Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеГрад/СелоКласПредметВид стипендия
1Валентин Викторов ВичевВраца12 клас Основна стипендия
2Мартина Галинова ЙордановаГаброво11 клас Изключителна стипендия
3Назира Хайсам МаккиПловдив11 клас Основна стипендия
4Муджтаба М ЮсуфиСофия7 клас Основна стипендия
5Илаф Ахмад ХабабаСофия9 клас Основна стипендия
6Нур Алхуши ОсамаСофия8 клас Основна стипендия
7Иптисам Фалах ХасанСофия12 клас Поощрителна стипендия
8Мустафа Фалах ХасанСофия8 клас Поощрителна стипендия
9Наргес М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
10Захра М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
11Олга Юриевна ВолковаСофия7 клас Основна стипендия
12Венци Георгиев ЦветковГолямо Пещене12 клас Поощрителна стипендия
13Нери Асенова МутафоваЧепинци10 класБиологияОсновна стипендия
14Мариела Иванова ИвановаСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
15Ивана Илиева ПетроваЗлатица10 класБиологияОсновна стипендия
16Дилян Пеев КосевЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
17Ерик Василев ДимитровКюстендил12 класБиологияОсновна стипендия
18Никол Росенова ХристоваСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
19Димитър Георгиев ЧервенковСтара Загора11 класБиологияОсновна стипендия
20Екатерина Златева ВатеваПлевен12 класБиологияОсновна стипендия
21Айнур Илхан СалиЗдравец12 класБиологияОсновна стипендия
22Ани Антонова КанатоваГодешево11 класБиологияОсновна стипендия
23Павела Велинова КостоваСамуилово11 класБиологияПоощрителна стипендия
24Нели Севдалинова ИгнатоваСилистра10 класБиологияОсновна стипендия
25Николай Николаев КараивановСамоков11 класБиологияОсновна стипендия
26Християн Иванов ДинковПъстрен8 класБиологияСпециална стипендия
27Лия Светославова МихалковаСтара Загора7 класБиологияОсновна стипендия
28Боян Каменов ВълевСофия11 класБиологияПоощрителна стипендия
29Ванеса Стефанова СлавчеваЯсеново12 класБиологияОсновна стипендия
30Никол Викторова ГошоваВасиловци10 класБиологияПоощрителна стипендия
31Дойка Христова ИвановаЕлхово10 класБиологияОсновна стипендия
32Киара Иванова КръстеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
33Ветина Миленова ВенковаМездра11 класБиологияОсновна стипендия
34Цветелина Ивайлова БарийскаСофия7 класБиологияОсновна стипендия
35Адриана Миленова НиколаеваРазград11 класБиологияПоощрителна стипендия
36Катина Апостолова КондоваКазанлък11 класБиологияОсновна стипендия
37Кристина Любомирова РашеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
38Десита Петкова ВълчеваШивачево12 класБиологияОсновна стипендия
39Симона Цветанова НиколоваПловдив11 класБиологияОсновна стипендия
40Йордан Василев ВасилевПазарджик12 класБиологияИзключителна стипендия
41Вангелия Руменова ЧорбаджийскаСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
42Александра Георгиева ХристоваСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
43Иван Кирилов МанчевКресна9 класБиологияПоощрителна стипендия
44Бетина Младенова ДерменджиеваСофия12 класБиологияОсновна стипендия
45Ибрахим Салих ИбрахимовЯкоруда8 класБиологияОсновна стипендия
46Мария Янева БабалиеваКарнобат10 класБиологияОсновна стипендия
47Йоана Георгиева ЧубриеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
48Мирослава Галинова ГрозеваЯмбол11 класБиологияИзключителна стипендия
49Антония Асенова ЦветковаКътина11 класБиологияПоощрителна стипендия
50Росица Миленова ИвановаШумен12 класБиологияОсновна стипендия
51Невсе Реджепова УлановаРибново12 класБиологияПоощрителна стипендия
52Кристиян Пламенов БорисовСофия12 класБиологияОсновна стипендия
53Виктор Веселинов ДимитровПанагюрище10 класБиологияПоощрителна стипендия
54Елица Светославова ГаневаСофия8 класБиологияСпециална стипендия
55Иван Василев СакаджиевКуртово Конаре12 класБиологияОсновна стипендия
56Синди Руменова ИвановаСливен11 класБиологияОсновна стипендия
57Соня Цветанова ЦвятковаГорна Оряховица8 класБиологияПоощрителна стипендия
58Александра Адриянова АндрееваПаволче9 класБиологияПоощрителна стипендия
59Христиан Станимиров ЖелязковСвиленград10 класБиологияОсновна стипендия
60Елина Николаева ТодороваСофия8 класБиологияОсновна стипендия
61Мария Гошова ПетроваМездра11 класБиологияПоощрителна стипендия
62Красимир Виолетов МасларовСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
63Габриела Венциславова МладеноваЧепинци8 класБиологияОсновна стипендия
64Краси Розалинов ХаджиевЖълтуша11 класБиологияОсновна стипендия
65Петя Владимирова КръстеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
66Исмигюл Фехмиева ХаджиеминоваЧепинци11 класБиологияОсновна стипендия
67Таня Живкова СтояноваКарнобат12 класБиологияПоощрителна стипендия
68Силвина Гюнезиева ДерменджиеваВълкосел11 класБиологияОсновна стипендия
69Георги Йорданов ГоцевБлагоевград11 класБиологияОсновна стипендия
70Сайя Владимирова МирчеваВойводово12 класБиологияОсновна стипендия
71Айше Муса БакалГорна Дъбева11 класБиологияПоощрителна стипендия
72Дарина Пламенова БорисоваОмуртаг11 класБиологияОсновна стипендия
73Надежда Мирославова СтайковаГорна Оряховица7 класБиологияПоощрителна стипендия
74Амира Нежми ЕминРибница9 класБиологияОсновна стипендия
75Йордан Желев ДиневЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
76Преслав Благоев БлагоевАприлци12 класБиологияОсновна стипендия
77Aйлин Реджепова ПалазановаБорино11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
78Невена Стоянова ИвановаЯмбол12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
79Христина Горанова ШалеваСкрът7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
80Симеон Руменов ТодорoвВарна10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
81Илиян Тонев ТодоровМездра12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
82Мирослав Димитров ПехлевПазарджик10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
83Александра Иванова ВладикинСофия7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
84Кирил Богданов БалдевЗвъничево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
85Радослав Василев ВасилевЕлин Пелин8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
86Ангелина Миткова АнгеловаТишевица8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
87Георги Василев ДановБотевград8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
88Калина Добромирова АнастасоваВарна12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
89София Валериева БрънзеловаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
90Деница Славчева ИвановаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
91Денислав Ивелинов БончевВелико Търново9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
92Диян Росицов ХристовНикола Козлево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
93Мелиса Тунчерова ШерифоваПристое12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
94Мария-Тияна Христова СтойковаСофия8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
95Риза Кемал ТалибЗвенимир10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
96Ася Трифонова АтанасоваКалековец9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
97Борислава Илиева ЧотреваВидин12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
98Красимир Севдалинов КалояновШумен11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
99Пламен Стоянов МилановГорна Оряховица12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
100Деляна Ранкова РайковаЯмбол10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
101Велин Пенков АнтоновПавел баня8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
102Теодора-Софи . ЕнчеваРусе7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
103Даниел Ивелинов ИвановРусе8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
104Ирена Стефанова ГеоргиеваСевлиево11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
105Ясен Пламенов ДрънговСвиленград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
106Еда Гюркан МехмедалиКърджали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
107Борис Иванов ПейчиновРакитово11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
108Симеон Методиев ИгнатовПерник12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
109Ивелина Николаева ЧобановаДолно Осеново11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
110Лия Делчева СтамболиеваКърджали11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
111Христина Димитрова ЦонковаБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
112Калина Андреева ХаджиниколоваГорна Оряховица11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
