОсновна стипендия
153Любомир Бойков ШойлевБургас11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
154Димитър Димитров ЦоневКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
155Таня Христова ХристоваДимитровград11 класМатематикаОсновна стипендия
156Дилян Пеев КосевЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
157Николета Ненкова ДжингароваПазарджик11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
158Димитър Георгиев ЧервенковСтара Загора11 класБиологияОсновна стипендия
159Красимира Николова РангеловаПловдив11 класФилософияПоощрителна стипендия
160Aйлин Реджепова ПалазановаБорино11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
161Симеон Симеонов БалтаджиевБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
162Виктория Даниелова ГенчеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
163Ирена Борисова АсеноваГорна Липница11 класФотографияОсновна стипендия
164Валерия Валериева ВърбановаСофия11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
165Магдалена Недялкова НеделчеваСтара Загора11 класМатематикаСпециална стипендия
166Дефне Руменова ДимоваТърговище11 класЛитератураПоощрителна стипендия
167Каролина Алиева ДоспатлиеваОсина11 класЛитератураПоощрителна стипендия
168Ивелина Руменова МитреваПловдив11 класЛитератураПоощрителна стипендия
169Ани Антонова КанатоваГодешево11 класБиологияОсновна стипендия
170Руси Димитров КарарусиновСофия11 класФилософияОсновна стипендия
171Стилиана Веселинова КовачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
172Боян Николаев ЯнакиевСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
173Радостина Красимирова ИвановаВладимирово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
174Елица Миленова КамарашеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
175Елена Бисерова РайковаПлевен11 класФилософияСпециална стипендия
176Катерина Петрова КостоваСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
177Мартина Петрова ТоневаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
178Ива Красимирова ПисковаСелище11 класЛитератураОсновна стипендия
179Светослав Бисеров КръстевНеделино11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
180Павела Велинова КостоваСамуилово11 класБиологияПоощрителна стипендия
181Ирена Стефанова ГеоргиеваСевлиево11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
182Николай Николаев КараивановСамоков11 класБиологияОсновна стипендия
183Алекс Мирославов ДимитровКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
184Катерина Адел ДжоуидСофия11 класПсихологияОсновна стипендия
185Мария Лазарова ЛиловаПеснопой11 класЛитератураПоощрителна стипендия
186Йоана Алексеева ЗеловаПлевен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
187Аделина Георгиева ХристоваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
188Таня Евгениева МазневаКазанлък11 класЛитератураОсновна стипендия
189Снежана Илиева ИлиеваЯмбол11 класФилософияПоощрителна стипендия
190Бояна Михайлова НиковаВарна11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
191Александра Христова МукареваБургас11 класЛитератураОсновна стипендия
192Калоян Боянов БотевГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
193Радослав Георгиев СвирецовБургас11 класФотографияСпециална стипендия
194Борис Иванов ПейчиновРакитово11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
195Иван Златков ЯневБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
196Гергана Мариянова КириловаСофия11 класФотографияПоощрителна стипендия
197Никола Ивайлов ЙордановСофия11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
198Лия Иво ИвановаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
199Жени Христова КаракашеваШумен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
200Стефани Бисерова ЙорданчеваГулянци11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
201Боян Каменов ВълевСофия11 класБиологияПоощрителна стипендия
202Ивелина Пламенова МондешкаОрешак11 класИсторияПоощрителна стипендия
203Манка Мигленова КичиковаДрагиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
204Габриела Димитрова ДамяноваЦарацово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
205Тина-Мария Димитрова БуроваСливен11 класХимияОсновна стипендия
206Доника Михайлова БогдановаКотел11 класПсихологияПоощрителна стипендия
207Антония Николаева ТодороваСофия11 класИсторияПоощрителна стипендия
208Светлана Янкова ВеликоваМежден11 класМузикаОсновна стипендия
209Радослав Стоянов ДимитровПловдив11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
210Христо Иванов ПаловГурково11 класИсторияОсновна стипендия
211Ивелина Николаева ЧобановаДолно Осеново11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
212Лия Делчева СтамболиеваКърджали11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
213Камелия Ангелова НиколоваПазарджик11 класЛитератураОсновна стипендия
214Борис Стойчев БорисовЕлхово11 класИсторияОсновна стипендия
215Атанас Величков МинчевЯгодина11 класИсторияОсновна стипендия
216Ивайло Василев НалбантовПървомай11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
217Вилияна Димитрова ВеличковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
218Мина Росенова БоневаВладая11 класЛитератураОсновна стипендия
219Веселин Мартинов ВасилевБургас11 класФилософияОсновна стипендия
220Киара Иванова КръстеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
221Ветина Миленова ВенковаМездра11 класБиологияОсновна стипендия
222Габриела Анатолиева ИлиеваПлевен11 класФотографияОсновна стипендия
223Ивилина Янева ПетроваПловдив11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
224Адриана Миленова НиколаеваРазград11 класБиологияПоощрителна стипендия
225Михаела Володева ТимофееваАйдемир11 класЛитератураОсновна стипендия
226Мартина Галинова ЙордановаГаброво11 клас Изключителна стипендия
227Калина Андреева ХаджиниколоваГорна Оряховица11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
228Аксения Богомилова ИвановаКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
229Алис Андреева КолеваМонтана11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
230Катина Апостолова КондоваКазанлък11 класБиологияОсновна стипендия
231Кристина Любомирова РашеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
232Маргарита Севдалинова АндрееваБотевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
233Лияна Иванова ДоневаШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
234Назира Хайсам МаккиПловдив11 клас Основна стипендия
235Стелиана Веселинова ТеневаСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
236София Петрова ПетроваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
237Светозара Огнянова БожиловаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
238Габриела Нанева ДелчеваХасково11 класФотографияОсновна стипендия
239Илина Мартинова ГрозеваПловдив11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
240Найден Костов НайденовВълчи дол11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
241Георгия Димитрова СусурковаПловдив11 класЛитератураИзключителна стипендия
242Веселина Василева ДимитроваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
243Наталия Росенова ЯкимоваПерник11 класПсихологияПоощрителна стипендия
244Таня Атанасова СейковаГорна Оряховица11 класЛитератураПоощрителна стипендия
245Юлиян Василев ТасевБлагоевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
246Ивана Илиян ЯневаЯмбол11 класЛитератураПоощрителна стипендия
247Симона Цветанова НиколоваПловдив11 класБиологияОсновна стипендия
248Руска Веселинова НиколоваКараджово11 класЛитератураОсновна стипендия
249Силвия Красимирова ГичеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
250Кристиян Матеев ПоповПоморие11 класЛитератураОсновна стипендия
251Жанин Фахд Ал-ШаргабиПлевен11 класЛитератураСпециална стипендия
252Борислава Веселинова НиколоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
253Ивайло Иванов ГенчевСимеоновград11 класИсторияОсновна стипендия
254Галя Георгиева ДодоваЕлин Пелин11 класЛитератураПоощрителна стипендия
255Европа Костадинова РалеваБургас11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
256Ели Данаилова КироваАсеновград11 класЛитератураОсновна стипендия
257Октай Месредин АлиевГлоджево11 класИсторияОсновна стипендия
258Здравко Динев СтефановСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
259Мария Олеговна Иванова-РазумоваБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
260Елена Димитрова ПаскалеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
261Албена Берюва ХаджиеваВълкосел11 класХимияПоощрителна стипендия
262Румяна Кирилова ДимитроваКукорево11 класЛитератураПоощрителна стипендия
263Анастасия Юриевна ВолковаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
264Джанер Халединов БашчобановВълкосел11 класХимияОсновна стипендия
265Венцислава Венциславова ГеоргиеваКюстендил11 класФилософияПоощрителна стипендия
266Анна-Мария Людмилова ВелиноваСофия11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
267Радослав Радославов ГеоргиевСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
268Елена Николаева ГенчеваКарлово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
269Милена Диянова МилчеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
270Йоана Атанасова ЗахариеваПерник11 класЛитератураСпециална стипендия
271Йоана Георгиева ЧубриеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
272Галин Мариев КовачевДоганово11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
273Мария Димитрова КоковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
274Надежда Иванова КалофероваПървенец11 класЛитератураСпециална стипендия
275Ралица Стефанова ПрокопиеваСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
276Станислава Христова ДеневаТюркмен11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
277Дионисий Светославов МарковСилистра11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
278Калина Красимирова ЕковаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
279Севил Гюлек РешадСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
280Христо Георгиев ДобриковСофия11 класМатематикаСпециална стипендия
281Пламен Тодоров ИвановСофия11 класМатематикаОсновна стипендия
282Петър Атанасов ЦоневДобрич11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
283Ангелина Александровна Ведерникова София11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
284Мирослава Галинова ГрозеваЯмбол11 класБиологияИзключителна стипендия
285Бисер Пламенов АтанасовСливен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
286Антония Асенова ЦветковаКътина11 класБиологияПоощрителна стипендия
287Стефан Димитров СтефановРусе11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
288Ирина Анатольевна ИвкинаГенерал Тошево11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
289Моника Пламенова БояджиеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
290Климент Дианов КостовКазанлък11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
291Ния Николаева ВалентиноваСофия11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
292Мартин Бисеров БлагоевСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
293Мартина Петева ТодороваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
294Сабиха Али ШанковаЯкоруда11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
295Стефани Иванова ИвановаКотел11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
296Кристина Владимирова ЦачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
297Вероника Димитрова МитроваСтара Загора11 класЛитератураПоощрителна стипендия
298Божидара Здравкова ПанайотоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
299Мария Бойкова БлагоеваСофия11 класПсихологияПоощрителна стипендия
300Мая Дичева ДичеваСтралджа11 класЛитератураОсновна стипендия
301Георги Димитров ДимитровСофия11 класМузикаОсновна стипендия
302Ангел Славчев ЕфтимовПанагюрище11 класИсторияОсновна стипендия
303Чавдар Цветанов ЛаловПлевен11 класМатематикаИзключителна стипендия
304Пламена Генова ГеоргиеваКозаревец11 класЛитератураПоощрителна стипендия
305Георги Йорданов ВасилевСептември 11 класМузикаИзключителна стипендия
306Мартина Мартин ГеоргиеваГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
307Георги Кирилов ВасевХасково11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
308Елина Стефанова СимеоноваСвищов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
309Силви Мартинова КойчеваВарна11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
310Димана Красимирова ПетковаГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
311Нели Велинова ИвановаСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
312Синди Руменова ИвановаСливен11 класБиологияОсновна стипендия
313Семра Исмет КешифБориново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
314Александра Пламенова ПъшеваПобеда11 класЛитератураПоощрителна стипендия
315Амест Геворг ГлнджянЦарацово11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
316Христа Ангелова ПетковаБяла река11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
317Надежда Мариянова ИвановаВелико Търново11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
318Кристияна Ивова КръстеваКюстендил11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
319Йоана Иванова БорисоваДупница11 класЛитератураОсновна стипендия
320Константин Живков МъгевКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
321Десислава Мирославова ДинчеваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
322Цветелина Живкова КумановаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
323Теодора Бориславова ХристоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
324Мария Гошова ПетроваМездра11 класБиологияПоощрителна стипендия
325Ралица Георгиева ШайковаПетрич11 класФилософияОсновна стипендия
326Виктория Тодорова ЯнковаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
327Ангел Ангелов ДимитровСофия11 класФилософияОсновна стипендия
328Галена Събева КосеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
329Мартин Пламенов МирчевБургас11 класФилософияСпециална стипендия
330Боряна Данаилова ТрайчеваЛом11 класЛитератураОсновна стипендия