113Ферай Сенайф РизаКопринка9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
114Деница Красимирова ЙосифоваВарна12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
115Ангелина Александровна Ведерникова София11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
116Тихомир Трифонов МихайловПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
117Виктор Христов КалиновПловдив12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
118Ния Николаева ВалентиноваСофия11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
119София Руменова ЕнчеваРусе10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
120Борис Цветанов ВърбановСтара Загора12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
121Сабиха Али ШанковаЯкоруда11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
122Никълъс Крисчън БринтнолПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
123Иван Красимиров ИвановПолски Тръмбеш12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
124Синем Нежми МюмюнПрилепци12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
125Лиляна Германова КотаковаБургас12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
126Дарена Георгиева ГеоргиеваХасково8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
127Виктория Ралева ГарджеваВарна10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
128Никол Сашко ХайтоваБлагоевград12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
129Инна Сашко ХайтоваБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
130Христо Николаев КолевПловдив11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
131Злата Олегова КулаВелико Търново10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
132Марк Стефанов ТомовСофия9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
133Александра Асенова СидероваСофия11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
134Даниела Николаева КириловаВелико Търново12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
135Сезгин Терзанов ИлиевВелико Търново7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
136Николета Ненкова ДжингароваПазарджик11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
137Искра Красимирова РомановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
138Йордан Георгиев ВиденовСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
139Александра Пепина ТаневаЯмбол10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
140Деница Димитрова СимеоноваДупница12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
141Виктория Емилова КовачкаБрежани12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
142Светослав Бисеров КръстевНеделино11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
143Мария Владиславова ЯкимоваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
144Ивелина Иванова ВладоваРусе9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
145Добри Юлиев ДимитровСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
146Иван Златков ЯневБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
147Йоанна Живкова МитеваКостенец10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
148Елица Илиева КръстеваСофия7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
149Калина Евгениева ИвановаСтара Загора12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
150Камелия Данаилова НиколоваЛовеч7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
151Ивайло Василев НалбантовПървомай11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
152Денка Танева КолеваПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
153Симона Йорданова ЙордановаПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
154Траяна Мартинова КумановаРазград7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
155Елия Иванова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
156Ивилина Янева ПетроваПловдив11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
157Алис Андреева КолеваМонтана11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
158Мириам Живкова ГосподиноваБургас10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
159Мира Пламенова ДжантоваСандански12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
160Джем Джевад МустафаРусе9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
161Антония Константину ГюрудиСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
162Дейвид Иванов ЛавчевХарманли9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
163София Цанкова ПлачковаХасково9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
164Айлин Венциславова СтефановаЧепинци8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
165Илина Мартинова ГрозеваПловдив11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
166Вероника Веселинова ТодороваСливен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
167Георги Янчев ЯнчевСофия7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
168Марина Валентинова АндровскаСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
169Европа Костадинова РалеваБургас11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
170Амбър Вивиан БрадшоуДъбово7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
171Лилия Деанова КолеваКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
172Екатерина Юриевна ВолковаСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
173Иван Георгиев ИвановКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
174Дария Олеговна Иванова-РазумоваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
175Мария Олеговна Иванова-РазумоваБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
176Димана Стилиянова СтойчеваТърговище10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
177Анастасия Юриевна ВолковаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
178Радослав Радославов ГеоргиевСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
179Явор Младенов ИлиевСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
180Андреа Дилянова АтанасоваРусе10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
181Мириан Светославова МетодиеваГаброво8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
182Галин Мариев КовачевДоганово11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
183Снежана Мариева КовачеваДоганово9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
184Елица Ивова ИвановаВраца8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
185Еманоела Пламенова МинчеваНови пазар9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
186Калина Кирилова ИлиеваСофия8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
187Таня Огнянова БорисоваХасково9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
188Ралица Стефанова ПрокопиеваСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
189Дионисий Светославов МарковСилистра11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
190Велислава Детелинова ДимитроваСливен9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
191Анабел Ходжат МогадамСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
192Цвета Добрева ДобреваКазанлък12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
193Белослава Върбанова ПетковаРазград7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
194Ирина Анатольевна ИвкинаГенерал Тошево11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
195Тодор Константинов РабаджийскиСофия12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
196Бояна Георгиева НиколоваБързия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
197Богдан Валериев ВърбановПловдив12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
198Ния Любомирова ЦенковаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
199Димитър Димитров СпасовСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
200Мая Данаилова ТрайчеваЛом9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
201Виктория Николаева МитоваСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
202Станислав Иванов ИвановХасково8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
203Наталия Димитрова СтояноваСандански12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
204Нели Велинова ИвановаСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
205Светослава Генкова СтаматоваБургас9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
206Андрея Анетова ГеоргиеваХасково10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
207Амест Геворг ГлнджянЦарацово11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
208Симона Антонова СотироваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
209Цветелина Живкова КумановаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