331Антон Валентинов СтанковКюстендил11 класХимияПоощрителна стипендия
332Краси Розалинов ХаджиевЖълтуша11 класБиологияОсновна стипендия
333Полина Николаева ФотеваДупница11 класХимияОсновна стипендия
334Петя Емилова ЦветковаБлагоевград11 класХимияОсновна стипендия
335Петя Владимирова КръстеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
336Волен Чавдаров ДимитровПлевен11 класМузикаОсновна стипендия
337Звездин Борисов БесарабовСофия11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
338Исмигюл Фехмиева ХаджиеминоваЧепинци11 класБиологияОсновна стипендия
339Емануел Марианов ТоневНови пазар11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
340Галина Христова ВълчеваМинерални бани11 класЛитератураСпециална стипендия
341Силвина Гюнезиева ДерменджиеваВълкосел11 класБиологияОсновна стипендия
342Георги Йорданов ГоцевБлагоевград11 класБиологияОсновна стипендия
343Александра Момчилова ИвановаНесебър11 класЛитератураПоощрителна стипендия
344Августин Христов ДенковКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
345Георги Мирославов АлександровСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
346Даяна Пламенова СпиридоноваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
347Петър Трифонов КирчевЗлатарица11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
348Тодор Марианов МитевХасково11 класИсторияПоощрителна стипендия
349Ивайло Ивелинов КойчевШумен11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
350Валентина Трифонова ГорановаМонтана11 класЛитератураОсновна стипендия
351Тони Мартинова БояджиеваСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
352Айше Муса БакалГорна Дъбева11 класБиологияПоощрителна стипендия
353Даяна Красимирова ТодороваТихомир11 класЛитератураПоощрителна стипендия
354Дарина Пламенова БорисоваОмуртаг11 класБиологияОсновна стипендия
355Даяна Веселинова ИлиеваБаните11 класХимияОсновна стипендия
356Йордан Николаев ГаневБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
357Божидара Ралева ТопчиеваПросеник11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
358Георги Иванов МутафчиевБанско11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
359Цвети-Слава Руменова АсеноваВраца11 класИсторияОсновна стипендия
360Габриела Бисерова НиколоваКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
361Калина Петрова ДиковаПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
362Станислав Йорданов ПетровАсеновград11 класЛитератураПоощрителна стипендия
363Радина Димитрова ЕмиловаАрдино11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
364Димана Тихомирова РадеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
365Красимир Севдалинов КалояновШумен11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
366Сабел Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
367Мария-Йоана Ивова ДонковаДолни Дъбник11 класЛитератураОсновна стипендия
368Ива Ивалинова ИвановаПлевен11 класМатематикаСпециална стипендия
369Веселин Николов СтефановОвча могила11 класМатематикаОсновна стипендия
370Христо Николаев КолевПловдив11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
371Стоян Стойков ТрифоновБургас11 класИсторияСпециална стипендия
372Йордан Желев ДиневЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
373Александра Асенова СидероваСофия11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
374Мариян Димитров ГорцевСмолян11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
375Василена Николаева БелеваПловдив11 класЛитератураСпециална стипендия
376Кадрие Ахмед АдемОсетеново11 класХимияСпециална стипендия
377Цветелина Цветанова БожурскаТърнава11 класЛитератураОсновна стипендия
378Трифон Георгиев АврамовАлеко Константиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
379Орлин Николаев КучумбовБургас11 класМатематикаОсновна стипендия
380Сюзън Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
381Велислава Мирославова ГаговаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
382Николета Владимирова СтефановаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
383Митко Златанов ТатаровПловдив11 класФилософияОсновна стипендия
384Васил Николов ЯнакиевВелинград11 класФилософияОсновна стипендия
385Богдан Атанасов КосевСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
386Надя Вескова ГадироваДебрен11 класХимияПоощрителна стипендия
387Руслана Щерионова ПапуловаПоморие11 класЛитератураПоощрителна стипендия
388Михаела Стефанова БожиловаСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
389Нели Минчева МинчеваВарна11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
390Андрей Златков ВърбановВелико Търново12 класМатематикаОсновна стипендия
391Валентин Викторов ВичевВраца12 клас Основна стипендия
392Ани Колева ПендашеваДолна Оряховица12 класМатематикаОсновна стипендия
393Калина Антонова РайчеваСофия12 класПсихологияСпециална стипендия
394Даниела Николаева КириловаВелико Търново12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
395Христо Георгиев ТончевБургас12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
396Рая Валентинова МанчеваХасково12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
397Ивелин Теодоров ГеоргиевРусе12 класФилософияОсновна стипендия
398Мариела Иванова ИвановаСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
399Христо Стефанов КонакчиевГорна Липница12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
400Зоя Ивайлова КсенофоноваСофия12 класХимияОсновна стипендия
401Ерик Василев ДимитровКюстендил12 класБиологияОсновна стипендия
402Преслава Руменова ХристоваОрешак12 класИсторияОсновна стипендия
403Никол Росенова ХристоваСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
404Радина Руменова ИлиеваВраца12 класФилософияОсновна стипендия
405Елонка Огнянова ХаризановаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
406Калина Светославова ДимчеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
407Мария Валентинова НиколоваКаварна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
408Екатерина Златева ВатеваПлевен12 класБиологияОсновна стипендия
409Сибел Фикретова ДжелиловаПещера12 класЛитератураОсновна стипендия
410Невена Стоянова ИвановаЯмбол12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
411Айнур Илхан СалиЗдравец12 класБиологияОсновна стипендия
412Станислав Бисеров СтояновРадомир12 класФотографияОсновна стипендия
413Искра Красимирова РомановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
414Богомила Евгениева ЦековаБургас12 класМузикаИзключителна стипендия
415Станислава Николаева ВеселиноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
416Десислава Веселинова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
417Деница Димитрова СимеоноваДупница12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
418Али Ниязи ХасанЛюляково12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
419Катерина Петрова ПетроваСтара Загора12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
420Виктория Емилова КовачкаБрежани12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
421Ирина Валентинова ХристоваЛисец12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