210Кристиана Красимирова КъневаСливен10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
211Ева Веселинова ХанджиеваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
212Валентина Иванова БлажеваВелико Търново9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
213Петър Петров ГенчевСофия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
214Петър Трифонов КирчевЗлатарица11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
215Мария Иванова АрабскаХисаря7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
216Ивайло Ивелинов КойчевШумен11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
217Евгения Павлова ПаскаловаДобрич12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
218Деница Маринова ДрагановаСандрово8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
219Тони Мартинова БояджиеваСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
220Неда Пейчева КолеваДобрич9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
221Арзу Бюлент МехмедРусе8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
222Сава Николаев ХаджиминчевШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
223Божидара Ралева ТопчиеваПросеник11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
224Ивет Венциславова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
225Преслава Тонева ТеллаловаШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
226Радина Димитрова ЕмиловаАрдино11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
227Благовеста Антонова НейчеваДобрич10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
228Кирил Тотев КацаровКазанлък10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
229Кристина Петрова АлександроваБобов дол8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
230Марта Мартинова БояджиеваХубавене10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
231Симеон Симеонов БалтаджиевБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
232Емил Бориславов КостадиновБлагоевград10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
233Иван Димитров ДуховГоце Делчев10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
234Йоана Алексеева ЗеловаПлевен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
235Кирил Василев ВасилевПловдив10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
236Живко Димитров КиришевЛюбимец12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
237Радослав Стоянов ДимитровПловдив11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
238Найден Костов НайденовВълчи дол11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
239Добрин Венциславов БашевГаброво9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
240Петър Атанасов ЦоневДобрич11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
241Бисер Пламенов АтанасовСливен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
242Стефан Димитров СтефановРусе11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
243Ивета Валентинова МакедонскаСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
244Преслава Галинова КузоваВраца12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
245Атанас Младенов БобевСофия7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
246Иван Даниелов ИвановСофия12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
247Звездин Борисов БесарабовСофия11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
248Денислав Николаев НиколовСтара Загора7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
249Йордан Николаев ГаневБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
250Георги Иванов МутафчиевБанско11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
251Кирил Василев ГоловСандански12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
252Николета Володиева МишеваСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
253Стоян Димитров МалининСвиленград9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
254Добромир Василев ЗдравковЛом12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
255Станислав Валентинов КаревКърджали8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
256Кристиян Стоянов СтояновВелинград12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
257Нели Минчева МинчеваВарна11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
258Преслава Руменова ХристоваОрешак12 класИсторияОсновна стипендия
259Елиан-Йоан Мариянов ГоцевПловдив10 класИсторияОсновна стипендия
260Кристиян Георгиев АврамовМонтана10 класИсторияПоощрителна стипендия
261Денислав Вакрилов АнгеловМадан9 класИсторияПоощрителна стипендия
262Мартин Светославов АнгеловСтара Загора12 класИсторияПоощрителна стипендия
263Веселина Костадинова ЧотреваБлагоевград12 класИсторияПоощрителна стипендия
264Алекс Мирославов ДимитровКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
265Кристиан Димитров ДжелевПетрич9 класИсторияОсновна стипендия
266Иван Недков ВасилевГорна Оряховица10 класИсторияОсновна стипендия
267Даниел Иванов ВлаховСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
268Даниел Александров ДаскаловБаня12 класИсторияОсновна стипендия
269Камен Теодоров ГраматиковВарна12 класИсторияОсновна стипендия
270Георги Иванов ДимитровСтара Загора7 класИсторияПоощрителна стипендия
271Севилай Мердан СалимДядовско7 класИсторияПоощрителна стипендия
272Ивелина Пламенова МондешкаОрешак11 класИсторияПоощрителна стипендия
273Ангел Грозданов ТодоровАйтос10 класИсторияИзключителна стипендия
274Каролина Николаева ХристоваКазанлък8 класИсторияОсновна стипендия
275Константин-Денислав Иванов ИвановСофия7 класИсторияОсновна стипендия
276Мартин Орлинов ПановБрегово9 класИсторияОсновна стипендия
277Айрет Бекирова ТербешеваОсиково12 класИсторияПоощрителна стипендия
278Антония Николаева ТодороваСофия11 класИсторияПоощрителна стипендия
279Йоана Ивайлова СтояноваПлевен10 класИсторияПоощрителна стипендия
280Надежда Бориславова БорисоваПавликени7 класИсторияОсновна стипендия
281Христо Иванов ПаловГурково11 класИсторияОсновна стипендия
282Иван Николаев ИвановГаброво8 класИсторияПоощрителна стипендия
283Лъчезар Йорданов ЛукановБяла Слатина9 класИсторияПоощрителна стипендия
284Денимира Мишева МиховаЕлхово10 класИсторияПоощрителна стипендия
285Борис Стойчев БорисовЕлхово11 класИсторияОсновна стипендия
286Атанас Величков МинчевЯгодина11 класИсторияОсновна стипендия
287Теодор Христомиров БърдаровГаброво10 класИсторияОсновна стипендия
288Виктория Тотева ТотеваРозово8 класИсторияОсновна стипендия
289Димитър Николаев НиколовСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
290Симеон Константинов МарковМонтана8 класИсторияПоощрителна стипендия
291Цветелина Мирославова КръстеваЧелопеч10 класИсторияПоощрителна стипендия
292Теодор Петков ОрозовСофия9 класИсторияОсновна стипендия
293Тенчо Стефков КостиревДряново9 класИсторияОсновна стипендия
294Ивайло Иванов ГенчевСимеоновград11 класИсторияОсновна стипендия
295Октай Месредин АлиевГлоджево11 класИсторияОсновна стипендия
296Елина Пламенова ХристоваЛозница10 класИсторияОсновна стипендия
297Божидар Асенов ЦветковКътина9 класИсторияОсновна стипендия
298Янаки Александров КръстевСофия10 класИсторияПоощрителна стипендия
299Генади Росенов ИвановДолни Цибър9 класИсторияПоощрителна стипендия
300Анелина Севдалинова АсеноваСимеоновград8 класИсторияПоощрителна стипендия
301Петя Валентинова ПетроваСофия12 класИсторияОсновна стипендия
302Ангел Славчев ЕфтимовПанагюрище11 класИсторияОсновна стипендия
303Александрина Борисова СлавоваКаменец8 класИсторияОсновна стипендия
304Николай Атанасов АтанасовСтралджа12 класИсторияПоощрителна стипендия
305Анна-Мария Миленова ДамяноваКапитановци9 класИсторияПоощрителна стипендия
306Емил Любомиров МирчевСофия12 класИсторияИзключителна стипендия
307Румен Светомиров МинчевГаброво12 класИсторияПоощрителна стипендия
308Алиса Сергеева ПетковаВидин10 класИсторияОсновна стипендия
309Августин Христов ДенковКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
310Тодор Марианов МитевХасково11 класИсторияПоощрителна стипендия
311Гергана Манчева КавалскаСмолян7 класИсторияПоощрителна стипендия
312Гергана Свилен МилеваПопово7 класИсторияОсновна стипендия
313Георги Венциславов МихайловСофия7 класИсторияОсновна стипендия
314Стефан Димитров ВелевКортен10 класИсторияОсновна стипендия
315Цвети-Слава Руменова АсеноваВраца11 класИсторияОсновна стипендия
316Елизабет Георгиева ИвановаСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
317Радослав Михайлов КърнолскиКрайници7 класИсторияПоощрителна стипендия
318Тахир Юмит ТахирБоил10 класИсторияОсновна стипендия
319Стоян Стойков ТрифоновБургас11 класИсторияСпециална стипендия
320Иван Деянов СлавовСофия8 класИсторияОсновна стипендия
321Йоан Антониов РадоевСофия7 класИсторияОсновна стипендия
322Иван Тихомиров ТеневСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
323Пресияна Даниел ПетроваПолски Тръмбеш9 класИсторияПоощрителна стипендия
324Ева Тодорова ТодороваРусе9 класИсторияОсновна стипендия
325Иван Генчев КозаревДимитровград8 класИсторияОсновна стипендия
326Виктория Димитрова ВасковаПавликени8 класИсторияПоощрителна стипендия
327Илия Николаев ДаскаловПловдив12 класИсторияОсновна стипендия
328Анита Аспарухова ИчоваПетрич9 класЛитератураПоощрителна стипендия
329Айсун Ниязи АлиВелико Търново8 класЛитератураПоощрителна стипендия
330Мерием Билел ЮмерПреславец7 класЛитератураОсновна стипендия
331Калина Светославова ДимчеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
332Мария Валентинова НиколоваКаварна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
333Виктория Даниелова ГенчеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
334Мария Илиева ВеликоваСтара Загора10 класЛитератураПоощрителна стипендия
335Елена Георгиева ЗорковаБаховица7 класЛитератураОсновна стипендия
336Сибел Фикретова ДжелиловаПещера12 класЛитератураОсновна стипендия
337Михаела Първанова ПървановаЯмбол10 класЛитератураПоощрителна стипендия
338Дефне Руменова ДимоваТърговище11 класЛитератураПоощрителна стипендия
339Астефия Асенова БончеваСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
340Каролина Алиева ДоспатлиеваОсина11 класЛитератураПоощрителна стипендия
341Ивелина Руменова МитреваПловдив11 класЛитератураПоощрителна стипендия
342Йоана Атанасова ШомоваВарна10 класЛитератураПоощрителна стипендия
343Йоан Стефанов СтефановАприлци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
344Стилиана Веселинова КовачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
345Станислава Николаева ВеселиноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
346Боян Николаев ЯнакиевСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
347Радостина Красимирова ИвановаВладимирово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
348Иво Ивов Христов Радомир10 класЛитератураИзключителна стипендия
349Елица Миленова КамарашеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
350Мартина Петрова ТоневаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
351Манол Николаев РужиновСмолян7 класЛитератураПоощрителна стипендия
352Йоана Йорданова ЙордановаГаброво9 класЛитератураИзключителна стипендия
353Йоана Панчева РусеваВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
354Ива Красимирова ПисковаСелище11 класЛитератураОсновна стипендия
355Милица Славова МихалеваСтара Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
356Деница Михайлова МетодиеваСтара Загора7 класЛитератураСпециална стипендия
357Ангелина Стоянова АлександроваПловдив12 класЛитератураИзключителна стипендия
358Мария Лазарова ЛиловаПеснопой11 класЛитератураПоощрителна стипендия
359Косара Живкова ЖековаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
360Емине Бейрамова АхмедоваХума12 класЛитератураПоощрителна стипендия
361Аделина Георгиева ХристоваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
362Таня Евгениева МазневаКазанлък11 класЛитератураОсновна стипендия
363Далия Велинова ТерзиеваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
364Александра Христова МукареваБургас11 класЛитератураОсновна стипендия
365Магдалена Иванова СтояноваНадарево10 класЛитератураОсновна стипендия
366Ралица Николаева НиковаБеласица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
367Лия Иво ИвановаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
368Ивайла Пламенова МариноваСимеоновград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
369Жени Христова КаракашеваШумен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
370Цветелина Красимирова ГанчовскаАнтон9 класЛитератураОсновна стипендия
371Дениза Фикретова ДуреваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
372Манка Мигленова КичиковаДрагиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
373Габриела Димитрова ДамяноваЦарацово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
374Мария Димчева НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
375Станимира Начева НачеваРазград8 класЛитератураПоощрителна стипендия
376Кремена Здравкова ЧакъроваЛъки10 класЛитератураПоощрителна стипендия
377Глория Ванева ВеселиноваЛом10 класЛитератураОсновна стипендия
378Ния-Сирма Мариян ПетроваСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
379Камелия Ангелова НиколоваПазарджик11 класЛитератураОсновна стипендия
380Виктория Красимирова ЦеноваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
381Елизабет Йорданова АнгеловаБелоградчик10 класЛитератураОсновна стипендия
382Вилияна Димитрова ВеличковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
383Мина Росенова БоневаВладая11 класЛитератураОсновна стипендия
384Гергана Павлова РусковаВидин7 класЛитератураПоощрителна стипендия
385Васил Енчев МинковСливен12 класЛитератураОсновна стипендия
386Яница Руменова СтойковаВелико Търново12 класЛитератураСпециална стипендия
387Марина Милкова МихайловаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
388Елена Павлинова ВутоваДобрич8 класЛитератураПоощрителна стипендия
389Деница Милкова РусеваАксаково10 класЛитератураОсновна стипендия
390Михаела Володева ТимофееваАйдемир11 класЛитератураОсновна стипендия
391Станислава Михайлова ДимитроваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
392Цветалина Божидарова ЦветановаЛом12 класЛитератураОсновна стипендия
393Камелия Живкова МанчеваКнежа12 класЛитератураОсновна стипендия
394Кристина С СекулоскаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
395Гергана Кирилова ВасеваДупница10 класЛитератураОсновна стипендия
396Бояна Димитрова ГруеваБрегово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
397Иванела Йорданова СираковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
398Аксения Богомилова ИвановаКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
399Ванина Любомирова КузоваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
400Мия Василева ДимитроваПловдив10 класЛитератураПоощрителна стипендия
401Янулка Георгиева КиримоваБургас12 класЛитератураОсновна стипендия
402Любомира Петкова ДимитроваСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
403Лияна Иванова ДоневаШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
404Ажда Мюмюн ЮсеинАйтос10 класЛитератураОсновна стипендия
405Маргарита Илиянова ПетроваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
406Милка Бориславова ЛюцоваГорна Оряховица12 класЛитератураОсновна стипендия
407Елица Красимирова СираковаГрамаде12 класЛитератураПоощрителна стипендия
408София Петрова ПетроваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
409Калина Георгиева ВаневаГаброво10 класЛитератураПоощрителна стипендия
410Светозара Огнянова БожиловаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
411Мария Пламенова СтаноеваСтрумяни12 класЛитератураОсновна стипендия
412Радослав Юсеинов СмаиловЧепинци12 класЛитератураОсновна стипендия
413Давид Владимиров ИвановМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
414Виктория Теодорова ИвановаТрявна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
415Радост Георгиева ТуджарскаСамоков12 класЛитератураОсновна стипендия
416Васил Радославов РахневСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
417Георгия Димитрова СусурковаПловдив11 класЛитератураИзключителна стипендия
418Веселина Василева ДимитроваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
419Севда Бейсим ХасанТочилари10 класЛитератураОсновна стипендия
420Александър Тодоров ГабровскиВарна9 класЛитератураОсновна стипендия
421Таня Атанасова СейковаГорна Оряховица11 класЛитератураПоощрителна стипендия
422Вероника Атанасова МитковаИзгрев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
423Катя Тодорова ЛибяховскаМосомище12 класЛитератураОсновна стипендия
424Ивана Илиян ЯневаЯмбол11 класЛитератураПоощрителна стипендия
425Недялка Тодорова НедялковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
426Михаил Орлинов МитевВраца12 класЛитератураОсновна стипендия
427Владимир Илиев ИлиевКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
428Стоян Христов АндреевСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
429Руска Веселинова НиколоваКараджово11 класЛитератураОсновна стипендия
430Силвия Красимирова ГичеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
431Кристиян Матеев ПоповПоморие11 класЛитератураОсновна стипендия