422Аксу Йълмаз ОсманВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
423Милица Славова МихалеваСтара Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
424Мартин Светославов АнгеловСтара Загора12 класИсторияПоощрителна стипендия
425Веселина Костадинова ЧотреваБлагоевград12 класИсторияПоощрителна стипендия
426Ангелина Стоянова АлександроваПловдив12 класЛитератураИзключителна стипендия
427Мария Владиславова ЯкимоваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
428Емине Бейрамова АхмедоваХума12 класЛитератураПоощрителна стипендия
429Светлина Атанасова АнгеловаЗлатица12 класПсихологияОсновна стипендия
430Андриян Лилян АлександровГаброво12 класМатематикаОсновна стипендия
431Али-Джан Али АлиВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
432Иван Данчев КабаджовПловдив12 класМатематикаПоощрителна стипендия
433Виктория Калинова ГеоргиеваДобрич12 класФилософияПоощрителна стипендия
434Добри Юлиев ДимитровСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
435Светозара Цветанова СъйковаСтралджа12 класФилософияОсновна стипендия
436Еда Гюркан МехмедалиКърджали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
437Румяна Иванова ПанджароваСливен12 класФилософияПоощрителна стипендия
438Симона Емануилова СтояноваШумен12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
439Марта Ростиславова ТраяноваВарна12 класФилософияПоощрителна стипендия
440Елван Решат ЕмурлаГлухар12 класФилософияОсновна стипендия
441Даниел Иванов ВлаховСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
442Даниел Александров ДаскаловБаня12 класИсторияОсновна стипендия
443Симеон Методиев ИгнатовПерник12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
444Камен Теодоров ГраматиковВарна12 класИсторияОсновна стипендия
445Александър Георгиев ГеоргиевВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
446Еркан Хайриев МолловЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
447Живко Димитров КиришевЛюбимец12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
448Ванеса Стефанова СлавчеваЯсеново12 класБиологияОсновна стипендия
449Мария Димчева НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
450Айрет Бекирова ТербешеваОсиково12 класИсторияПоощрителна стипендия
451Иван Драгомиров ГаневВраца12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
452Силвия Йорданова ИвановаСтражица12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
453Калина Евгениева ИвановаСтара Загора12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
454Васил Енчев МинковСливен12 класЛитератураОсновна стипендия
455Яница Руменова СтойковаВелико Търново12 класЛитератураСпециална стипендия
456Илиян Тонев ТодоровМездра12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
457Марина Милкова МихайловаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
458Елия Иванова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
459Станислава Михайлова ДимитроваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
460Цветалина Божидарова ЦветановаЛом12 класЛитератураОсновна стипендия
461Камелия Живкова МанчеваКнежа12 класЛитератураОсновна стипендия
462Иванела Йорданова СираковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
463Ванина Любомирова КузоваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
464Янулка Георгиева КиримоваБургас12 класЛитератураОсновна стипендия
465Мира Пламенова ДжантоваСандански12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
466Маргарита Илиянова ПетроваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
467Милка Бориславова ЛюцоваГорна Оряховица12 класЛитератураОсновна стипендия
468Елица Красимирова СираковаГрамаде12 класЛитератураПоощрителна стипендия
469Мария Пламенова СтаноеваСтрумяни12 класЛитератураОсновна стипендия
470Радослав Юсеинов СмаиловЧепинци12 класЛитератураОсновна стипендия
471Давид Владимиров ИвановМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
472Виктория Теодорова ИвановаТрявна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
473Радост Георгиева ТуджарскаСамоков12 класЛитератураОсновна стипендия
474Мария-Антонина Христова ЙовчеваПетрич12 класФотографияПоощрителна стипендия
475Йоана Руменова ЧорбаджийскаСофия12 класХимияОсновна стипендия
476Иптисам Фалах ХасанСофия12 клас Поощрителна стипендия
477Петя Стефанова СтояноваЛовеч12 класФилософияОсновна стипендия
478Вероника Атанасова МитковаИзгрев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
479Хусние Илияз ДормушТополово12 класФилософияОсновна стипендия
480Десита Петкова ВълчеваШивачево12 класБиологияОсновна стипендия
481Катя Тодорова ЛибяховскаМосомище12 класЛитератураОсновна стипендия
482Недялка Тодорова НедялковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
483Михаил Орлинов МитевВраца12 класЛитератураОсновна стипендия
484Владимир Илиев ИлиевКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
485Ивайло Петров ПетровСтара Загора12 класМатематикаИзключителна стипендия
486Йордан Василев ВасилевПазарджик12 класБиологияИзключителна стипендия
487Светослав Димитров СтойчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
488Майа Михайлова КръстановаСофия12 класФилософияОсновна стипендия
489Мерлин Джумхур МехмедБогданци12 класЛитератураОсновна стипендия
490Бетина Младенова ДерменджиеваСофия12 класБиологияОсновна стипендия
491Елена Тодорова ТараковаПетрич12 класЛитератураОсновна стипендия
492Айлин Халилова МусоваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
493Йорданка Василева ВасилеваДупница12 класЛитератураОсновна стипендия
494Габриела Емилова ПенковаСофия12 класФотографияПоощрителна стипендия
495Веселина Пламенова ГероваБургас12 класМатематикаПоощрителна стипендия
496Екатерина Юриевна ВолковаСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
497Ивайло Георгиев БожиловСвоге12 класФотографияОсновна стипендия
498Виктория Василева ВасилеваКочево12 класЛитератураОсновна стипендия
499Маряна Карамфилова СтояноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
500Василка Георгиева ХристоваБеласица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
501Емине Асанова КалвичеваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
502Илиян Николаев ЧервенскиСтара Загора12 класМузикаОсновна стипендия
503Кристина Ивайлова ПееваПлевен12 класЛитератураИзключителна стипендия
504Атанаска Костадинова ДжоголановаКопривщица12 класЛитератураСпециална стипендия
505Гергана Радостинова СотироваКаварна12 класХимияОсновна стипендия
506Симеон Михайлов ШиндаровСофия12 класМузикаОсновна стипендия
507Дамян Владимиров МихайловСофия12 класФилософияИзключителна стипендия
508Демяна Димитрова ЙосифоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
509Стефани Йорданова ПетроваЧомаковци12 класЛитератураПоощрителна стипендия
510Ванеса Олег ДимитроваМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
511Роберта Тони ДимитроваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
512Константин Радосветов ГаровБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
513Таня Иванова ОцетароваПловдив12 класМатематикаОсновна стипендия