432Жанин Фахд Ал-ШаргабиПлевен11 класЛитератураСпециална стипендия
433Светослав Димитров СтойчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
434Мерлин Джумхур МехмедБогданци12 класЛитератураОсновна стипендия
435Борислава Веселинова НиколоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
436Любомира Димитрова АнгеловаГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
437Галя Георгиева ДодоваЕлин Пелин11 класЛитератураПоощрителна стипендия
438Снежана Тодорова СтояноваДобрич10 класЛитератураОсновна стипендия
439Елена Тодорова ТараковаПетрич12 класЛитератураОсновна стипендия
440Йоанна Найденова СтефановаРусе10 класЛитератураОсновна стипендия
441Ели Данаилова КироваАсеновград11 класЛитератураОсновна стипендия
442Елиф Саид ДаргутДебрен10 класЛитератураПоощрителна стипендия
443Йорданка Василева ВасилеваДупница12 класЛитератураОсновна стипендия
444Ваня Иванова ИвановаСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
445Виктория Василева ВасилеваКочево12 класЛитератураОсновна стипендия
446Денислав Бориславов ДимитровРусе7 класЛитератураОсновна стипендия
447Маряна Карамфилова СтояноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
448Василка Георгиева ХристоваБеласица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
449Инна Десислав ДимитроваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
450Елена Димитрова ПаскалеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
451Иванна Пламенова ИвановаДунавци7 класЛитератураОсновна стипендия
452Румяна Кирилова ДимитроваКукорево11 класЛитератураПоощрителна стипендия
453Елена Феликсова БашеваЗлатоград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
454Мираела Мирославова КазанджиеваДобрич7 класЛитератураПоощрителна стипендия
455Васил Василев ИлиевМалък Преславец8 класЛитератураПоощрителна стипендия
456Кристина Ивайлова ПееваПлевен12 класЛитератураИзключителна стипендия
457Атанаска Костадинова ДжоголановаКопривщица12 класЛитератураСпециална стипендия
458Даяна Димитрова КироваОряхово7 класЛитератураПоощрителна стипендия
459Нели Радин ДелеваХасково7 класЛитератураОсновна стипендия
460Елена Николаева ГенчеваКарлово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
461Боян Велиславов ПеневВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
462Христина Пламенова ИларионоваРусе7 класЛитератураПоощрителна стипендия
463Илиана Стефанова МиладиноваБобов дол7 класЛитератураПоощрителна стипендия
464Милена Диянова МилчеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
465Демяна Димитрова ЙосифоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
466Йоана Атанасова ЗахариеваПерник11 класЛитератураСпециална стипендия
467Ина Цветанова ГеоргиеваКазанлък9 класЛитератураОсновна стипендия
468Ивайло Симеонов КостадиновСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
469Стефани Йорданова ПетроваЧомаковци12 класЛитератураПоощрителна стипендия
470Мария Димитрова КоковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
471Тереза Свиленова ИлиеваРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
472Ирина Иванова БлагоеваСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
473Николина Иванова АпостоловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
474Надежда Иванова КалофероваПървенец11 класЛитератураСпециална стипендия
475Мария Борисова КумановаЕтрополе8 класЛитератураОсновна стипендия
476Ванеса Олег ДимитроваМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
477Роберта Тони ДимитроваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
478Калина Красимирова ЕковаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
479Пънар Тахсин ВаидОкорш12 класЛитератураСпециална стипендия
480Мартин Любомиров ЛозановСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
481Ани Огнянова ПоповаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
482Борис Деянов ДечевШумен12 класЛитератураПоощрителна стипендия
483Александра Николаева УстамитеваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
484Севил Гюлек РешадСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
485Елица Климентова СавоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
486Деница Стилиянова МладеноваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
487Ивана Александрова СираковаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
488Илияна Илиянова СимеоноваРазград12 класЛитератураОсновна стипендия
489Анна-Мария Димитрова ДоноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
490Сияна Светлозарова ВасилеваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
491Димка Лазарова НонковаПаталеница9 класЛитератураПоощрителна стипендия
492Йоана Владимирова ГеоргиеваДупница10 класЛитератураПоощрителна стипендия
493Теа Валери ИлиеваДупница7 класЛитератураПоощрителна стипендия
494Моника Пламенова БояджиеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
495Любен Любенов ТруйковВидин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
496Никола Матеев ПейковСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
497Мартин Димитров ДиловАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
498Ралица Костадинова МаноловаБанско12 класЛитератураПоощрителна стипендия
499Мартин Бисеров БлагоевСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
500Мартина Петева ТодороваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
501Кристина Владимирова ЦачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
502Божидар Владимиров КузмановСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
503Калояна Кирилова АнгеловаСофия9 класЛитератураПоощрителна стипендия
504Вероника Димитрова МитроваСтара Загора11 класЛитератураПоощрителна стипендия
505Нехсат Сезгин ХасанБогданци10 класЛитератураПоощрителна стипендия
506Божидара Здравкова ПанайотоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
507Радена Цветозарова ЦоневаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
508Яна Емилова СтаменоваЕлин Пелин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
509Мая Дичева ДичеваСтралджа11 класЛитератураОсновна стипендия
510Никита Николаева НиколоваКранево9 класЛитератураПоощрителна стипендия
511Павлин Георгиев ДимитровСушица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
512Мария Мартинова БойчеваВидин10 класЛитератураОсновна стипендия
513Цветина Кирилова ГеоргиеваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
514Пламена Генова ГеоргиеваКозаревец11 класЛитератураПоощрителна стипендия
515Невена Борисова АндоноваТърговище10 класЛитератураПоощрителна стипендия
516Йоан Георгиев ВасилевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
517Дарина Деянова ДиловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
518Елина Стефанова СимеоноваСвищов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
519Нанси Али СоуейдГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
520Димана Красимирова ПетковаГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
521Стела Бисерова ПоповаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
522Катерина Стелианова БожиловаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
523Семра Исмет КешифБориново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
524Снежана Светозарова ГригороваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
525Александра Пламенова ПъшеваПобеда11 класЛитератураПоощрителна стипендия
526Стефани Росенова ИсаковаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
527Миглена Божкова БогдановаРаковски10 класЛитератураПоощрителна стипендия
528Деница Валентинова БъчвароваКотел10 класЛитератураПоощрителна стипендия
529Ваня Владимирова ГривоваАсеновград12 класЛитератураПоощрителна стипендия
530Йоана Иванова БорисоваДупница11 класЛитератураОсновна стипендия
531Десислава Мирославова ДинчеваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
532Димана Стоянова МанчеваПловдив12 класЛитератураПоощрителна стипендия
533Емануил Симеонов МавродиевБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
534Теодора Бориславова ХристоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
535Михаела Виктор АтанасоваКърджали10 класЛитератураПоощрителна стипендия
536Нели Радославова МлъчковаКопривщица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
537Мария Венциславова ПетковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
538Васил Анастасов АнастасовСмолян12 класЛитератураОсновна стипендия
539Кристиян Добромиров ДелчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
540Катерина Иванова ЖелеваЖитница12 класЛитератураОсновна стипендия
541Тихомир Делянов ПродановНова Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
542Константин Георгиев МихайловСофия8 класЛитератураПоощрителна стипендия
543Галена Събева КосеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
544Мария Иванова ТончеваКалугерово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
545Вяра Стоянова АндоноваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
546Наталия Димитрова ДимитроваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
547Боряна Данаилова ТрайчеваЛом11 класЛитератураОсновна стипендия
548Цветелина Евгениева ТерзиеваБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
549Николина Борисова ДимитроваАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
550Десислава Стефанова КолеваПловдив12 класЛитератураОсновна стипендия
551Деница Диян ИвановаКазанлък10 класЛитератураПоощрителна стипендия
552Елица Пламенова БояджиеваДобрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
553Галина Христова ВълчеваМинерални бани11 класЛитератураСпециална стипендия
554Борчин Мехмед ИлязПет могили9 класЛитератураПоощрителна стипендия
555Медина Неджетова УшеваТърън7 класЛитератураОсновна стипендия
556Ива Венелинова УзуноваГълъбово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
557Йоанна Росенова ЯкимоваКавракирово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
558Василена Горанова КолароваОмуртаг10 класЛитератураПоощрителна стипендия
559Шаная Юлиянова ДерменджиеваБоголин9 класЛитератураПоощрителна стипендия
560Иванина Дечева МинковаПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
561Михаела Николаева ЦоковаЛуковит9 класЛитератураОсновна стипендия
562Александра Момчилова ИвановаНесебър11 класЛитератураПоощрителна стипендия
563Даяна Пламенова СпиридоноваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
564Екатерина Георгиева ТоноваУстина12 класЛитератураПоощрителна стипендия
565Валентина Трифонова ГорановаМонтана11 класЛитератураОсновна стипендия
566Габриела Георгиева ВладимироваДупница8 класЛитератураПоощрителна стипендия
567Христина Василева ФранговаГоце Делчев8 класЛитератураОсновна стипендия
568Самина Захариева ДемироваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
569Ива Димитрова СтаневаКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
570Даяна Красимирова ТодороваТихомир11 класЛитератураПоощрителна стипендия
571Зинети Мерджан ЙетимКърджали12 класЛитератураОсновна стипендия
572Маргарита Крумова ПаскалеваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
573Валерия Димитрова ГергановаПловдив9 класЛитератураОсновна стипендия
574Веселина Димитрова ГергишановаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
575Габриела Бисерова НиколоваКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
576Калина Петрова ДиковаПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
577Сабел Реджеп БашеваЯкоруда10 класЛитератураПоощрителна стипендия
578Станислав Йорданов ПетровАсеновград11 класЛитератураПоощрителна стипендия
579Димана Тихомирова РадеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
580Алехандра Галинова ПетроваКръвеник8 класЛитератураОсновна стипендия
581Сабел Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
582Карина Мартинова ТоневаЕлхово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
583Катрин Николаева ТодороваРусе12 класЛитератураПоощрителна стипендия
584Мария-Йоана Ивова ДонковаДолни Дъбник11 класЛитератураОсновна стипендия
585Димитър Георгиев КойчевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
586Симона Самуил СъбчеваГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
587Ралица Николаева РайковаСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
588Ангела Георгиева АнгеловаРадомир12 класЛитератураСпециална стипендия
589Силвия Димитрова НиколоваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
590Гергана Марианова ЦветановаМонтана12 класЛитератураИзключителна стипендия
591Василена Николаева БелеваПловдив11 класЛитератураСпециална стипендия
592Цветелина Цветанова БожурскаТърнава11 класЛитератураОсновна стипендия
593Анна-Мария Кирилова БалабановаКостенец12 класЛитератураИзключителна стипендия
594Натали Дирухи АрпаджиянПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
595Трифон Георгиев АврамовАлеко Константиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
596Севастиян Севделинов СанковКойнаре8 класЛитератураОсновна стипендия
597Сюзън Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
598Ива Веселинова ДенизоваГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
599Венета Добринова ДрагневаКазанлък12 класЛитератураОсновна стипендия
600Николета Владимирова СтефановаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
601Кирилка Петрова ГогушеваПетрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
602Неда Светославова НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
603Ива Атанасова СтояноваРъждак8 класЛитератураОсновна стипендия
604Петя Светозарова ИвановаТроян10 класЛитератураПоощрителна стипендия
605Данаил Янчев ЯнчевГаброво12 класЛитератураОсновна стипендия
606Иванка Мариева ПетроваКараджово8 класЛитератураПоощрителна стипендия
607Атанас Иванов НиковКърджали9 класЛитератураПоощрителна стипендия
608Мелиса Бисерова МаджироваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
609Руслана Щерионова ПапуловаПоморие11 класЛитератураПоощрителна стипендия
610Александра Мирославова ФилиповаРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
611Михаела Стефанова БожиловаСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
612Румен Росенов АсеновМикрево12 класЛитератураПоощрителна стипендия
613Андрей Златков ВърбановВелико Търново12 класМатематикаОсновна стипендия
614Ани Колева ПендашеваДолна Оряховица12 класМатематикаОсновна стипендия
615Калоян Радославов КутийскиСамуилово11 класМатематикаОсновна стипендия
616Таня Христова ХристоваДимитровград11 класМатематикаОсновна стипендия
617Магдалена Недялкова НеделчеваСтара Загора11 класМатематикаСпециална стипендия
618Адриана Радославова РайковаСтара Загора10 класМатематикаОсновна стипендия
619Божидар Емилов МинковЛъки10 класМатематикаПоощрителна стипендия
620Цветелина Цветозарова СтефановаРусе10 класМатематикаОсновна стипендия
621Доан Ниязи ШакирКърджали10 класМатематикаОсновна стипендия
622Андриян Лилян АлександровГаброво12 класМатематикаОсновна стипендия
623Свилен Свиленов ВасилевПерник8 класМатематикаПоощрителна стипендия
624Иван Данчев КабаджовПловдив12 класМатематикаПоощрителна стипендия
625Димитър Атанасов ЧакъровПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
626Даница Руменова КостоваВарна7 класМатематикаОсновна стипендия
627Марина Дамянова ГосподиноваХасково7 класМатематикаОсновна стипендия
628Ивайло Николаев КънчевДупница7 класМатематикаОсновна стипендия
629Любослав Божидаров СтанковСофия7 класМатематикаПоощрителна стипендия
630Боян Николаев РайковСофия7 класМатематикаОсновна стипендия
631Димитър Руменов ПандевВарна8 класМатематикаОсновна стипендия
632Ивайло Петров ПетровСтара Загора12 класМатематикаИзключителна стипендия
633Веселина Пламенова ГероваБургас12 класМатематикаПоощрителна стипендия
634Мария Златкова ПалашеваСофия10 класМатематикаОсновна стипендия
635Иван Тодоров ИвановПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
636Лъчезар Иванов ВълчевСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
637Константин Радосветов ГаровБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
638Таня Иванова ОцетароваПловдив12 класМатематикаОсновна стипендия
639Вероника Стефанова ПоповаСофия10 класМатематикаПоощрителна стипендия
640Добрин Марианов БараковПлевен10 класМатематикаИзключителна стипендия
641Василена Александрова ЦветановаПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
642Мария Александрова КириловаРусе7 класМатематикаПоощрителна стипендия
643Георги Георгиев ГорановСмолян7 класМатематикаОсновна стипендия
644Христо Георгиев ДобриковСофия11 класМатематикаСпециална стипендия
645Евгени Стаев КайряковПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
646Пламен Тодоров ИвановСофия11 класМатематикаОсновна стипендия
647Йоан Найденов НайденовСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
648Кристиян Ивайлов ВъловАксаково12 класМатематикаПоощрителна стипендия
649Елена Светлинова ГароваБургас8 класМатематикаОсновна стипендия
650Десислава Евгениева ЖелязковаРазград12 класМатематикаПоощрителна стипендия
651Христо Добрев ДобревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
652Никола Мартинов СтайковСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