514Пънар Тахсин ВаидОкорш12 класЛитератураСпециална стипендия
515Борис Деянов ДечевШумен12 класЛитератураПоощрителна стипендия
516Александра Николаева УстамитеваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
517Калина Добромирова АнастасоваВарна12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
518Елица Климентова СавоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
519Деметра Красимирова ГригороваСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
520Деница Стилиянова МладеноваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
521Деница Красимирова ЙосифоваВарна12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
522Кристиян Ивайлов ВъловАксаково12 класМатематикаПоощрителна стипендия
523Десислава Евгениева ЖелязковаРазград12 класМатематикаПоощрителна стипендия
524Христо Добрев ДобревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
525Валерия Валериева БогдановаПерник12 класХимияОсновна стипендия
526Ивана Александрова СираковаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
527Илияна Илиянова СимеоноваРазград12 класЛитератураОсновна стипендия
528Анна-Мария Димитрова ДоноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
529Анабел Ходжат МогадамСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
530Росица Миленова ИвановаШумен12 класБиологияОсновна стипендия
531Ирина Георгиева КуртеваСилистра12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
532Цвета Добрева ДобреваКазанлък12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
533Невсе Реджепова УлановаРибново12 класБиологияПоощрителна стипендия
534Анна Кирилова ДикеловаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
535Валентина Евгениева КлисарскаСамоков12 класФилософияПоощрителна стипендия
536Тодор Константинов РабаджийскиСофия12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
537Любен Любенов ТруйковВидин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
538Никола Матеев ПейковСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
539Ивета Валентинова МакедонскаСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
540Виктор Христов КалиновПловдив12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
541Ралица Костадинова МаноловаБанско12 класЛитератураПоощрителна стипендия
542Борис Цветанов ВърбановСтара Загора12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
543Камелия Николаева АджелароваПловдив12 класФотографияПоощрителна стипендия
544Иван Красимиров ИвановПолски Тръмбеш12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
545Божидар Владимиров КузмановСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
546Синем Нежми МюмюнПрилепци12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
547Преслава Галинова КузоваВраца12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
548Лиляна Германова КотаковаБургас12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
549Кристиян Пламенов БорисовСофия12 класБиологияОсновна стипендия
550Радена Цветозарова ЦоневаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
551Богдан Валериев ВърбановПловдив12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
552Петя Валентинова ПетроваСофия12 класИсторияОсновна стипендия
553Яна Емилова СтаменоваЕлин Пелин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
554Гергана Георгиева МариноваСофия12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
555Ния Любомирова ЦенковаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
556Мелиса Тунчерова ШерифоваПристое12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
557Теодор Емилов ПазовСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
558Туан Анх НгуенСофия12 класМатематикаОсновна стипендия
559Мирослав Любомиров ЛамбревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
560Сиел Риен ШефкетоваКърджали12 класМатематикаОсновна стипендия
561Симеон Бориславов СимеоновСофия12 класМузикаПоощрителна стипендия
562Нанси Али СоуейдГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
563Иван Василев СакаджиевКуртово Конаре12 класБиологияОсновна стипендия
564Наталия Димитрова СтояноваСандански12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
565Стела Бисерова ПоповаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
566Силвия Сергеева ЛацеваСофия12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
567Снежана Светозарова ГригороваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
568Симона Адрианова ПетроваРусе12 класФилософияОсновна стипендия
569Ваня Владимирова ГривоваАсеновград12 класЛитератураПоощрителна стипендия
570Иван Даниелов ИвановСофия12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
571Димана Стоянова МанчеваПловдив12 класЛитератураПоощрителна стипендия
572Михаил Георгиев ГеоргиевСофия12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
573Емануил Симеонов МавродиевБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
574Нели Радославова МлъчковаКопривщица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
575Николай Атанасов АтанасовСтралджа12 класИсторияПоощрителна стипендия
576Йордан Крумов КюркчийскиСофия12 класФилософияОсновна стипендия
577Марина Маринова ИвановаВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
578Василена Петрова ЦачеваВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
579Ева Веселинова ХанджиеваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
580Мария Венциславова ПетковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
581Васил Анастасов АнастасовСмолян12 класЛитератураОсновна стипендия
582Кристиян Добромиров ДелчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
583Емил Любомиров МирчевСофия12 класИсторияИзключителна стипендия
584Мария Димитрова ФроликоваТополница12 класФилософияОсновна стипендия
585Сияна Ивова КалояноваСевлиево12 класМузикаОсновна стипендия
586Катерина Иванова ЖелеваЖитница12 класЛитератураОсновна стипендия
587Тихомир Делянов ПродановНова Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
588Ния Николаева ЯневаДупница12 класФотографияПоощрителна стипендия
589Наталия Димитрова ДимитроваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
590Елена Светославова СтоеваВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
591Цветелина Евгениева ТерзиеваБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
592Десислава Стефанова КолеваПловдив12 класЛитератураОсновна стипендия
593Ренета Карамфилова КароваБаните12 класХимияОсновна стипендия
594Румен Светомиров МинчевГаброво12 класИсторияПоощрителна стипендия
595Таня Живкова СтояноваКарнобат12 класБиологияПоощрителна стипендия
596Венци Георгиев ЦветковГолямо Пещене12 клас Поощрителна стипендия
597Ива Венелинова УзуноваГълъбово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
598Екатерина Георгиева ТоноваУстина12 класЛитератураПоощрителна стипендия
599Евгения Павлова ПаскаловаДобрич12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
600Теодор Грозданов КаракачановСозопол12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
601Стела Йорданова СпасоваПловдив12 класФотографияОсновна стипендия
602Сайя Владимирова МирчеваВойводово12 класБиологияОсновна стипендия