653Чавдар Цветанов ЛаловПлевен11 класМатематикаИзключителна стипендия
654Туан Анх НгуенСофия12 класМатематикаОсновна стипендия
655Мирослав Любомиров ЛамбревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
656Сиел Риен ШефкетоваКърджали12 класМатематикаОсновна стипендия
657Катерина Костадинова КостадиноваШумен9 класМатематикаПоощрителна стипендия
658Ангел Иванов РайчевСофия8 класМатематикаПоощрителна стипендия
659Людмила Николаева ПавловаПлевен12 класМатематикаОсновна стипендия
660Мардирос Хачик ОвагемянБургас10 класМатематикаОсновна стипендия
661Ива Ивалинова ИвановаПлевен11 класМатематикаСпециална стипендия
662Веселин Николов СтефановОвча могила11 класМатематикаОсновна стипендия
663Симеон Стоилов СтойчевСилистра7 класМатематикаОсновна стипендия
664Орлин Николаев КучумбовБургас11 класМатематикаОсновна стипендия
665Есин Рефик ШакирИсперих10 класМатематикаПоощрителна стипендия
666Благой Борисов СимандовАнтон7 класМатематикаОсновна стипендия
667Елеонора Антонова ИвановаПловдив8 класМузикаОсновна стипендия
668Богомила Евгениева ЦековаБургас12 класМузикаИзключителна стипендия
669Тереза Радева ХристоваАнтон7 класМузикаОсновна стипендия
670Светлана Янкова ВеликоваМежден11 класМузикаОсновна стипендия
671Стелиана Веселинова ТеневаСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
672Марина Емилова ИвановаКозлодуй9 класМузикаОсновна стипендия
673Здравко Динев СтефановСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
674Жанета Красимирова ПейнаМонтана7 класМузикаОсновна стипендия
675Михаела Станиславова ХитковаЛовеч10 класМузикаПоощрителна стипендия
676Илиян Николаев ЧервенскиСтара Загора12 класМузикаОсновна стипендия
677Катерина Христина Кирилова РадеваСофия8 класМузикаПоощрителна стипендия
678Симеон Михайлов ШиндаровСофия12 класМузикаОсновна стипендия
679Даринела Валентинова ВангеловаБургас8 класМузикаОсновна стипендия
680Александър Георгиев ЗайрановВарна10 класМузикаОсновна стипендия
681Биляна Костадинова ДинковаПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
682Диана Михайлова ДимитроваБургас10 класМузикаИзключителна стипендия
683Илина Ленкова МиховаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
684Марта Константинова КарамфиловаПлевен9 класМузикаОсновна стипендия
685Меглена Емилова КостоваПловдив10 класМузикаПоощрителна стипендия
686Николай Мариянов МариновПловдив10 класМузикаИзключителна стипендия
687Петър Милчев ЧернокожевГаброво10 класМузикаПоощрителна стипендия
688Габриел Драгомиров СлавчевГорна Митрополия8 класМузикаПоощрителна стипендия
689Ема Георгиева ЯнчеваБургас7 класМузикаОсновна стипендия
690Деметра Красимирова ГригороваСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
691Георги Бориславов ЧиколовПловдив8 класМузикаИзключителна стипендия
692Борис Митков БиковПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
693Виктория Ивайлова МариноваПлевен8 класМузикаОсновна стипендия
694Георги Димитров ДимитровСофия11 класМузикаОсновна стипендия
695Теодор Емилов ПазовСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
696Александрина Асенова КушинчановаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
697Георги Йорданов ВасилевСептември 11 класМузикаИзключителна стипендия
698Симеон Бориславов СимеоновСофия12 класМузикаПоощрителна стипендия
699Петър Иванов ДюлгеровСофия9 класМузикаОсновна стипендия
700Мария Николаева ХубеноваПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
701Сияна Ивова КалояноваСевлиево12 класМузикаОсновна стипендия
702Волен Чавдаров ДимитровПлевен11 класМузикаОсновна стипендия
703Пламена Тодорова МанолакеваБургас9 класМузикаОсновна стипендия
704Борис Людмилев ПетковПловдив12 класМузикаИзключителна стипендия
705Огняна Валериева АрабаджиеваПлевен9 класМузикаПоощрителна стипендия
706Александрина Миркова ПоповаПловдив12 класМузикаОсновна стипендия
707Велислава Олегова СтефановаОреховица7 класМузикаОсновна стипендия
708Веселина Петрова ПетроваПловдив7 класМузикаПоощрителна стипендия
709Лора Мартинова МарковаСофия8 класМузикаОсновна стипендия
710Илин Агоп ПапазянСливен12 класМузикаОсновна стипендия
711Богдан Атанасов КосевСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
712Димана Бориславова КрумоваКюстендил7 класМузикаОсновна стипендия
713Калина Антонова РайчеваСофия12 класПсихологияСпециална стипендия
714Катерина Адел ДжоуидСофия11 класПсихологияОсновна стипендия
715Михаела Кирилова ИвановаКазичене10 класПсихологияПоощрителна стипендия
716Светлина Атанасова АнгеловаЗлатица12 класПсихологияОсновна стипендия
717Доника Михайлова БогдановаКотел11 класПсихологияПоощрителна стипендия
718Наталия Росенова ЯкимоваПерник11 класПсихологияПоощрителна стипендия
719Селин Тунджай КамберАсеновград10 класПсихологияОсновна стипендия
720Мария Бойкова БлагоеваСофия11 класПсихологияПоощрителна стипендия
721Диана Георгиева ГеоргиеваЯмбол10 класПсихологияОсновна стипендия
722Анастасия Станчева РадеваПлевен10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
723Валерия Валериева ВърбановаСофия11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
724Десислава Веселинова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
725Катерина Петрова ПетроваСтара Загора12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
726Виктория Цветомирова АнтоноваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
727Аксу Йълмаз ОсманВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
728Пламена Димитрова ДимитроваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
729Бояна Михайлова НиковаВарна11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
730Петър Райков ВасилевПанагюрище10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
731Силвия Йорданова ИвановаСтражица12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
732Пламен Павлинов ГеновКнежа10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
733Никола Георгиев КуцевСмолян10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
734Анна-Мария Людмилова ВелиноваСофия11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
735Стефани Иванова ИвановаКотел11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
736Гергана Георгиева МариноваСофия12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
737Антония Антонова ГаневаВарна10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
738Христа Ангелова ПетковаБяла река11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
739Надежда Мариянова ИвановаВелико Търново11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
740Кристияна Ивова КръстеваКюстендил11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
741Виктория Веселинова ПанайотоваВарна8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
742Теодор Грозданов КаракачановСозопол12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
743Жулиета Христова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
744Мариян Димитров ГорцевСмолян11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
745Константина Миткова ГеоргиеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
746Мария Руменова БенчеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
747Моника Ивайлова ЙотоваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
748Христо Георгиев ТончевБургас12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
749Рая Валентинова МанчеваХасково12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
750Любомир Бойков ШойлевБургас11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
751Димитър Димитров ЦоневКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
752Христо Стефанов КонакчиевГорна Липница12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
753Али Ниязи ХасанЛюляково12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
754Катерина Петрова КостоваСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
755Ирина Валентинова ХристоваЛисец12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
756Али-Джан Али АлиВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
757Александър Пламенов ПродановКазанлък8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
758Калоян Боянов БотевГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
759Симона Емануилова СтояноваШумен12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
760Кристофър Емилов КириловСофия9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
761Александър Георгиев ГеоргиевВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
762Никола Ивайлов ЙордановСофия11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
763Стефани Бисерова ЙорданчеваГулянци11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