603Ива Димитрова СтаневаКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
604Зинети Мерджан ЙетимКърджали12 класЛитератураОсновна стипендия
605Маргарита Крумова ПаскалеваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
606Ивет Венциславова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
607Кирил Василев ГоловСандански12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
608Борис Людмилев ПетковПловдив12 класМузикаИзключителна стипендия
609Людмила Николаева ПавловаПлевен12 класМатематикаОсновна стипендия
610Борислава Илиева ЧотреваВидин12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
611Карина Мартинова ТоневаЕлхово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
612Джихан Исмаилов ЖевжедовВеликденче12 класХимияИзключителна стипендия
613Катрин Николаева ТодороваРусе12 класЛитератураПоощрителна стипендия
614Жулиета Христова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
615Неда Йорданова ШишмановаСтойките12 класФилософияПоощрителна стипендия
616Ралица Николаева РайковаСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
617Пламен Стоянов МилановГорна Оряховица12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
618Никол Сашко ХайтоваБлагоевград12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
619Ангела Георгиева АнгеловаРадомир12 класЛитератураСпециална стипендия
620Александрина Миркова ПоповаПловдив12 класМузикаОсновна стипендия
621Гергана Марианова ЦветановаМонтана12 класЛитератураИзключителна стипендия
622Преслав Благоев БлагоевАприлци12 класБиологияОсновна стипендия
623Константина Миткова ГеоргиеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
624Стефан Йонков СтефановВелико Търново12 класФотографияПоощрителна стипендия
625Ахмед Ахмедов КараахмедовЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
626Анна-Мария Кирилова БалабановаКостенец12 класЛитератураИзключителна стипендия
627Мария Руменова БенчеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
628Моника Ивайлова ЙотоваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
629Ива Веселинова ДенизоваГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
630Венета Добринова ДрагневаКазанлък12 класЛитератураОсновна стипендия
631Николета Володиева МишеваСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
632Иван Тихомиров ТеневСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
633Добромир Василев ЗдравковЛом12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
634Илин Агоп ПапазянСливен12 класМузикаОсновна стипендия
635Неда Светославова НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
636Данаил Янчев ЯнчевГаброво12 класЛитератураОсновна стипендия
637Кристиян Стоянов СтояновВелинград12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
638Румен Росенов АсеновМикрево12 класЛитератураПоощрителна стипендия
639Жулиета Стефанова ИвановаДобрич12 класФотографияОсновна стипендия
640Илия Николаев ДаскаловПловдив12 класИсторияОсновна стипендия
641Теодора-Софи . ЕнчеваРусе7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
642Сезгин Терзанов ИлиевВелико Търново7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
643Мерием Билел ЮмерПреславец7 класЛитератураОсновна стипендия
644Елена Георгиева ЗорковаБаховица7 класЛитератураОсновна стипендия
645Астефия Асенова БончеваСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
646Тереза Радева ХристоваАнтон7 класМузикаОсновна стипендия
647Манол Николаев РужиновСмолян7 класЛитератураПоощрителна стипендия
648Йоана Панчева РусеваВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
649Христина Горанова ШалеваСкрът7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
650Деница Михайлова МетодиеваСтара Загора7 класЛитератураСпециална стипендия
651Далия Велинова ТерзиеваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
652Георги Иванов ДимитровСтара Загора7 класИсторияПоощрителна стипендия
653Ивайла Пламенова МариноваСимеоновград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
654Лия Светославова МихалковаСтара Загора7 класБиологияОсновна стипендия
655Севилай Мердан СалимДядовско7 класИсторияПоощрителна стипендия
656Константин-Денислав Иванов ИвановСофия7 класИсторияОсновна стипендия
657Надежда Бориславова БорисоваПавликени7 класИсторияОсновна стипендия
658Елица Илиева КръстеваСофия7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
659Камелия Данаилова НиколоваЛовеч7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
660Гергана Павлова РусковаВидин7 класЛитератураПоощрителна стипендия
661Траяна Мартинова КумановаРазград7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
662Цветелина Ивайлова БарийскаСофия7 класБиологияОсновна стипендия
663Даница Руменова КостоваВарна7 класМатематикаОсновна стипендия
664Марина Дамянова ГосподиноваХасково7 класМатематикаОсновна стипендия
665Димитър Николаев НиколовСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
666Ивайло Николаев КънчевДупница7 класМатематикаОсновна стипендия
667Александра Иванова ВладикинСофия7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
668Муджтаба М ЮсуфиСофия7 клас Основна стипендия
669Любослав Божидаров СтанковСофия7 класМатематикаПоощрителна стипендия
670Боян Николаев РайковСофия7 класМатематикаОсновна стипендия
671Васил Радославов РахневСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
672Георги Янчев ЯнчевСофия7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
673Стоян Христов АндреевСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
674Амбър Вивиан БрадшоуДъбово7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
675Лилия Деанова КолеваКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
676Иван Георгиев ИвановКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
677Денислав Бориславов ДимитровРусе7 класЛитератураОсновна стипендия
678Инна Десислав ДимитроваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
679Иванна Пламенова ИвановаДунавци7 класЛитератураОсновна стипендия
680Олга Юриевна ВолковаСофия7 клас Основна стипендия
681Жанета Красимирова ПейнаМонтана7 класМузикаОсновна стипендия
682Елена Феликсова БашеваЗлатоград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
683Мираела Мирославова КазанджиеваДобрич7 класЛитератураПоощрителна стипендия
684Даяна Димитрова КироваОряхово7 класЛитератураПоощрителна стипендия
685Нели Радин ДелеваХасково7 класЛитератураОсновна стипендия
686Боян Велиславов ПеневВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
687Биляна Костадинова ДинковаПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
688Христина Пламенова ИларионоваРусе7 класЛитератураПоощрителна стипендия
689Илиана Стефанова МиладиноваБобов дол7 класЛитератураПоощрителна стипендия
690Николина Иванова АпостоловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
691Мартин Любомиров ЛозановСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
692Мария Александрова КириловаРусе7 класМатематикаПоощрителна стипендия
693Георги Георгиев ГорановСмолян7 класМатематикаОсновна стипендия
694Ема Георгиева ЯнчеваБургас7 класМузикаОсновна стипендия
695Теа Валери ИлиеваДупница7 класЛитератураПоощрителна стипендия
696Белослава Върбанова ПетковаРазград7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
697Борис Митков БиковПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
698Атанас Младенов БобевСофия7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
699София Валериева БрънзеловаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
700Деница Славчева ИвановаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
701Дарина Деянова ДиловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
702Мария Николаева ХубеноваПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
703Вяра Стоянова АндоноваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
704Жулиен Илиев ПоповОброчище7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
705Медина Неджетова УшеваТърън7 класЛитератураОсновна стипендия
706Мария Иванова АрабскаХисаря7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
707Гергана Манчева КавалскаСмолян7 класИсторияПоощрителна стипендия
708Денислав Николаев НиколовСтара Загора7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
709Гергана Свилен МилеваПопово7 класИсторияОсновна стипендия
710Георги Венциславов МихайловСофия7 класИсторияОсновна стипендия
711Елизабет Георгиева ИвановаСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
712Радослав Михайлов КърнолскиКрайници7 класИсторияПоощрителна стипендия
713Надежда Мирославова СтайковаГорна Оряховица7 класБиологияПоощрителна стипендия
714Велислава Олегова СтефановаОреховица7 класМузикаОсновна стипендия
715Андрей Вълев ИвановСофия7 класХимияОсновна стипендия
716Йоан Антониов РадоевСофия7 класИсторияОсновна стипендия
717Симеон Стоилов СтойчевСилистра7 класМатематикаОсновна стипендия
718Веселина Петрова ПетроваПловдив7 класМузикаПоощрителна стипендия
719Димана Бориславова КрумоваКюстендил7 класМузикаОсновна стипендия
720Мелиса Бисерова МаджироваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
721Благой Борисов СимандовАнтон7 класМатематикаОсновна стипендия
722Даниел Ивелинов ИвановРусе8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
723Айсун Ниязи АлиВелико Търново8 класЛитератураПоощрителна стипендия
724Елеонора Антонова ИвановаПловдив8 класМузикаОсновна стипендия
725Християн Иванов ДинковПъстрен8 класБиологияСпециална стипендия
726Свилен Свиленов ВасилевПерник8 класМатематикаПоощрителна стипендия
727Александър Пламенов ПродановКазанлък8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
728Каролина Николаева ХристоваКазанлък8 класИсторияОсновна стипендия
729Станимира Начева НачеваРазград8 класЛитератураПоощрителна стипендия
730Емре Серхат ВеждиевИскра8 класФотографияПоощрителна стипендия
731Иван Николаев ИвановГаброво8 класИсторияПоощрителна стипендия
732Муамер Ахмед МехмедСнягово8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
733Виктория Тотева ТотеваРозово8 класИсторияОсновна стипендия
734Елена Павлинова ВутоваДобрич8 класЛитератураПоощрителна стипендия
735Александър Сашев ГлушковКопринка8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
736Симеон Константинов МарковМонтана8 класИсторияПоощрителна стипендия
737Айлин Венциславова СтефановаЧепинци8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
738Нур Алхуши ОсамаСофия8 клас Основна стипендия
739Вероника Веселинова ТодороваСливен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
740Мустафа Фалах ХасанСофия8 клас Поощрителна стипендия
741Димитър Руменов ПандевВарна8 класМатематикаОсновна стипендия
742Любомира Димитрова АнгеловаГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
743Ибрахим Салих ИбрахимовЯкоруда8 класБиологияОсновна стипендия
744Радослав Василев ВасилевЕлин Пелин8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
745Ангелина Миткова АнгеловаТишевица8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
746Васил Василев ИлиевМалък Преславец8 класЛитератураПоощрителна стипендия
747Катерина Христина Кирилова РадеваСофия8 класМузикаПоощрителна стипендия
748Даринела Валентинова ВангеловаБургас8 класМузикаОсновна стипендия
749Мириан Светославова МетодиеваГаброво8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
750Ивайло Симеонов КостадиновСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
751Елица Ивова ИвановаВраца8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
752Калина Кирилова ИлиеваСофия8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
753Ирина Иванова БлагоеваСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
754Мария Борисова КумановаЕтрополе8 класЛитератураОсновна стипендия
755Мериам Асанова СтаревскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
756Габриел Драгомиров СлавчевГорна Митрополия8 класМузикаПоощрителна стипендия
757Георги Василев ДановБотевград8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
758Елена Светлинова ГароваБургас8 класМатематикаОсновна стипендия
759Георги Бориславов ЧиколовПловдив8 класМузикаИзключителна стипендия
760Анелина Севдалинова АсеноваСимеоновград8 класИсторияПоощрителна стипендия
761Виктория Ивайлова МариноваПлевен8 класМузикаОсновна стипендия
762Дарена Георгиева ГеоргиеваХасково8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
763Елица Светославова ГаневаСофия8 класБиологияСпециална стипендия
764Станислав Иванов ИвановХасково8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
765Мария-Тияна Христова СтойковаСофия8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
766Иван Николаев ДрумевДобрич8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
767Соня Цветанова ЦвятковаГорна Оряховица8 класБиологияПоощрителна стипендия
768Александрина Борисова СлавоваКаменец8 класИсторияОсновна стипендия
769Елина Николаева ТодороваСофия8 класБиологияОсновна стипендия
770Константин Георгиев МихайловСофия8 класЛитератураПоощрителна стипендия
771Ангел Иванов РайчевСофия8 класМатематикаПоощрителна стипендия
772Габриела Венциславова МладеноваЧепинци8 класБиологияОсновна стипендия
773Виктория Веселинова ПанайотоваВарна8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
774Деница Маринова ДрагановаСандрово8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
775Габриела Георгиева ВладимироваДупница8 класЛитератураПоощрителна стипендия
776Христина Василева ФранговаГоце Делчев8 класЛитератураОсновна стипендия
777Арзу Бюлент МехмедРусе8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
778Сава Николаев ХаджиминчевШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
779Преслава Тонева ТеллаловаШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
780Алехандра Галинова ПетроваКръвеник8 класЛитератураОсновна стипендия
781Аниса Нежми ЕминРибница8 класХимияОсновна стипендия
782Селин Рамаданова КайлитскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
783Симона Самуил СъбчеваГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
784Иван Деянов СлавовСофия8 класИсторияОсновна стипендия
785Кристина Петрова АлександроваБобов дол8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
786Севастиян Севделинов СанковКойнаре8 класЛитератураОсновна стипендия