764Иван Драгомиров ГаневВраца12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
765Муамер Ахмед МехмедСнягово8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
766Маргарита Севдалинова АндрееваБотевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
767Александър Сашев ГлушковКопринка8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
768Ириней Билянов ВасилевБотевград10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
769Юлиян Василев ТасевБлагоевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
770Нели Иванова ДимитроваБлагоевград9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
771Мария Тенева МинчеваСтара Загора10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
772Станислава Христова ДеневаТюркмен11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
773Ирина Георгиева КуртеваСилистра12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
774Климент Дианов КостовКазанлък11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
775Мартина Мартин ГеоргиеваГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
776Георги Кирилов ВасевХасково11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
777Силви Мартинова КойчеваВарна11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
778Силвия Сергеева ЛацеваСофия12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
779Константин Живков МъгевКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
780Иван Николаев ДрумевДобрич8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
781Михаил Георгиев ГеоргиевСофия12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
782Елена Светославова СтоеваВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
783Емануел Марианов ТоневНови пазар11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
784Жулиен Илиев ПоповОброчище7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
785Тереза Петрова СтефановаВършец9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
786Даниел Милчев БумбаловХаново10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
787Деян Миленов МилчевПерник9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
788Георги Мирославов АлександровСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
789Кристиян Мирославов КараасеновБоровина9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
790Христа Юлиянова ИвановаБерковица9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
791Светослава Стоянова СтояноваДулово11 класФилософияПоощрителна стипендия
792Ивелин Теодоров ГеоргиевРусе12 класФилософияОсновна стипендия
793Красимира Николова РангеловаПловдив11 класФилософияПоощрителна стипендия
794Радина Руменова ИлиеваВраца12 класФилософияОсновна стипендия
795Елонка Огнянова ХаризановаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
796Руси Димитров КарарусиновСофия11 класФилософияОсновна стипендия
797Елена Бисерова РайковаПлевен11 класФилософияСпециална стипендия
798Снежана Илиева ИлиеваЯмбол11 класФилософияПоощрителна стипендия
799Виктория Станиславова МандоваВарна10 класФилософияПоощрителна стипендия
800Виктория Калинова ГеоргиеваДобрич12 класФилософияПоощрителна стипендия
801Светозара Цветанова СъйковаСтралджа12 класФилософияОсновна стипендия
802Румяна Иванова ПанджароваСливен12 класФилософияПоощрителна стипендия
803Марта Ростиславова ТраяноваВарна12 класФилософияПоощрителна стипендия
804Елван Решат ЕмурлаГлухар12 класФилософияОсновна стипендия
805Веселин Мартинов ВасилевБургас11 класФилософияОсновна стипендия
806Петя Стефанова СтояноваЛовеч12 класФилософияОсновна стипендия
807Хусние Илияз ДормушТополово12 класФилософияОсновна стипендия
808Майа Михайлова КръстановаСофия12 класФилософияОсновна стипендия
809Венцислава Венциславова ГеоргиеваКюстендил11 класФилософияПоощрителна стипендия
810Дамян Владимиров МихайловСофия12 класФилософияИзключителна стипендия
811Анна Кирилова ДикеловаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
812Валентина Евгениева КлисарскаСамоков12 класФилософияПоощрителна стипендия
813Мариела Иванова БушеваАсеновград10 класФилософияОсновна стипендия
814Симона Адрианова ПетроваРусе12 класФилософияОсновна стипендия
815Йордан Крумов КюркчийскиСофия12 класФилософияОсновна стипендия
816Ралица Георгиева ШайковаПетрич11 класФилософияОсновна стипендия
817Виктория Тодорова ЯнковаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
818Мария Димитрова ФроликоваТополница12 класФилософияОсновна стипендия
819Ангел Ангелов ДимитровСофия11 класФилософияОсновна стипендия
820Мартин Пламенов МирчевБургас11 класФилософияСпециална стипендия
821Неда Йорданова ШишмановаСтойките12 класФилософияПоощрителна стипендия
822Велислава Мирославова ГаговаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
823Митко Златанов ТатаровПловдив11 класФилософияОсновна стипендия
824Васил Николов ЯнакиевВелинград11 класФилософияОсновна стипендия
825Ирена Борисова АсеноваГорна Липница11 класФотографияОсновна стипендия
826Станислав Бисеров СтояновРадомир12 класФотографияОсновна стипендия
827Радослав Георгиев СвирецовБургас11 класФотографияСпециална стипендия
828Гергана Мариянова КириловаСофия11 класФотографияПоощрителна стипендия
829Димитър Божидаров ЧоторовСофия10 класФотографияПоощрителна стипендия
830Емре Серхат ВеждиевИскра8 класФотографияПоощрителна стипендия
831Габриела Анатолиева ИлиеваПлевен11 класФотографияОсновна стипендия
832Нелина Иванова СтойковаВетрино10 класФотографияПоощрителна стипендия
833Габриела Нанева ДелчеваХасково11 класФотографияОсновна стипендия
834Мария-Антонина Христова ЙовчеваПетрич12 класФотографияПоощрителна стипендия
835Габриела Емилова ПенковаСофия12 класФотографияПоощрителна стипендия
836Ивайло Георгиев БожиловСвоге12 класФотографияОсновна стипендия
837Димитър Тодоров БойкиновПазарджик10 класФотографияОсновна стипендия
838Камелия Николаева АджелароваПловдив12 класФотографияПоощрителна стипендия
839Марина Маринова ИвановаВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
840Василена Петрова ЦачеваВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
841Ния Николаева ЯневаДупница12 класФотографияПоощрителна стипендия
842Стела Йорданова СпасоваПловдив12 класФотографияОсновна стипендия
843Стефан Йонков СтефановВелико Търново12 класФотографияПоощрителна стипендия
844Юмер Мюретинов ЮмеровБобов дол8 класФотографияОсновна стипендия
845Жулиета Стефанова ИвановаДобрич12 класФотографияОсновна стипендия
846Анна Иванова ПенчеваКърджали9 класХимияПоощрителна стипендия
847Петър Пламенов ПетровСилистра9 класХимияОсновна стипендия
848Зоя Ивайлова КсенофоноваСофия12 класХимияОсновна стипендия
849Мила Валентинова ИвановаДобрич10 класХимияПоощрителна стипендия
850Еркан Хайриев МолловЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
851Ивена Тинкова СребчеваКазанлък10 класХимияОсновна стипендия
852Тина-Мария Димитрова БуроваСливен11 класХимияОсновна стипендия
853Емира Реджепова МаданскаЧепинци10 класХимияОсновна стипендия
854Адиле Нуриева АсанкехайоваОглед9 класХимияПоощрителна стипендия
855Йоана Руменова ЧорбаджийскаСофия12 класХимияОсновна стипендия
856Айлин Халилова МусоваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
857Албена Берюва ХаджиеваВълкосел11 класХимияПоощрителна стипендия
858Емине Асанова КалвичеваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
859Джанер Халединов БашчобановВълкосел11 класХимияОсновна стипендия
860Гергана Радостинова СотироваКаварна12 класХимияОсновна стипендия
861Мериам Асанова СтаревскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
862Валерия Валериева БогдановаПерник12 класХимияОсновна стипендия
863Антон Валентинов СтанковКюстендил11 класХимияПоощрителна стипендия
864Полина Николаева ФотеваДупница11 класХимияОсновна стипендия
865Петя Емилова ЦветковаБлагоевград11 класХимияОсновна стипендия
866Ренета Карамфилова КароваБаните12 класХимияОсновна стипендия
867Екатерина Георгиева ГеоргиеваПловдив10 класХимияОсновна стипендия
868Даяна Веселинова ИлиеваБаните11 класХимияОсновна стипендия
869Амина Валериева БисероваСопотот9 класХимияОсновна стипендия
870Джихан Исмаилов ЖевжедовВеликденче12 класХимияИзключителна стипендия
871Аниса Нежми ЕминРибница8 класХимияОсновна стипендия
872Селин Рамаданова КайлитскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
873Ахмед Ахмедов КараахмедовЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
874Кадрие Ахмед АдемОсетеново11 класХимияСпециална стипендия
875Андрей Вълев ИвановСофия7 класХимияОсновна стипендия
876Вероника Стоянова ТодороваТополовец10 класХимияОсновна стипендия
877Надя Вескова ГадироваДебрен11 класХимияПоощрителна стипендия