787Юмер Мюретинов ЮмеровБобов дол8 класФотографияОсновна стипендия
788Лора Мартинова МарковаСофия8 класМузикаОсновна стипендия
789Ива Атанасова СтояноваРъждак8 класЛитератураОсновна стипендия
790Иванка Мариева ПетроваКараджово8 класЛитератураПоощрителна стипендия
791Станислав Валентинов КаревКърджали8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
792Иван Генчев КозаревДимитровград8 класИсторияОсновна стипендия
793Велин Пенков АнтоновПавел баня8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
794Виктория Димитрова ВасковаПавликени8 класИсторияПоощрителна стипендия
795Анна Иванова ПенчеваКърджали9 класХимияПоощрителна стипендия
796Анита Аспарухова ИчоваПетрич9 класЛитератураПоощрителна стипендия
797Петър Пламенов ПетровСилистра9 класХимияОсновна стипендия
798Йоан Стефанов СтефановАприлци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
799Денислав Вакрилов АнгеловМадан9 класИсторияПоощрителна стипендия
800Виктория Цветомирова АнтоноваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
801Йоана Йорданова ЙордановаГаброво9 класЛитератураИзключителна стипендия
802Кристиан Димитров ДжелевПетрич9 класИсторияОсновна стипендия
803Ивелина Иванова ВладоваРусе9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
804Пламена Димитрова ДимитроваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
805Кристофър Емилов КириловСофия9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
806Цветелина Красимирова ГанчовскаАнтон9 класЛитератураОсновна стипендия
807Дениза Фикретова ДуреваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
808Мартин Орлинов ПановБрегово9 класИсторияОсновна стипендия
809Лъчезар Йорданов ЛукановБяла Слатина9 класИсторияПоощрителна стипендия
810Адиле Нуриева АсанкехайоваОглед9 класХимияПоощрителна стипендия
811Денка Танева КолеваПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
812Симона Йорданова ЙордановаПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
813Джем Джевад МустафаРусе9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
814Дейвид Иванов ЛавчевХарманли9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
815София Цанкова ПлачковаХасково9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
816Илаф Ахмад ХабабаСофия9 клас Основна стипендия
817Теодор Петков ОрозовСофия9 класИсторияОсновна стипендия
818Марина Емилова ИвановаКозлодуй9 класМузикаОсновна стипендия
819Александър Тодоров ГабровскиВарна9 класЛитератураОсновна стипендия
820Наргес М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
821Нели Иванова ДимитроваБлагоевград9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
822Вангелия Руменова ЧорбаджийскаСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
823Александра Георгиева ХристоваСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
824Тенчо Стефков КостиревДряново9 класИсторияОсновна стипендия
825Иван Кирилов МанчевКресна9 класБиологияПоощрителна стипендия
826Захра М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
827Божидар Асенов ЦветковКътина9 класИсторияОсновна стипендия
828Ферай Сенайф РизаКопринка9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
829Ина Цветанова ГеоргиеваКазанлък9 класЛитератураОсновна стипендия
830Снежана Мариева КовачеваДоганово9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
831Тереза Свиленова ИлиеваРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
832Еманоела Пламенова МинчеваНови пазар9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
833Таня Огнянова БорисоваХасково9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
834Лъчезар Иванов ВълчевСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
835Марта Константинова КарамфиловаПлевен9 класМузикаОсновна стипендия
836Велислава Детелинова ДимитроваСливен9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
837Генади Росенов ИвановДолни Цибър9 класИсторияПоощрителна стипендия
838Добрин Венциславов БашевГаброво9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
839Йоан Найденов НайденовСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
840Димка Лазарова НонковаПаталеница9 класЛитератураПоощрителна стипендия
841Никола Мартинов СтайковСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
842Калояна Кирилова АнгеловаСофия9 класЛитератураПоощрителна стипендия
843Бояна Георгиева НиколоваБързия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
844Никита Николаева НиколоваКранево9 класЛитератураПоощрителна стипендия
845Денислав Ивелинов БончевВелико Търново9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
846Мая Данаилова ТрайчеваЛом9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
847Светослава Генкова СтаматоваБургас9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
848Катерина Стелианова БожиловаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
849Петър Иванов ДюлгеровСофия9 класМузикаОсновна стипендия
850Стефани Росенова ИсаковаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
851Катерина Костадинова КостадиноваШумен9 класМатематикаПоощрителна стипендия
852Александра Адриянова АндрееваПаволче9 класБиологияПоощрителна стипендия
853Анна-Мария Миленова ДамяноваКапитановци9 класИсторияПоощрителна стипендия
854Валентина Иванова БлажеваВелико Търново9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
855Красимир Виолетов МасларовСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
856Борчин Мехмед ИлязПет могили9 класЛитератураПоощрителна стипендия
857Петър Петров ГенчевСофия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
858Тереза Петрова СтефановаВършец9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
859Шаная Юлиянова ДерменджиеваБоголин9 класЛитератураПоощрителна стипендия
860Михаела Николаева ЦоковаЛуковит9 класЛитератураОсновна стипендия
861Деян Миленов МилчевПерник9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
862Пламена Тодорова МанолакеваБургас9 класМузикаОсновна стипендия
863Неда Пейчева КолеваДобрич9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
864Самина Захариева ДемироваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
865Амина Валериева БисероваСопотот9 класХимияОсновна стипендия
866Валерия Димитрова ГергановаПловдив9 класЛитератураОсновна стипендия
867Огняна Валериева АрабаджиеваПлевен9 класМузикаПоощрителна стипендия
868Ася Трифонова АтанасоваКалековец9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
869Амира Нежми ЕминРибница9 класБиологияОсновна стипендия
870Кристиян Мирославов КараасеновБоровина9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
871Христа Юлиянова ИвановаБерковица9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
872Марк Стефанов ТомовСофия9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
873Стоян Димитров МалининСвиленград9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
874Пресияна Даниел ПетроваПолски Тръмбеш9 класИсторияПоощрителна стипендия
875Ева Тодорова ТодороваРусе9 класИсторияОсновна стипендия
876Атанас Иванов НиковКърджали9 класЛитератураПоощрителна стипендия
877Александра Мирославова ФилиповаРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия